Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Sre 26 Nov 2014, 14:38
[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulse Marija će 5. decembra učestvovati na Teletonu u Meksiku, dan pre nego što će objaviti novo izdanje svoje knjige Dulce Amargo.Američka verzija će se održati 13. decembra, a izgleda da će tom prilikom ova pevačica izvesti pesmu koju je snimila sa Lari Hernandezom i El Dasom, kolegama iz programa Va por ti
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Sre 26 Nov 2014, 14:39
[You must be registered and logged in to see this link.]Telemundo: Dulse Marija među najlepšim Meksikankama

[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulse Marija našla se na listi najlepših Meksikanki, prema sajtu telemundo.com. Na listi se takođe nalazi i njena koleginica iz RBD-a, Majte Peroni.


Dulse Marija je rođena 6. decembra 1985. godine. Ona je meksička glumica, pevačica i kompozitorka, koja svima krade srca!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Pet 12 Dec 2014, 11:38
Dulce Maria častila fanove za svoj rođendan!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce Maria ovih dana proslavila je rođendan a odlučila je da ga provede uz svoje fanove kojima je predstavila novo izdanje svoje knjige “Dulce Amargo, recuerdos de un adolescente”.
Ovo reizdanje Dulce je uradila isključivo zbog brojnih molbi Dulcetesa a u njega je dodala preko 20 novih priča. Knjiga je inače rađena u formi dnevnika i govori o pevačicinom životu u periodu između devete i dvadesete godine. “Ovde je ne samo Dulce Maria na kakvu ste navikli već postoje i gorki momenti kroz koje sam prošla”, rekla je ona čitajući prolog. Knjiga je u prodaji inače od 16. decembra (naravno, na španskom) a 14. februara stiže digitalno izdanje na španskom i portugalskom.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Pon 22 Dec 2014, 15:02
[You must be registered and logged in to see this image.]

Anahí još uvek čuva od javnosti detalje vezane za svoju udaju naredne godine a njena drugarica iz benda RBD Dulce María iz solidarnosti takođe ostaje nema pred novinarima.
Ipak, ona je potvrdila da će definitivno biti prisutna na ceremoniji i da je vrlo srećna što se sve ovo dešava. S njom se slaže i Christian Chavez koji je poručio: “Ovo je za mene nešto stvarno neverovatno. Ona je tako srećna i vreme je za slavlje, zar ne? Ja je jako volim i biću uz nju tokom svakog momenta.” RBD ekipa zajedno nije viđena odavno ali izgleda da će Anahí zaista uspeti u nameri da ih sve okupi!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Uto 23 Dec 2014, 15:43
Dulce Maria: Nikad se nisam uklapala u standarde!


[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulce Maria ovih dana maksimalno je posvećana promociji dopunjenog izdanja knjige “Dulce Amargo” a kaže da je zbog svoje velike želje da postane slavna uvek bila na meti dece u školi pa i većine drugih osoba koje je nisu razumevale.
“Za mene je najvažnije to što sam prihvatila ko sam i što i nakon 24 godine u industriji zabave ne želim da se žrtvujem kako bih se bolje uklapala u standarde”, ispričala je ona novinarima. “Ako javnost smatra da imate savršen život onda ste daleko od svih a za mene je bitno da budem bliska s fanovima. Ja kao pisac očekujem da svaki čitalac drugačije doživi šta je život. Ja sam srećna što je ova knjiga objavljena.”
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Sre 24 Dec 2014, 10:56
[You must be registered and logged in to see this link.]Intervju za časopis Nueva: "Ne mislim da sam najbolja, ali takođe ni da sam najgora!"

[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulse Marija danas ima manje kila nego kada je bila tinejdžerka. Za godinu dana smršala je sedam kilograma zbog problema sa žučnom kesom koji joj ne dozvoljava da jede masno. Između ostalog, ritam njenog posla joj skida dosta kalorija. Njen trenutni prioritet je muzika. Promoviše svoj drugi solistički disk Sin fronteras. Bila je trener u programu Va por ti. Takođe, glumi glavnu ulogu u mjuziklu La era del rock. Bez obzira na sve obaveze nalazi vremena i za privatan život. Sa svojih 29 godina ne planira brak ni decu. Otkriva da se nikad neće stideti RBD-a, kao ni iskustava iz veza sa Memom Očoom (golmanom meksičke reprezentacije) i Pončom Ererom (bivšim kolegom iz RBD-a). Između ostalog, priznaje da je veoma zaljubljena u svog momka Luisa Rodriga Rejesa.




Dulse, tvoje starije sestre Blanka i Klaudija su kao mlade počele da se bave javnim poslom. Da li je to uticalo na to da i ti počneš?

- Da, na neki način. One su snimale reklame, pevale su i imale grupu. Kada su išle na časove glume, plesa i na kastinge ja sam išla sa njima. Sa tri godine počela sam da idem na audicije.




Da li te je mama podržala? Nije ti tražila da se posvetiš školi?

- Da, ona me je uvek podržavala. Pošto sam počela da radim za pet godina i to je za mene bilo kao da idem u školu. Volela sam da se pojavljujem na televiziji. Mom tati se to nije dopalo, jer je to posao koji zahteva veliki napor i dosta vremena. Nije želeo da imam toliko odgovornosti od malena, ali na kraju me je podržao. 




Da li je istina da si bila problematična kao devojčica?

- Ne, nikako. Samo sam oduvek imala jak karakter. 




Mnogo puta su devojčice koje se pojavljuju na televiziji izložene nasilju...

- Mislim da se to dešava jer nisi u školi svaki dan. Tako su i meni govorili da ne žele da se druže sa mnom jer nisam dolazila u školu. A ja sam im govorila da sam morala da radim. Nikada me nije zanimalo šta drugi pričaju. Imam malo prijateljstava koja traju od detinjstva, ali bar znam da su prava. Moje drugarice su bile najjače u odeljenju, jake i razlikovale su se od većine. 




Od malena si zarađivala sama. Kako je to imati sopstveni novas već više od 20 godina?

- Kada si mala to ni ne primećuješ. Dobila sam prvu platu sa 5 godina i kupila sam plišanog majmuna. Dok većina mladih počinje da radi sa oko 18 ili 20 godina - ja radim već 24 godine. Lepo je imati sopstveni novac.




Da li si pomagala svojim roditeljima i poklanjala im nešto? 

- Da, kupujem im poklone kad god mogu, npr. za Božić, rođendane... Roditeljima sam poklonila putovanje u Rim, jer tamo živi moja sestra Klaudija koja im mnogo nedostaje. Kada im poklanjam trudim se da to bude nešto simbolično. 




Da li si štediša ili trošiš novac?

- Štedim, ali to mi nije prioritet u životu. Takođe nisam rasipnica. Ulažem u svoju karijeru, pogotovo sada kada sam solista.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Koliko si najviše novca izdvojila za nešto?
- Ne trošim mnogo, ali kad odem u šoping kupim sve što mi se svidi. Jednom sam kupila haljinu od 120.000 pezosa. To je nešto najsukplje što sam kupila i zbog toga ću se kajati ceo život, jer sam je samo jednom obukla! Da stvar bude još gora, moj pas je pojeo ukrase sa haljine. Ne volim da trošim novac na taj način, više volim da ulažem u putovanja, u svoju kući i nešto vrednije.


RBD je bio "vetar u leđa" u tvojoj karijeri. Da li si se otarasila senke te grupe?
- Ta senka će uvek živeti sa mnom, jer predstavlja pobedničku zastavu iz jedne od mojih bitaka i uvek ću je sa ponosom nositi. RBD je deo mene i otvorio mi je srca i vrata različitih zemalja. Ne želim da se otarasim te senke, ali sam dosta napredovala od tada. Učešće u predstavi La era del rock, bez plejbeka i drugih šansi, pokazalo mi je da ja zaista mogu mnoge stvari.


 Tvoja mama Blanka je rekla da si za vreme RBD-a najviše patila. Zašto?
- Zbog toga što sam radila sve vreme. 


A trenutno?
- I sada radim puno, ali sa RBD-om sam stalno bila na snimanju od ponedeljka do petka. Tokom vikenda sam putovala i bila sam daleko od porodice, prijatelja, mog kreveta i zemlje. Nisam imala privatan život. Zbog toga sam, kad se grupa rastala i završilo snimanje Verano de amor, rekla: "Dosta je! Posvetiću se projektima koji zaista vrede onoliko koliko moram da platim!" Ove godine sam odbila dosta ponuda jer sam htela da budem u Meksiku, svom domu. Ne bih mogla ponovo da izdržim takav ritam posla.


Da li se osećaš usamljeno u svojoj kući?
- Za mene je predah kada sam sama. Meni je to potrebno. Tada punim baterije, razmišljam, pišem... Sada mnogo želim da crtam, jer u tome uživam! 


[left]
Kad smo već kod putovanja - koliko puta si letela avionom? A opet ne voliš da letiš.
- Uf, hiljade puta! Tokom jednog perioda nisam smela da se vozim avionom. Naime, imali smo incident za vreme RBD-a kada smo putovali iz Barselone u Sloveniju. Jedan od motora se ugasio jer je u njega uletela ptica. Avion se prevrtao. Pošto smo počeli da se rušimo, avion je morao da dopuni gorivo na moru, okrene se i ponovo se prizemlji, jer da to nije učinjeno eksplodirao bi. Ja sam bila u šoku i molila sam se da se ništa ne dogodi. Dosta vremena posle toga nisam htela da letim. 


Ko je bio pored tebe na tom letu? Sa kim si delila strah tokom tih dugih minuta terora?
- Ni sa kim. Popila sam tabletu. U avionu su takođe bili moj menadžer Luis i Pončo Erera.


Pončo je tada bio tvoj dečko? Niste se uhvatili za ruke?
- Ne, tada već nije bio. Samo smo čekali da sletimo.


Bila si blizu smrti u tom trenutku. Da li je to promenilo nešto u tebi?
- U tom trenutku niko nije mislio ni na šta. Kada smo sleteli i kada sam shvatila da se ništa ozbiljno nije desilo, udahnula sam i zahvalila se što smo živi. Takva iskustva nauče te da budeš zahvalan. 


Kada već spominjemo Ponča Ereru, da li veruješ u prijateljstvo posle raskida?
- Ne, čak i kada nema svađe ne verujem u prijateljstva posle veze. To što smo bili zajedno u RBD-u i proživeli dosta stvari i to što između svih članova postoje bratski odnosi - ne znači da ćemo otići na kafu. Ne mogu da budem prijateljica sa bivšim momcima. 


Ne dopadaju ti se pomirenja?
- Ne, nikad. Moje veze su veoma intenzivne i kada se završe to je to. One su toliko jake da, kada se završe, pomislim - zbog čega bih ih opet započinjala ako nije išlo. Nisam od onih koji pokušavaju ponovo. 


U programu Miembros al aire su ti rekli da izabereš između Ponča i Mema Očoe i ti si bez razmišljanja izabrala Ponča. Zašto?
- Ne sećam se, iskreno.


Kad bi morala da biraš između Mema i Ponča, tvojih bivših momaka, koga bi izabrala?
- Nijednog, jer ja nisam sa njima i svako ima svoj život. Hvala im što su bili deo mog život, jer su me učinili boljom osobom. Ne bih mogla da biram između njih dvojice. Sa obojicom sam proživela važne trenutke i poštujem ih, ali nijedan od njih nema posebno mesto u mom srcu, kao što ni ja nemam u njihovim. To je sve jedno sećanje. 


Da li ti je neko od njih bio neveran?
- To pitajte njih. Oni kažu da nisu, ali to oni kažu.


Ali ti si prva rekla: "Stavite se na njihovo mesto: lepi su, poznati, bogati, sve im se nude"...
- Bili su veoma pametni, jer mi za vikend kažu da raskidamo, a onda me u ponedeljak zovu i kažu da im nedostajem. Za vikend su bili loši momci, a onda bi se vraćali kao da je sve u redu. 


Da li si gledala utakmice Meksika sa Holandijom i Belorusijom?
- Ne, ali znam šta se događalo. Bilo je uzbudljivo.


Da li osećaš leptiriće u stomaku kad vidiš kako Memo Očoa pobeđuje?
- Drago mi je zbog njega, ali kao što sam već rekla, mi smo bili u vezi davno. Živela sam jedan san koji je sad u prošlosti. On je primer za to da kada neko zaista nešto želi - to i može da ostvari. 


Da li je istina da je tvoj momak bio ljubomoran kada si gledala Memove utakmice na Mundijalu?
- Naravno da ne. Baš suprotno, on mi je najviše pričao o utakmici! 


Da li misliš da tvoj sadašnji dečko, biznismen Luis Rodrigo Rejes, razume tvoj način života?
- Zbog toga ne volim da pričam o svom privatnom životu, jer nikad ne znaš šta će se dogoditi. Čak ni ja nekad ne mogu da izdržim ovaj ritam života, a kamoli on. Ono što mogu da kažem jeste da me je uvek podržavao i hvala mu za to.


Da li ti je neki od tvojih momaka dao verenički prsten?
- Ne.


Da li je u tvojim skorim planovima da postaneš majka? 
- Pa sa ovoliko posla ne mogu sama sa sobom da izađem na kraj!


Sa koliko godina bi volela da imaš svoju prvu bebu?
- Računam da postanem majka sa oko 35 i 39 godina. Imam čitavu deceniju da se ostvarim kao majka i osnujem porodicu.


Da li razmišljaš o tome da zamrzneš jajne ćelije?
- Ne, jer sam i dalje mlada.


Mnogi su morali da se okrenu različitim metodama jer su kasnije postali roditelji...
- Imam 29 godina. Neke moje prijateljice su postale majke sa 39. To nije moj cilj, ali u ovim godinama mislim da ima još vremena za trudnoću. Volela bih da dobijem decu sa 34, ali ako napunim 38 i nemam momka - zamrznuću jajne ćelije. Podržavam medicinu. Ali najlepše je podariti porodicu jednoj bebi. Volela bih da imam ćerku, ali pošto je toliko želim dobiću sina!


Da li bi napravila pauzu u karijeri da bi se posvetila bebi?
- Naravno. Zbog toga trenutno ne želim bebu, jer sam skoncentrisana na karijeru.


Da li bi volela da se venčaš u belom u crkvi?
- Da. Ne venčavaju se svi kao mladi. Mislim da je to bolje učiniti kasnije kada si dosta toga proživeo i možeš da odlučiš šta želiš.


O tome se i radi u tvom novom filmu Por que los hombres son infieles?...
- Ne radi se samo o muškarcima nego i o ženama. Svi mi sledimo instikte i pravimo izbore, ali ono što nas razlikuje od životinja jeste što sami biramo šta ćemo da radimo. Svako odlučuje za sebe. 


[justify]
Da pređemo na drugu temu, izgledaš mršavije nego pre...
- Da, dosta sam smršala. Ove godine sam izgubila sedam kila i imam 48. Imala sam zdravstvenih problema sa žučnom kesom i morala sam da držim dijetu. Ne smem da jedem masno, jer mi škodi. Sada imam uži struk nego ranije, ali ne pitajte me za obim jer ne znam koji je. Između ostalog, smršala sam i zbog intenzivnog rada na predstavi.


Zašto te zovu vampirica?
- Ja sam noćna ptica, ne volim da spavam mnogo noću. Kada sam napravila Twitter često sam se do zore dopisivala sa fanovima i dali su mi nadimak vampirica. Noću je sve tiho i smireno i tada mi se rađaju ideje.


Ti si jedna od pevačica sa najviše pratilaca na društvenim mrežama. Na Twitteru ih imaš više od 5 miliona. Da li si nekad bila žrtva zbog toga?
- Da, ali sada se to smanjilo. Pre sam pisala sve što sam mislila, ali sada više vodim računa. Mediji zbog toga mogu da pričaju i dobro i loše o tebi. Važno je da ne veruješ u sve što govore o tebi, ni u to da si najbolji ni u to da si najgori. 


Na Twitteru si napisala rečenicu "Više se brini za svoju savest nego za svoj ugled". Jesi to sama smislila?
- Ne, pročitala sam je. Najviše volim to što mogu da se izrazim. Moja savest je mirna. Nisam bila korumpirana i nisam izdala svoje ideale. Izražavam ono što osećam, a ne ono što društvo misli da je dobro. 


[You must be registered and logged in to see this image.]
[/justify]
[/left]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Čet 25 Dec 2014, 21:33
Dulce Maria: Ne podržavam estetsku hirurgiju


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bivša buntovnica predstavila je novo izdanje svoje knjige Dulce Amargo, koja predstavlja kompilaciju njenih razmišljanja i stavova iz perioda puberteta. Nova verzija sadrži nove tekstove i detalje koje je ona sama izabrala. Prilikom prezentacije knjige pred novinarima je otkrila zašto do sad nije obavila nijednu estetsku operaciju.


- Nijedna operacija te neće promeniti. Operacije ne mogu da promene ono što ti zapravo jesi iznutra. Nema lepšeg osećaja nego kad se probudiš ujutru i kažeš sam sebi: "Ovo sam ja!" - rekla je Dulse. - Naravno da mnoge žene budu lepše nakon operacija, ali to ponekad i ne ispadne tako. Nekad pogledaš neku koja se operisala i pomisliš šta joj je to trebalo. 


- Hvala Bogu, nisam se operisala. Mislim da je najbolje potruditi se da izgledaš najbolje sa onim što imaš - odgovorila je na pitanje o tome da li se ikada operisala. 
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Pon 05 Jan 2015, 15:33
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce koja je trenutno u vezi sa Rodrigom Reyesom za sada nema planove da se uda i ima djecu.










Dulce, vjerujes li u prijateljstvo nakon raskida veze?






Ne, čak i kad nema gorčine ne vjerujem u prijateljstvo nakon ljubavi. Kako smo u RBD-u Poncho i ja dijelili dosta toga,


postoji određeno bratstvo sa svim članovima, ali to ne znaci da cemo piti kafu zajedno. Ne vjerum u prijateljstvo sa bivšim.






Nemaš zelju da reprizom?






Ne , nikada. Imala sam intezivne veze,ali kad zavrse, zavrse. Zasto sto bi se vracala na nesto sto vec nije fukcinisalo.






U programu 'Miembros al aire' trebala si da biras između Poncho Herrera i Mema Ochoa i bez razmišljanja si odabrala Poncha. Zasto?






Iskreno, ne sjecam se.






Kada bi morala da biras između svojih bivsih, koga bi izabrala?






Ni jednog od njih dvoje.Vise nisam s njima, i svako od nas vodi svoj zivot. Zahvaljujuci tome


što su bili dio mog zivota, ucinili su me boljom osobom, i zato ne bih mogla da biram izmeđi njih. Obojica su mi dali vazne stvari, 


i divim im se, ali ni jedan od njih nema mjesta u mom srcu, ni ja u njihovom. Samo su uspomena.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Sre 14 Jan 2015, 12:54
Dulce María glumi u novoj telenoveli ove godine!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksička kompanija Televisa čije su igrane serije vrlo gledane širom sveta, objavila je da će ove godine pokrenuti novu telenovelu u kojoj će mesta biti za Dulce Maríu!
Nažalost, ovo saopštenje vrlo je šturo tako da se ne zna kakav će tačno biti uloga Dulce, tačnije da li će se ona okušati ispred ili iza kamere, kao producentkinja. Glumica i pevačica poslednji put je glumica u sapunskoj operi još 2009. godine a u pitanju je bilo “Leto ljubavi” (Verano de amor). Dulce Maria pojavila se i 2013. godini u melodrami “Mentir para vivir” ali tu nije imala glavnu ulogu.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Čet 22 Jan 2015, 12:11
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija “Zlobnica” (A Usurpadora) jedna je od najpopularnijih telenovela koje vode poreklo iz Meksika (vrlo uspešno se prikazivala i kod nas krajem prošlog veka) a sad se priprema i njen rimejk u kom bi mogle da glume Dulce Maria i Anahí!


Kako prenose meksički mediji, Televisa planira da rimejk snima tokom 2016. godine a za ulogu sestara Paole i Pauline bore se mnoge poznate lokalne glumice, pa i dve zvezde RBDja. Priča originalne serije nalaže da su Paulina i Paola bliznakinje, zbog čega ih je glumila jedna osoba, venecuelanska glumica Gabriela Spanic pa je pitanje da li bi Anahí i Dulce Maria i mogle da glume dve sestre bez nekih prepravki scenarija. O tome da će se Dulce Maria vratiti na TV ekrane priča se već neko vreme dok je Anahí trenutno preokupirana svojim venčanjem i humanitarnim radom.


Izvor: Bravo
Sponsored content

Novosti - Page 6 Empty Re: Novosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu