Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti

+6
lady_madrid
Elizabeth y William
ForeverYoung__♥
LatinoFan
Miljana
Nadie como yo ^^
10 posters
Ići dole
Nadie como yo ^^
Nadie como yo ^^
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 997
$ : 1775

Novosti Empty Novosti

Sre 01 Dec 2010, 15:21
Ovde postavljate novosti o Anahi
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Novosti Empty Re: Novosti

Pon 06 Dec 2010, 14:59
Anai nastupa u „Areni“ 20. decembra!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tinejdž latino zvezda Anai (Anahí), bivša članica benda RBD, nastupiće u Beogradskoj areni 20. decembra 2010. godine od 20 časova!
Zbog velikog interesovanja u prodaji je dodatna količina VIP ulaznica po ceni od 6500 dinara!

Anai već četvrti put gostuje u Beogradu. Prva dva koncerta održala je sa grupom RBD u Beogradskoj areni 2008. godine a zatim je nastupila i samostalno u Domu sindikata u martu ove godine i time predstavila svoj prvi solistički album. Organizatori koncerta su Sky Music i Arena Beograd.

Karijera mlade meksičke pevačica i autorke pesama ANAI nastavlja da ide uzlaznim tokom. Pevačica je upravo objavila specijalno izdanje prvog albuma „Mi Delirio Delux Edition“ na kojem se nalaze četiri nove pesme. Latino zvezda Anai počela je sa promocijom prvog od četiri nova singla pod nazivom „Alergico“, snažne emotivne balade koju je napisala u saradnji sa Noelom Šajrisom (Noel Shajris), bivšim članom Sin Bandera koji na singlu svira i klavir. „Alérgico“ je jedna od najintimnijih pesama Anai koja pokazuje njenu snagu i unutrašnju stranu ove senzualne pevačice.

Jedna je od retkih zvezda koja može da kaže da je ostvarila svoj san. Naime, na nastupu u Španiji 11. decembra, srešće se ponovo sa jednim od najpoznatijih pisaca današnjice Paulom Koeljom, koji je iskazao pravo divljenje prema ovoj mladoj zvezdi i postao njen blizak prijatelj. Jedno od iznenađenja na koncertu biće i svojevrsni omaž prema Koelju kada će Anai izvesti pesmu inspirisanu njegovom najnovijom knjigom „O Aleph“. Ovu ljubavnu baladu Anai je napisala sa Mariom Sandovalom. Poznati pisac je mladoj latino pevačici uputio kompliment da je oličenje prave pop zvezde.

Objavljivanje specijalnog izdanja albuma „Mi Delirio“ od izuzetne je važnosti za Anai upravo zbog nezaboravnog Koeljovog uticaja. Posle upoznavanja u Ženevi, Koeljo je napisao ličnu poruku koja je uključena u ovo specijalno izdanje. Anai upoznavanje i druženje sa ovim istaknutim piscem, doživljava kao neverovatni dar i novi početak.

Trenutno kreće na novu turneju na kojoj će promovisati specijalno re-izdanje albuma i koja će biti obogaćena novom magijom, energijom i senzualnošću. U Brazilu su već rasprodate karte za dva koncerta.

Zahvaljujući fanovima, Anai je brzo postala muzički fenomen i najpopularnija pevačica u svojoj zemlji. Kao bivša članica latino benda RBD, Anai je poznata i po čestom komuniciranju sa medijima kao i preko socijalnih mreža kao što je Tviter gde je postala najpraćenija latino umetnica i dobila „titulu“ meksičke kraljice tvitera nakon što je dostigla milion pratioca a taj broj raste svakog minuta.

Godine 2004. Anai je tumačila glavni lik (Mia Koluči) u seriji REBELDE i postala članica muzičke grupe RBD, koja je prerasla u najveći fenomen na sceni Latinske Amerike. U Beogradskoj areni RBD su nastupili čak dva puta tokom 2008. godine: 07. septembra pred rasprodatom halom i 18. decembra na svojoj oproštajnoj turneji. Euforija koja je vladala tih dana u Beogradu povodom koncerta RBD-a bila je nezapamćena na našim prostorima. Više hiljada tinejdžera kružilo je po ceo dan oko Arene u nadi da će sresti svoje miljenike.

Sa samo dve godine Anai je započela karijeru kao glumica i pevačica, učešćem u televizijskoj seriji „Chiquilladas“ (Detinjarije), da bi zatim usledilo njeno angažovanje u preko 15 igranih serija, tri filma, dve pozorišne predstave kao i snimanje brojnih muzičkih albuma.

Anai je četiri godine širom sveta nastupala na RBD turneji koja je imala ogroman uspeh! Anai je posetila 23 zemlje, 116 gradova, prodavši preko 17 miliona albuma, 10 miliona digitalnih zapisa pesama, 2 miliona koncertnih ulaznica, 20 miliona brendiranih suvenira, 5 miliona Barbi lutaka sa likom Anai i 4 miliona DVD izdanja! Nastupila je u Los Anđelesu pred 63 000 ljudi, kao i na prepunom stadionu Marakana u Brazilu, na rimskom Nacionalnom stadionu, na stadionu Vinsente Kalderon u Španiji i mnogim drugim prostorima.

U okviru nove solističke turneje nastupiće u Meksiku, Španiji, Argentini, Ekvadoru, Hrvatskoj, Rumuniji, Poljskoj i naravno Srbiji.

Zbog mlađe publike koja sa nestrpljenjem očekuje gostovanje ove latino zvezde, u prodaji će se naći specijalne kategorije ulaznica:
1000 din roditelji u pratnji
2000 din regularna ulaznica za parter i tribine
4000 din Fan pit
Kao i specijalne VIP ulaznice koje pružaju mogućnost za upoznavanje sa Anai, fotografisanje i uzimanje autograma. U prodaji će biti 20 VIP ulaznica po ceni od 6.500 dinara.
Anonymous
Gost
Gost

Novosti Empty Re: Novosti

Uto 25 Jan 2011, 22:23
ovo je Anahina poruka na twitteru:
(Google prevod)
Naš dolazak u San Kristobal,Venecuela...Do koje mere će doći?Odeća mi je pocepana,povukli su me za kosu kao da su morali da me dodirnu...bez razumevanja.Vrat mi je povredjen,skoro da me nisu obesili jer su hteli da mi otmu šal koji sam imala i nisam mogla da dišem.Užasno...Jako sam se uplašila.Ljudi razumem vas i zahvaljujem vam od srca na ljubavi i oni koji hoće da mi se približe....molim vas dajmo primer #mira

original:

Nuestra llegada a san cristobal, venezuela... Hasta que punto se vale llegar?? Tengo la ropa rota,me jalaron el pelo como si el punto fuera quedarse un pedazo... No entendi. Tengo el cuello lastimadisimo casi me ahorcan x tratar de quitarme la bufanda q tenia, de pronto senti q no podia respirar. Horrible... En fin graaan susto. Chavos entiendo y agradezco de corazon el amor y que quieran acercarse a mi pero les pido x favor demos el ejemplo. #paz
Anonymous
Gost
Gost

Novosti Empty Re: Novosti

Uto 25 Jan 2011, 22:26
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ciudad de México, 15 de Enero.- La cantante mexicana Anahí encabeza la lista de famosos con mayor número de seguidores en la red social Twitter al superar un millón de seguidores.

La reina indiscutible de Twitter en México es @Anahi, quien cuenta con un millón 340 mil 808 seguidores, sigue a 231, ha enviados 2 mil 623
tweets.

Su primer tweet lo realizó el 14 de noviembre del 2009, emitiendo el siguiente mensaje: "!Ya les quiero enseñar #MiDelirio el video. Estoy segura que se van a sorprender!".

un tweet destacado de la ex integrante de RBD fue: “¡Hola mundooo! estamos en Brasilia y me dieron el regalo ¡más incre! Un millón de personitas me acompañan en Twitter! Muchas gracias a todos”.

El millón de seguidores ha sido superado por varias celebridades internacionales como el actor Ashton Kutcher y la cantante Taylor Swift, pero son pocos los latinos que lo han hecho. Los más notables son Shakira, Ricky Martin y Juanes.

--- Prevod :
Meksicka pjevacica Anahi je na vrhu liste poznatih sa najvecim brojem pratioca na socijalnoj mrezi - twitteru, koja je presla milion sledbenika.

Neprikosnovena kraljica Twittera u Meksiku je - Anahi, sa oko 1 345 000 pratioca, prati njih 231, a poslala je ukupno 2730 poruka.

Njen prvi tweet je bio 14. novembra 2009. godine, i glasio je: 'Zelim da vam pokazem #MiDelirio video. Sigurna sam da cete biti iznenadjeni.'
Istaknuti njen tweet je: 'Zdravo svima! Nalazimo se u Brazilu i dali su mi najbolji poklon. Milion ljudi me prati na twitteru! Hvala puno!'
Milion sledbenika su presli i mnoge duge zvijezde, ali malo njih iz latinske Amerike. Najznacajniji su Shakira, Ricky Martin i Juanes.

Izvor:Anahi Rocks Serbia
Anonymous
Gost
Gost

Novosti Empty Re: Novosti

Pet 25 Feb 2011, 13:47

Anahí dobila ulogu u telenoveli "Dos Hogares"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Univision – Ciudad de Mexico. Anahí će glumiti u tenoveli "Dos Hogares" ("Dva Doma"). Iako se spominjalo Aracely Arámbula i Sandru Echeverría kao kandidatkinje, Emilio Larrosa je odlučio da bivša RBD-ovka ostaje u glavnoj ulozi njegove nove produkcije, tako je potvrdio Juan José Origel.

U "Dos Hogares", Anahí će zasluge dijeliti sa dva glumca kao što su Jorge Salinas, Rodrigo Vidal, Malillany Marín, Arturo Peniche, Olivia Collins i Víctor Noriega, prema informaciji Notimex-a.

¿Sviđa li vam se što je Anahí ostala u glavnoj ulozi "Dos Hogares"? ¿Sviđa li vam, se više kao pjevačica ili glumica?

******

Anahí se queda el protagónico de la telenovela Dos Hogares

Univision – Ciudad de Mexico. Anahí será la protagonista de la telenovela Dos Hogares. Aunque se habían mencionado a Aracely Arámbula y Sandra Echeverría como candidatas, Emilio Larrosa decidió que la ex rbd se quedara con el papel principal de su nueva producción, así lo confirmó Juan José Origel.

En Dos Hogares, Anahí compartirá créditos con actores como Jorge Salinas, Rodrigo Vidal, Malillany Marín, Arturo Peniche, Olivia Collins y Víctor Noriega, según información de Notimex.

¿Les gusta que Anahí se haya quedado con el protagónico de Dos Hogares? ¿Les gusta más como cantante o como actriz?


Fuente: Univision

Anonymous
Gost
Gost

Novosti Empty Re: Novosti

Pet 25 Feb 2011, 13:51

Anahí se vraća telenovelama

Gustavo Heredia, objavljeno 22. veljača 2011. 12:50PM


[You must be registered and logged in to see this image.]


Uvijek se vraća malim ekranima... Nakon promocije svog novog solističkog materijala, već su uvjerili Anahí da glumi u telenoveli, iako je ona to prije nekoliko dana demantirala

Riječ je o drugoj produkciji Emilia Larrosa, koji ju je odabrao za ulogu u njegovoj seriji 'Dos Hogares'.

Na službenom Twitteru emisije, rečeno je da je već potvrđeno da se izvođačica 'Me Hipnotizas' vraća u studio. "Da, @Anahí će biti glavna glumica u @DosHogares. ¿da li bi voljeli da pjeva glavnu temu telenovele? Ja da".

Zavodnik koji će biti uz Anahí kao glavni glumac je ni manje ni više već Carlos Ponce. Reci nam, ¿što misliš o njima kao paru?

Očekuje se da 'Dos hogares' uđu na Televisu u svibnju, u vrijeme emitiranja koje će napustiti 'Triunfo del amor' koji, kako znamo, u glavnoj ulozi ima Anahínu kolegicu, bivšu RBD-ovku, Maite Perroni.

Ostali glumci koji će sudjelovati u 'Dos hogares' su Arturo Peniche, Laura León, Víctor Noriega, Rodrigo Vidal i Malillany Marín.

******

Anahí regresa a las telenovelas

Por Gustavo Heredia Publicado Feb 22nd 2011 12:50PM


Que siempre sí vuelve a la pantalla chica... Después de promocionar su nuevo material en solitario, ya convencieron a Anahí para protagonizar otra telenovela, a pesar de que ella lo desmentía hace unos días.

Se trata de otra producción de Emilio Larrosa, quien la eligió de protagonista para su nueva novela 'Dos Hogares'.

En el twitter oficial de la emisión, se dijo que ya era un hecho que la intérprete de 'Me Hipnotizas' regresará a los foros. "Sí, @Anahí será la protagonista de @DosHogares. ¿les gustaría que cantara el tema principal de la telenovela? A mí sí".

Quien acompañará a Anahí como su galán estelar es ni más ni menos que Carlos Ponce. Dinos, ¿qué opinas de verlos de pareja?

Se espera que 'Dos hogares' entre en Televisa en mayo, durante el horario que dejará la novela 'Triunfo del amor' que, como sabemos, es protagonizada por la compañera de Anahí en RBD, Maite Perroni.

Otros actores que participarán en 'Dos hogares' son Arturo Peniche, Laura León, Víctor Noriega, Rodrigo Vidal y Malillany Marín.


Fuente: [You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Novosti Empty Re: Novosti

Sub 09 Jul 2011, 10:47
Anahi snima program o društvenim mrežama

Anahi nam je rekla perko svog naloga na Twitteru da zajedno sa Pedrom Torresom snima program o društvenim mrežama.

Pevačica je ostavila podatke na svom Twitteru sledećom porukom: RT @ptorres Dobar Dan.Srećan petak svima.Počinjemo da snimamo sa @Anahi svedočenje o društvenoj mreži @mall_mx Pratite!

Nešto kasnije pevačica je objavila sliku sa Pedrom Torresom: Ovde sa @ptorres pripremamo iznenađenje.Svet društvenih mreža me fascinira.

Anahi ima veoma dobru komunikaciju sa fanovima preko svog Twittera,gde već ima više od 2 miliona pratilaca.

preuzeto: [You must be registered and logged in to see this link.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Novosti Empty Re: Novosti

Sub 09 Jul 2011, 10:47
[You must be registered and logged in to see this link.]
Anonymous
Gost
Gost

Novosti Empty Re: Novosti

Pon 18 Jul 2011, 13:09
[You must be registered and logged in to see this link.]

Rekla je da nece napustiti muziku zbog telenovele, i ispunila je obecanje.
Kada ne snima seriju, bivsa RBD radi na novom disku.
Na brojne poruke fanova na twitteru da ne napusti muziku, Anahi je napisala:
"I necu, pripremamo novi CD. Saljite mi ideje."
Takodje, prema ugovoru, Anahi snima od ponedjeljka do petka, upravo da bi vikendom bila slobodna i posvetila se muzickoj karijeri.

Izvor:ARS
Anonymous
Gost
Gost

Novosti Empty Re: Novosti

Pon 18 Jul 2011, 13:10
Anahi je nominovana na Kids Choice Awards Argentina u kategoriji "cantante latino favorito." U konkurenciji od još sedam izvođača, Anahi će se boriti za nagradu sa Šakirom, Camilom, Mirandom i manje poznatim izvođačima.
Glasajte za Anahi:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Novosti Empty Re: Novosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu