Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti

+6
lady_madrid
Elizabeth y William
ForeverYoung__♥
LatinoFan
Miljana
Nadie como yo ^^
10 posters
Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Pon 18 Jul 2011, 13:11
[You must be registered and logged in to see this link.]

Anahi iz Meksika, Demi Lovato iz SAD-a..obije su veoma uspjesne u svojoj karijeri, zadobili su naklonost publike i postale su idoli mladih generacija u svojoj zemlji, a i sire.
Obije su prosle kroz teske momente u proslosti, sa kojima su morale same da se suoce, i uspjele da prevazidju probleme. Ali sto je jos veci korak, imale su hrabrosti da to i javno objave. Nisu zeljeli da se predstave kao savrsena ljudska bica, vec su govorili o svojim padovima, i akcijama koje je bilo potrebno sprovesti.
Nadamo se da postoji vise osoba kao Anahi i Demi, jer pored toga sto predstavljaju idole za mnoge tinejdzere, daju nadu i hrabrost svim ljudima koji prolaze kros slicne probleme.
Ovo ih nesumnjivo cini dostojnim nazivom idola.

Izvor:ARS
ForeverYoung__♥
ForeverYoung__♥
Učestvuješ u diskusiji
Učestvuješ u diskusiji
Postovi : 280
$ : 372

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Sub 30 Jul 2011, 11:32
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pored toga što je talentovana i inteligentna nemoguæe je ne zagledati se u ovu lepu ženu.Anahi je postala standard meksièke merilo za meksièke žene: uspešna,vredna,simpatièna i spontana,iza velike karijere je uspela da dobije slavu i svetsko priznanje zahvaljujuæi njenim aspektima kao glumica i pevaèica.Anahi je višestruka žena.

Neosporan je njen umetnièki talenat,mi nju pratimo još od prvih epizoda RBD-a i preseljavajuèi se na njene nastupe,zna se na šta mislimo.

Iznad svega,Anahi nije dozvolila da joj slava udari u glavu i smatra se oseæajnom i pristupaènom devojkom,i ne nazivamo je uzalud ,,kraljicom Twittera'',i nema sumnje da želi preko ove društvene mreže sa nama da podeli detalje iz svog privatnog života,njeno reaspoloženje i sate snimanja novele Dos Hogares pored ostalih stvari.

Ova velika harizma koja je karakteriše dovela je do 2 miliona pratioca na Twitteru.Anahi zna šta duguje svojoj publici i sreæni smo kada ona deli svoj život sa nama,sve što posveæuje fanovima.

Sada je Anahi zaštitno lice novog projekta Cablevisiona,i u tom videu Anahi nam prièa zašto joj se toliko sviða internet,kakva je njena veza sa društvenim mrežama i zašto toliko uživa koristeæi ih.

Izvor: RMS
ForeverYoung__♥
ForeverYoung__♥
Učestvuješ u diskusiji
Učestvuješ u diskusiji
Postovi : 280
$ : 372

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Sub 30 Jul 2011, 11:34
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon tri godine od raspada grupe, fanovi RBD-a se nisu predali i sanjaju njihovo okupljanje. Toliko da su pokrenuli jaku kampanju na društvenim mrežama kako bi povezali Anai, Dulse Mariju, Majte Peroni, Kristijana Èaveza, Kristofera Fon Ukermana i Alfonsa Ereru. Bez sumnje, mladi umetnici daju do znanja da nema povratka, jer svako ide svojim putem, kao Anai, koja je veæ izdala svoj solistièki album i trenutno sa Karlosom Ponseom snima Dos Hogares. Glumica je rekla da i da ima slobodnog vremena, radije bi to iskoristila da se odmori.

Anai, da li te ljuti što i dalje traže okupljanje RBD-a?
- Ne, nikako. Fanova RBD-a ima mnogo i podržavaju naše solistièke karijere. Moji obožavaoci, naravno, i dalje ostaju verni RBD-u i obrnuto. Uvek æe postojati te kampanje da bismo ponovo bili zajedno.

Da li si u kontaktu sa bivšim kolegama?
- Da, i mislim da se svi mnogo volimo. Podržavamo se meðusobno u stvarima koje nezavisno radimo. Svako od nas ispunjava svoj san i tako smo i dalje zajedno, iako ne delimo istu scenu. To je dobro, što smo i dalje ruku pod ruku, što se vidi i na Twitteru. I dalje pišemo jedno drugom, podržavamo se i pokazujemo tu našu ljubav. Naši fanovi to cene i zato im još uvek i nedostajemo.

Da li æe nastaviti to da traže dok ne ostare?
- Ne znam, pa uskoro æemo svi imati unuke. (smeh) Mislim da to samo sudbina zna, nemamo planove za to. U ovom trenutku bilo bi veoma komplikovano, ja snimam telenovelu i radim na novom disku. Kao luda radim vikendima, nemam slobodne dane, a kada imam, jedino želim da spavam. Iskreno, nekad želim da se podelim u komadiæe.

Izvor: RMS
ForeverYoung__♥
ForeverYoung__♥
Učestvuješ u diskusiji
Učestvuješ u diskusiji
Postovi : 280
$ : 372

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Sub 30 Jul 2011, 11:47
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anai, poznata kao Anhelika Estrada u Dos Hogares, ponovo je krunisala svoju ljubav pred Bogom.
''Oseæam se veoma dobro, to je jedna ogromna scena u celoj prièi. Anhelika ponovo ispunjava svoj san, nada se da æe sada biti sreæna u životu'', prokomentarisala je glumica.

Rikardo Valtjera, koga igra Serhio Gojri, uèvrstio je svoju ljubav sa veterinarkom Estradom, koja je posle udvaranja dosta sazrela da bude njegova žena.
''Prošle su dve godine nakon što je Ponseov lik navodno umro, dosta vremena ga je oplakivala. Postala je žena koja preokreæe svoj život'', objasnio je glumac.

I kao što u svemu lepom uvek doðe nešto loše, Patrisija Ortiz Monasterjo je takoðe prisustvovala dogaðaju obuèena u belo.
''Ona to ne može da podnese, jer je zaljubljena. Nastaviæe da smeta Anheliki, jer voli i dalje Rikarda, iæi æe na sve ili ništa'', rekla je Olivija Kolins.

Anai je takoðe uspela da svoje snove pretvori u realnost i uèestvovala je u izradi venèanice koju je nosila na venèanju. ''Dizajnirali smo je moj stilista Lola i ja, ja obožavam takve stvari. Dizajnirali smo i to me je stvarno fasciniralo, a ja æu je nositi i za Noæ veštica'', rekla je.

Izvor: RMS
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Uto 09 Avg 2011, 07:49
[You must be registered and logged in to see this image.]
Christopher en un programa de Brasil...(sobre Anahí)

el estaba hace 15 minutos en un programa donde ya estuvieron ahí tambien Dulce y Anahi (aquel que ella llego de helicoptero)...y el presentador estaba leyendo twitts para que Chris los contestara en vivo...

(el estuvo medio desconfortable con el hecho de que toda hora pasaban en un video en homenaje a su carrera y trayectoria, escenas de el y Dulce besandose y tambien cuando aparecia RBD y el y Any abrazandose, y se notaba que no estaba super alegre de que estaba ahí con su carrera solo y pasaban muchas imagenes sobre RBD :S pero tampoco se portó mal)

y en uno twitt preguntaban si el ya habia andado con mujeres con quien habia actuado junto en una novela, y todos de la platea empezaron a gritar Anahii Anahi (porque sabian que ya habia andado con ella) :smileyvery-happy: y el riendose (no muy confortable, pero se portó normal y super simpatico) y ahí el presentador preguntó (no me recuerdo palabra por palabra, pero fue así +/-:

presentador: ya andaste con Anahí?

chris: sí, como por unos 7 o 8 meses :smileyvery-happy:

y el presentador (:smileyvery-happy::smileyvery-happy::smileyvery-happy::smileyvery-happy::smileyvery-happy:): aaaaah ahora soy tu fan!! soy tu fan!!

chris: aah sí!! te gusta ella? ya la conoció?

presentador: sii, muy hermosa no? bien flaquita...

chris: sí sí...

presentador: te gusta las flaquitas entonces? (porque antes habia preguntado que en las mujeres le gustaba más)

y no me recuerdo el resto...creo que dijo que si le gusta las flaquitas, pero que el principal es que sean auntenticas, algo así (ya habia dicho esto cuando le preguntaran de las mujeres)....fue algo así lo que dijeron

lo digo porque me parecio chistoso que al presentador haya dicho que es fan de el cuando el dijo que el y Any ya fueron novios hahahaha
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Uto 09 Avg 2011, 07:50
Ucker habla de Anahi y Dulce Maria en Domingo Legal

[You must be registered and logged in to see this link.]
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Uto 09 Avg 2011, 19:15
Anahí niega sentir asco por Sergio Goyri

Martes, 09 de Agosto 2011 | 9:57 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

´Asco me dan revistas como ésta, que ni voy a nombrar. Solo quiero decir que para mí, trabajar con el señor Sergio Goyri es un honor´, comentó la rubia en su Twitter.
La ex cantante de RBD Anahí no pudo resistir que una revista mexicana asegurara que ella siente asco por su coprotagonista en la telenovela “Dos hogares”, Sergio Goyri, y por ello, le respondió fuerte y claro.

“Asco me dan revistas como ésta, que ni voy a nombrar. Solo quiero decir que para mí, trabajar con el señor Sergio Goyri es un honor”, aseguró en su cuenta de Twitter.

La cantante, de 28 años, aseguró que es un privilegio poder hacer esta novela con él. "Además de ser un tipazo, es guapísimo y tiene todo mi respeto y admiración", precisó.
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Sub 13 Avg 2011, 15:58
Anahi prestigla Shakiru!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Ned 14 Avg 2011, 15:58
Canta Anahí nuevo tema con Moderatto

Anahí está emocionada por su regreso al mundo de los melodramas y para demostrarlo grabó el tema musical de una nueva telenovela en un famoso canal de videos de Latinoamérica, que será protagonizada por los mexicanos Sara Cobo y Ricardo Abarca.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ella se expresó feliz de haber podido participar en este proyecto, que incluye el videoclip con los vocalistas Bryan Amadeus de Moderatto y Ale Sergi del grupo Miranda, pues explica que son personas que admira y piensa que a la gente le divertirá mucho verlos juntos.

En entrevista, Anahí comentó que quiere darle continuidad a su carrera como solista y no sólo enfocarse en la actuación, pues desde la desaparición del grupo RBD se ha dedicado casi exclusivamente a la música y ha sido una experiencia muy linda.

Con la telenovela Dos hogares se marcó su regreso a las telenovelas, demostrando su talento en ambas facetas, pues como intérprete grabó la canción que la musicaliza y en el marco histriónico logró protagonizar esta historia junto a Carlos Ponce y Sergio Goyri en el horario estelar, donde personifica a ‘Angélica’, una mujer que por azares del destino termina casada con dos hombres al mismo tiempo.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Čet 14 Avg 2014, 16:08
Anahi dobila nagradu na MTV Millennial Awards

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čak i bez aktivne glumačke karijere, pevačica Anahí primila je nagradu “Francotuiteador Mexicano del Año”. Promovisane od strane MTV-ja, Millennial Awards nagradile su još neke umetnike, uključujući i Dulce Maríu kao “Estrella latina en Instagram”.

Anahí je o primljenoj nagradi komentarisala i na tviteru, napisavši:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Novosti - Page 2 Empty Re: Novosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu