Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Pon 15 Sep 2014, 16:34
Članovi RBD-a ponovo zajedno

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pet godina od raspada popularne grupe RBD, Dulce Maria i Christian Chavez nastupili su zajedno u nedelju 14. septembra u Sao Paulu u specijalnom šou Dulce Marije. Pored Christiana, popularna brazilska pevačica Manu Gavassi bila je takođe gost Dulce Marije.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Pet 19 Sep 2014, 18:13
Nova pesma i spot Dulce Marie





Juče smo neočekivano saznali da danas izlazi spot za pesmu O Lo Haces Tu O Lo Hago Yo. Video je trebao izaći krajem avgusta, međutim, premijera je odložena zbog sticanja licence od strane VEVO kanala. 


Video je konačno ovde, pun zabave, radosti, plesa i smeha. 
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Sub 20 Sep 2014, 17:59

 [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]

Fanovi glumice i pevačice Dulse Marije rešeni su da Latino zvezdu dovedu u Srbiju i daju sve od sebe da Dulse održi koncert i u našoj zemlji! Naime, proletos je zvanični fan klub “Dulcetes Serbia” kontaktirao sa menadžerom pevačice koji je organizovao njen koncert u Španiji i počeo da sakuplja potpise ljudi koji bi voleli da uživo čuju bivšu čalnicu RBD.
Vremenski rok za koji bi trebalo da proslede listu sa imenima ne postoji, kao ni minimalan broj potpisa koji bi trebalo da se sakupi, ali fanovi daju sve od sebe i sve ih je više uključeno u ovu akciju.


Izvor: TV NOVELE
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Ned 21 Sep 2014, 09:34
Dulce Maria: Spektakularan koncert u Brazilu pred prepunom dvoranom

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce Maria održala je svoj drugi koncert u Brazilu u okviru svoje turneje Sin Fronteras On Tour Brasil.

Koncert je održan u Sao Paulu 14.09.2014. u koncertnoj dvorani Carioca Club. Dvorana je bila puna, ali mnogo fanova je ostalo ispred, jer nije bilo mesta. Organizatori su napravili veliki propust i prodali su duplo više karata od kapaciteta mesta.


Dan pre koncerta Dulce je imala upoznavanje sa fanovima, a na dan koncerta konvivenciju. Ovaj koncert je prema Dulcinim rečima bio neverovatan. Osim što je lista pesama koju je izvela bila odlična, imala je goste na koncertu. Jedna od njih je bila Manu Gavassi, brazilska pevačica i kompozitorka sa kojom je izvela njihovu zajedničku obradu pesme “Antes que Ver el Sol”. Drugi gost izazvao je pravo oduševljenje! To je bio ni manje ni više – Christian Chavez. On se preselio u Sao Paulo gde glumi u njihovoj verziji rijalitija “Tvoje lice zvuči poznato”. Dulse je tu priliku iskoristila i pozvala ga da bude gost na njenom koncertu!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Ned 21 Sep 2014, 09:44

Dulse Marija je nominovana za MTV EMA 2014






[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulse Marija je nominovana za MTV Europe Music Awards 2014! Dulse je trenutno nominovana u kategoriji Mejor Artista MTV Latin America Norte, u kategoriji sa Camila, CD9, PXNDX i Zoé. Fanovi će morati zaista mnogo da se potrude da bi Dulse osvojila ovu nagradu. Ova faza glasanja završava se 29. oktobra. Ako Dulse pobedi u ovoj kategoriji sa još devet umetnika iz različitih zemalja takmičiće se u kategoriji Worldwide Act. Ova faza glasanja traje od 30. oktobra do 8. novembra. Dodela nagrada će biti 9. novembra u Glazgovu! Glasajte! Ne zaboravite da možete da glasate KOLIKO GOD PUTA HOĆETE i nema potrebe da glasate u svakoj kategoriji da bi se vaš glas važio! 
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Ned 21 Sep 2014, 09:49

Dulse Marija u programu Fiesta Mexicana




[You must be registered and logged in to see this image.]
Dulse Marija je u avgustu prisustvovala posebnoj snimanju kuće Televisa povodom obeležavanja Dana nezavisnosti Meksika. Tom prilikom otpevala je svoj novi singl O Lo Haces Tu O Lo Hago Yo. Emisija je prikazana 15.09.2014. na Canal de Las Estrellas.



Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Ned 21 Sep 2014, 23:39
El video [You must be registered and logged in to see this link.] de [You must be registered and logged in to see this link.] en el #14 en ItunesMX
[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.] de [You must be registered and logged in to see this link.] en el #9 de Top Charts Latino en ItunesUSA
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Pet 17 Okt 2014, 15:19

Dulse Marija: Nikad nisam mislila da ću polemisati sa tako važnim osobama








[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulse Marija je iznenađena načinom na koji reaguje kada polemiše sa važnim ličnostima iz sveta muzike kao što su Alehandra Guzman i Lari Ernandez u emisiji Va Por Ti. Zašto se pretvara u pravu lavicu kada brani svoje učenike u programu? Bivša buntovnica je dala odgovor na to pitanje ekskluzivno za časopis People en español.


Kakav je osećaj biti mentor u ovom programu?
- To je za mene bilo jedno divno iskustvo. Setila sam se svojih početaka. Pronašla sam se u programu i prisetila se svega što sam ja proživela u karijeri. Zbog toga branim svoje učenike - zubima i noktima!


Šta si naučila iz polemika sa Alehandrom i Larijem?
- Nikad nisam zamišljala da ću polemisati sa tako važnim osobama. Tada iz tebe izađe neki majčinski instikt da braniš svoje učenike. To je nešto veoma lepo jer ljudi to cene. Veoma sam strastvena i teško mi je da kontrolišem emocije. Mojim fanovima je zanimljivo da me gledaju kad sam tako uzbuđena, ali za mene je to veoma stresno. Ponekad pomislim - oh, šta se ja raspravljam sa ovim ljudima.


Da li postoji neka lekcija koju si naučila u svojoj karijeru i koju sada prenosiš na svoje učenike?
- Moraš da guraš dalje i da veruješ u ono što radiš. To je ono što mene održava. Moraš da nastavljaš dalje bez obzira na sve prepreke i to je ono što pokušavam da prenesem svojim učenicima. Sve što rade treba da rade sa ljubavlju i strastveno.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Pet 17 Okt 2014, 15:20

Dulse Marija očekuje pozivnicu za Anaino venčanje




[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulse Marija, bivša Anaina koleginica iz RBD-a, u intervjuu za emisiju Hoy izjavila je da je uzbuđena zbog Anaine skorašnje veridbe sa Manuelom Velaskom, guvernerom Čijapasa. Na pitanje da li je već nabavila haljinu za venčanje Dulse je odgovorila:
- Naravno! To je jedan veoma važan trenutak, još uvek nisam razgovarala sa njom jer sam promenila telefon i nisam mogla da je pronađem. Poslala sam joj čestitku i očekujem svoju pozivnicu!


Dulse i Anai su zajedno prošle kroz mnoge godine uspeha, pa je Dulse izjavila da je srećna zbog ovog važnog koraka u Anainom životu: 
- Veoma sam srećna zbog nje zaista! Želim joj svu sreću i i to što se ostvaruje na ličnom planu je nešto veoma lepo. Drago mi je što smo delile toliko stvari i doživljaja.


Veridba je došla ujedno sa proslavom desetogodišnjice od osnivanja RBD-a.
- Želim da se zahvalim svim ljudima koji i dalje oživljavaju taj buntovnički duh! Uvek ću biti veoma zahvalna, to iskustvo je tetovirano u meni. Uvek se prisećam svega sa ljubavlju. To je prisutno u svim srcima koja su činila Rebelde.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Sre 22 Okt 2014, 10:10
Va Por Ti: Sedma epizoda (19.10.2014.)




[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulse Marija je ipak ostala u ovom programu! Uprkos tome što je bila ugrožena i mogla je da ispadne iz programa - Dulse je ostala sa svojom ekipom. Bila je u konkurenciji sa El Dasom. Sudije su sačuvale Dulsinu štićenicu Yazairu i na taj način iz programa je ispao El Dasa. 

Sada Dulsin tim čine: Yazaira, Hose Enrike, Deni, Džejsi, Viktor, Ana Kristina, Džojse i Stefani.


Dueli i gubitnici:
1. Ana Kristina i Rikardo Rivera
2. Viktor Robles i Fernando Korona 
3. Deni Monteho i Frank Francisko
4. Dulse Marija sa Hose Enrikeom, Dženkarlos sa Palomom, El Dasa sa Ana Kristinom
5. Stefani Guzman i Virhinija
6. Paloma Karasko i Yazaira


Na taj način ugrožena su četiri člana Dulsine ekipa i dva člana Dženove ekipe. Sudije su sačuvale dvoje iz Dulsine i jednog iz Dženove ekipe, tako da su nominovani Stefani i Viktor iz Dulsine Ekipe i Rikardo iz Dženove.


Dulse je takođe pevala u ovoj emisiji sa svojim učenikom Hose Enrikeom.


Sponsored content

Novosti - Page 4 Empty Re: Novosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu