Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

+34
GRUMPY
_carolina
Biljana88
Ordinary girl
lady_madrid
Stefy
Maja
Sandra
Azor Ahai
Laza_zmaj
Silvija
AleksandraAnhelik
ScreamMJ
Alfonsina
andrejajele
ღToseDonkaღ
katarina66
Poncho_RBD_fan
saricica
joanhope
Mirko90
bihter i behlul
Andja*
Joca ツ
Teresa ♥
RBD
Lazar_
snexluxs
Miljana
Lilly
immortal.dreamer
Andjeo
ღJacqueline Bracamontesღ
LatinoFan
38 posters
Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Uto 12 Avg 2014, 21:12
Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Baner

Kod:
[code][url=http://latinosvet.forumsr.net/forum][img]http://www.dodaj.rs/f/2Y/4x/2qIpDRP/baner.gif[/img][/url]
[/code]

Izvini stvarno, bila je greška u kosoj crti, izvini, moja greška :/
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pet 15 Avg 2014, 11:59
Otvorite podforum za Grcke serije.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pet 15 Avg 2014, 12:10
Razmislicemo o tome, mada nema mnogo grckih serija koje su se emitovale kod nas happy
Stefy
Stefy
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 3
$ : 85

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pet 15 Avg 2014, 20:54
Sad sam ušao na ovaj forum posle dužeg vremena jer su me drugari sa TV Novele Serbia uputili ovde jer ima dosta članova. Dočekalo me je neprijatno iznenađenje jer je neko u mom profilu moje ime zamenio uvredom, a to je mogao jedino neko iz administracije, što je skroz neprofesionalno. Kako god, nastaviću da svraćam ovde ako bude nekog za komentarisanje telenovela koje gledam jer nisam zlopamtilo.

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Untitled

Sada sam to, naravno, promenio.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pet 15 Avg 2014, 21:12
To je verovatno stara administracija, preuzeli smo forum mi nemamo veze s njima, izvinjavam ti se u njihovo ime, svi smo skoro ovde, baš mi je žao. Najiskrenije mi je žao.  ::plačem::
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Sub 16 Avg 2014, 00:27
Ja takodje moram da ti se izvinim. Inace to su uradili hakeri koji su hakovali forum pre 2 godine i meni su pisali svasta na profilu. Nisam obratio paznju na to i mnogo mi je zao sto se ovo desilo.
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Sub 16 Avg 2014, 06:48
To je valjda uradila ona Leonarda... Izvinjenje uime celog staffa i dobrodosao happy
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Ned 17 Avg 2014, 16:23
Da li će uskoro biti otvorene teme za španske serije u podforumu? Mogu ja da otvorim za neke serije, ako nije problem?
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Ned 17 Avg 2014, 16:41
Naravno da možeš, otvaraj happy
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pon 18 Avg 2014, 20:25
Ljudi, nzm kako je kod vas ali evo kako meni izgledaju bukvalno sve epizode koje postavljate sa prevodom, i onda svaki put moram da idem na taj link www.balkanje.com da bih neku epku pogledala sad:(
Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Untitled
Sponsored content

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 12 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu