Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

+34
GRUMPY
_carolina
Biljana88
Ordinary girl
lady_madrid
Stefy
Maja
Sandra
Azor Ahai
Laza_zmaj
Silvija
AleksandraAnhelik
ScreamMJ
Alfonsina
andrejajele
ღToseDonkaღ
katarina66
Poncho_RBD_fan
saricica
joanhope
Mirko90
bihter i behlul
Andja*
Joca ツ
Teresa ♥
RBD
Lazar_
snexluxs
Miljana
Lilly
immortal.dreamer
Andjeo
ღJacqueline Bracamontesღ
LatinoFan
38 posters
Ići dole
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pon 25 Avg 2014, 18:34
Nije to moj forum, ja sam tamo moderator, moj je Bruno Mars Balkan kez registrovan si tamo, napiši jedan post, pa ćeš da vidiš..sve nas nervira to...
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Pon 25 Avg 2014, 18:38
Prebacio sam se, poslaću ti pm, da ne spamujemo ovde xd
GRUMPY
GRUMPY
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 558
$ : 1451

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Sre 27 Avg 2014, 13:31
Svaka čast na izgledu. Sve pohvale za forum, baš lepo što ste se vratili.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Sre 27 Avg 2014, 13:33
Hvala puno na podršci.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Ned 07 Sep 2014, 15:39
Time što si prokomentarisala look ostavila si IP adresu.

188.2.77.**
** - sakriveni brojevi

Vratio sam ti nalog, izaberi koji želiš da koristiš.
Dupli nalozi su zabranjeni na forumu.

Prekršila si pravilo što imaš dva naloga:
AndjelaK - registrovan 29.07.2011
Andja* - registrovan 07.12.2011


EDIT: Lazar je odlučio da banujem nalog AndjelaK, a ovaj ti ostavim, jer na ovom imaš više postova.


Andja*
Andja*
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Postovi : 129
$ : 247

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Ned 07 Sep 2014, 17:21
Pa nisam ni mislila da sakrivam IP, ko' da to ne znam uz pomoć proxija, lepo sam napisala da mi vratite ovaj.
Taj prethodni ni ne koristim, jer nisam ni znala da ga imam (vidi se lepo i po broju postova), sve dok nisam pokušala da se registrujem sa tim mejlom da bih napisala, ono što sam napisala ovde. 
A to uostalom nije ni bio razlog da mi deaktiviraš ovaj profil, jer sa onim nisam nikad ni ulazila, pa samim tim se nije mogla ni videti IP adresa.. vrlo dobro znaš šta sam napisala za dizajn sa ovog profila (taj post si i obrisao).
Hvala na vraćenom profilu i nadam se da ovaj post neće biti obrisan, toliko od mene.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Ned 07 Sep 2014, 17:25
Rešeni su nesporazumi, bez spamovanja, šta imaš da kažeš, pošalji administratorima preko privatnih poruka.

http://www.latinosvet.net/t6008-pravila-foruma[/mention] ::Svačije mišljenje je dobrodošlo, čak i kada se ono razlikuje od forumske većine. Međutim, na ovom forumu nije dozvoljeno vređanje, namerno izazivanje sukoba, netrpeljivost po bilo kojoj osnovi (rasnoj, verskoj, ili bilo kojoj drugoj). Takođe, zabranjeno je podsticanje na agresiju, omalovažavanje, prepucavanje i slična ponašanja koja nisu primerena normalnoj komunikaciji. Nepristojan i vulgaran jezik neće se tolerisati. Takvi postovi će biti obrisani, autor uvredljivih postova biće upozoren, a u slučaju učestalog takvog pisanja i banovan.
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Sre 17 Sep 2014, 23:04
Što je uklonjen Download? Ne razumem zašto zbog bezbednosti? Samo napišete da je cela multimedija iz promotivnih razloga, da su članovi obavezni da istu uklone iz kompjutera u roku 24h, i da forum ne snosi nikakve posledice na postupke članova. Ali dobro, vaš izbor, ja rekoh samo da pitam o čemu se radi hihhihihhihihi
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Čet 18 Sep 2014, 08:11
Postupili smo u skladu sa uslovima korišćenja Forumotiona.
Ne postoji drugi razlog.
Sponsored content

Pitanja, predlozi, kritike, pohvale - Page 15 Empty Re: Pitanja, predlozi, kritike, pohvale

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu