Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
22042015
"Madhubala", uskoro na Happy TV!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sre 22 Apr 2015, 16:29Semky16
Predpostavljam da će ovu seriju pustiti kad se završe Parovi. Jer nemaju je gdje ubaciti kad od 0 do 24 emitiraju Parove  ..smešno... Gadi mi se kad vidim kako neke televizije zarađuju na jako jeftinom programu (koliko sam dobro informisan Happy je trenutno najgledanija TV u Srbiji). Ista je slučaj u Hrvatskoj s Novom TV koja nikad nije imala jadniji i jeftiniji program, a ima najveću gledanost u HR, dok RTL i HRT imaju slabu gledanost, posebno RTL, a imaju puno bolji program od Nove. Bosanske programe neću ni komentarisati, jer su sve BH televizije uvijek imale užasan program.
Anonymous
Ma ovo je užasno, Hepiju nema pomoći happy tv
Lazar_
Sre 22 Apr 2015, 21:37Lazar_
Ovo će pustiti dok traju parovi, tako ima šanse da bude gledana, kad se završe parovi happy će se vratiti na staro, sigurno.
Anonymous
Čet 23 Apr 2015, 15:23Gost
Meni nije jasno kako može neko da gleda parove, ono je grozno. Farma je zlatna za njih. happy tv
avatar
Čet 23 Apr 2015, 16:32Semky16
the.stefy ::Meni nije jasno kako može neko da gleda parove, ono je grozno. Farma je zlatna za njih. happy tv


Potpuno se slažem. Odavno ne gledam reality showe, još od posljednjeg BB-a i Marijane i Nemeša, a ove Parove nikad ne bih gledao. Ono je užas i jad od reality showa. Bolje i po čitav dan nek puštaju Madubalu nego onu glupost.


Poslednji izmenio Semky16 dana Čet 23 Apr 2015, 21:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Ordinary girl
Čet 23 Apr 2015, 20:20Ordinary girl
Neću gledati
Lazar_
Čet 23 Apr 2015, 20:58Lazar_
Ni ja ne znam ko može da gleda parove, ali su sa njima prestigli prvu u gledanosti.
avatar
Čet 23 Apr 2015, 22:13Maja
Svasta se jos moze cuti i ocekivati.Pretpostavljala sam da bi Happy mogao otkupiti Madhubalu,mozda racunaju na dobru gledanost jer je modernija.
avatar
Čet 23 Apr 2015, 23:55Semky16
Zar Indijci mogu napraviti išta modernije? Oni još žive kao da je 10. vijek. Kad vidim kako su oni zaostali, zatvoreni i ograničeni, pa mi Balkanci smo za njih premoderni i presavremeni.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu