Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
21042015
"Elif", nova turska serija uskoro u Srbiji. 


Izvor: EMDT
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sre 22 Apr 2015, 10:29Semky16
U BiH se već emitira na BN-u.
A nije mi jasno zašto Pink i dalje pokušava s turskim serijama, a mnoge su im propale. A kad malo bolje razmislim, pa sve serije na Pinku propadnu, i turske i latino i američke. Kod njih su jedino TV showi gledani i najbolje je da se drže samo toga, a Prva nek se serija.
Anonymous
Sre 22 Apr 2015, 14:57Gost
Ne piše da počinje na Pinku kez
avatar
Sre 22 Apr 2015, 16:22Semky16
the.stefy ::Ne piše da počinje na Pinku kez

Znam da ne piše, ali ja znam da počinje na Pinku. Imam pouzdan izvor.  kez
Anonymous
Sre 22 Apr 2015, 19:31Gost
Super onda, nije na Prvoj happy
Lazar_
Sre 22 Apr 2015, 21:36Lazar_
Da, počinje na Pinku. Pretpostavljam posle "Zehre" ili "Sulejmana". Inače, što se Prve tiče ja ne znam šta će oni emitovati, nemaju više nijednu seriju, ni tursku ni meksičku ni hrvatsku... šta li oni planiraju? Pink je otkupio 3 turske i evo sad ova nova meksička.
Anonymous
Čet 23 Apr 2015, 15:39Gost
Sto posto počinje posle Zehre.
avatar
Čet 23 Apr 2015, 16:30Semky16
the.stefy ::Sto posto počinje posle Zehre.


Samo nek se Zehra završi više, čim čujem to ime dođe mi muka. Imam komšinicu koja se tako zove koju nikako ne volim.  kez
Ordinary girl
Čet 23 Apr 2015, 20:21Ordinary girl
Neću gledati
Lazar_
Čet 23 Apr 2015, 20:56Lazar_
Semky16 ::
the.stefy ::Sto posto počinje posle Zehre.


Samo nek se Zehra završi više, čim čujem to ime dođe mi muka. Imam komšinicu koja se tako zove koju nikako ne volim.  kez
Zehra se još ni u Turskoj nije završila, ali ako ovu planiraju posle nje, onda će je verovatno pauzirati pošto će po epizodama uskoro stići Tursku, ja mislim da je razlika 3-4 epizode, zato je i emituju po 20-25 minuta.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu