Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
18052011
[You must be registered and logged in to see this image.]
od 23.maja, radnim danima u 15.45h

Indijska saga u prvi plan stavlja oporu sudbinu lepotice Santu koja je primorana da se uda za tri puta starijeg čoveka.


Santu je devojka iz indijske siromašne kaste. Selo u kome živi poznato je po fabrici dijamanata, ali još više po imućnom vlasniku Daramradži koji gospodari ljudima ovog kraja. Iz ličnih interesa Santini staraoci joj dodeljuju sasvim posebnu ulogu. Odabrana je da postane nova supruga tri puta starijeg Radže.
Dobrodušna, vesela i povrh svega naivna, Santu stiže u Ražinu bogatu kuću, upoznaje njegovo petoro dece iz prvog braka, stariju sestru Tarulu i rodbinu Radžine pokojne supruge Subadre. Smatrajući da se udala iz pohlepe, nova porodica ne dočekuje Santu raširenih ruku, već joj jasno stavlja do znanja da će biti u podređenom položaju. Uprkos prefrigranim porodičnim igrama, Santu se neće pomiriti sa sudbinom zatočenice u Radžinom domu i otpočeće borbu za osvajanje slobode u kojoj će glavno oružje biti njene vrline.
Serija jasno prikazuje ključne vrednosti indijskog društva, a kroz priču se prikazuju sve teško pomirljive razlike između kasti. Serija je bazirana na indijskom romanu autora Varše Ardalje koji opisuje istinite događaje.

Uloge. Asja Kazi, Ronit Roj, Barat Čavla, Akšta Radžput, Tarla Džosi
Produkcija: Indija, 2009.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Sre 18 Maj 2011, 14:21LatinoFan
Neznam vise sta rade ovo!.Uzas
Lilly
Sre 18 Maj 2011, 14:22Lilly
OMG< jos jedno sr*nje? O.o nmg verovati... narano da necu gledati
LatinoFan
Sre 18 Maj 2011, 14:26LatinoFan
Da mislim dosadili su sada nam pustaju i ove indijce uzas!
mala maite
Sre 18 Maj 2011, 15:38mala maite
Ova serija ima i na srbijanskom pinku i cula sam da imam mnogo epizoda.
Lilly
Sre 18 Maj 2011, 15:40Lilly
Nije ni cudo. xD Ima bar 1000 -.- gora je od male neveste... -.-
LatinoFan
Sre 18 Maj 2011, 16:16LatinoFan
Da dfuplo gore!
Flor_Roberta47
Sre 18 Maj 2011, 19:38Flor_Roberta47
ajd turske su još i oke..al ove indijske.. isee.. grozno -.-
LatinoFan
Uto 24 Maj 2011, 07:20LatinoFan
arhiva
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu