Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
08022015
Indijska serija "Nevesta sa ožiljkom" od srede u 16:10 na televiziji Pink!
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Ned 08 Feb 2015, 22:01Semky16
Toliko o tome da ce poceti RDC, a stvarno ne znam zasto ce pustiti jos jednu uzasnu indijsku seriju. Ali ocito da to mnogi gledaju cim su indijske serije najgledanije. Nas narod stvarno ne zna sta valja -.-
Lazar_
Indijske serije su mnogo gledane kod nas, npr. Odbačena nekad ima share preko 20%, Mala nevesta takođe, dok poslednje meksičke serije koje su emitovane kod nas imaju share negde između 12% i 15%, pa možda čak i manje od 12%. Znao sam ja da "Čudne igre" neće dugo izdržati, naš narod ne gleda američke serije koje su milion puta bolje od indijskih, tačnije sve serije su ja mislim mnogo bolje od indijskih. Ja ovu neću gledati sigurno happy
avatar
Zao mi je za wicked games,taman sam slusala i engleski.Slazem se,Americke serije su mnogo bolje od ovih indijskih koje Pink pusta.Uzas,uzas sta bi na kraju za Cudne igre i stavice je u neki ponocni termin,sto posto!!!
Lazar_
Ja mislim da će je pustati posle reprize serije Zehra, oko pola 2 noću.
avatar
Pon 09 Feb 2015, 10:19Semky16
Da, stvarno uzas sta nas narod gleda. Ove indijske gleda samo stariji narod, a mi mladi americke i latino, a stari mnogo vise gledaju televiziju i zato su indijske mnogo gledanije, nazalost sad:(.
Lilly
Hahaha WG trajale nedelju dana, dobro da su i toliko
Lazar_
Samo ne znam zašto će ovu pustiti od srede, a ne od danas :/
avatar
Cudne igre su trajale samo nedelju dana,ali u boljem terminu,a opet su skracivali i pustali puno reklame.A Cudne igre nisu danas ukinuli,tj.ima u istom terminu.
Anonymous
Užas, užas, užas. Ne mogu da verujem da su tako brzo ukinuli WWG.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu