Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
20022015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce Maria i dalje promoviše dopunjeno izdanje svoje knjige “Dulce Amargo” u kom govori o svom odrastanju i vremenu u grupi RBD a novinare je jako interesovalo da li ona planira povratak glumi.


Pevačica i glumica u poslednje vreme pominjala se kao moguća glavna zvezda rimejka izuzetno uspešne telenovele “Zlobnica” koja je bila vrlo popularna i u našim krajevima ali ona ističe da je za sad sve ostalo samo na pričama. “Do sad još nisam imala razgovor s producentima” priča Dulce, sugerišući time da bi tu ulogu prihvatila pod određenim uslovima. Kako su ranije pisali meksički mediji, konkurencija koju ona ima je žestoka a tu se čak pominje i Anahi iako se ona otkako je u vezi s guvernerom meksičke države Čiapas praktično povukla iz industrije zabave.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Smucili su mi se vise s ovim remakeovima. Jos samo fali da rimejkaju Esmeraldu i Marisol. angry2
avatar
Hajde sto su dosadni sa rimejkovima,ali sto niko da shvati da od povratka Anai i Dulse glumi jednostavno,vise nema nista.
Lazar_
kristinkv86 ::Hajde sto su dosadni sa rimejkovima,ali sto niko da shvati da od povratka Anai i Dulse glumi jednostavno,vise nema nista.
Slažem se sa tobom. Pukle su skroz kad je gluma u pitanju.
avatar
I ja se također slazem. Nikad mi se one nisu ni svidjale. Od ovih mladih glumica jedino volim Angelique Boyer i Anu Brendu.
Lilly
Da...Anahi jos nekako, ali Dulce bolje nek ostane na pevanju.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu