Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
19072011

Dulce María - Ingenua


[You must be registered and logged in to see this link.]



Ingenua, moj treći singl sa albuma Extranjera, ovaj smo video snimili u Buenos Airesu; Argentina; usred moje ExtranjeraOnTour po Južnoj Americi. Ovaj je video možda naj jednostavniji, organski i prirodan što ga je učinila Dulce María. Priča priču jedne žene koja je vjerujući u ljubav, bila Naivna (Ingenua). Nadamo se da ćeš ga uživati. Snimano u Milonga u katedrali Tango u Buenos Airesu, Lipanj 2011. © Universal Music Group & sideBentertainment.com

******

Ingenua, mi tercer sencillo del album Extranjera, éste video lo filmamos en Buenos Aires Argentina en medio de mi ExtranjeraOnTour por Sudamércia. Este video quizá es el más secillo, organico y natural que ha realizado Dulce María. Narra la historia de una mujer que por creeyendo en el amor, fue Ingenua. Esperamos lo disfrutes. Filmado en una Milonga en la Catedral del Tango en Buenos Aires, Junio 2011. © Universal Music Group & sideBentertainment.com

Fuente: dulcemarialive
Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

~Ely y Gaby the best~
Uto 19 Jul 2011, 22:37~Ely y Gaby the best~
Pjesma je super
Flor_Roberta47
Sre 20 Jul 2011, 14:08Flor_Roberta47
predobraa pjesma kez
LatinoFan
Sre 20 Jul 2011, 14:52LatinoFan
Lepa pesma ima i bolje
Anonymous
Sre 20 Jul 2011, 23:53Gost
Prelijepa pjesma *__________*
OMG
A tek spot
PREVIŠE LIJEPO
LatinoFan
Čet 21 Jul 2011, 08:19LatinoFan
Spot jeste stv i vidi se da je visokobudzetni
avatar
Čet 21 Jul 2011, 12:18Miaa_____♥
OMMGGGG. predivna jee ona,predivno je otpjevala,prelijepa je pjesma (čak toliko da može rasplakati ): ) a spot još bolji,jedno bolje od drugog,SAVRŠENO ,čestitke Dul (: !!
Anonymous
Čet 21 Jul 2011, 12:55Gost
Toooo Miaa..
Prelaziš na RBD ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
ja sam se oduševila..
Čekala sam spot da izađe
avatar
Čet 21 Jul 2011, 12:57Miaa_____♥
Kakav RBD? o_O
Dul i Any jedino kez
*___* očarana sam hahaa,prelijepa je pjesmaaa
avatar
Čet 21 Jul 2011, 21:08AnGel_Perroni
Spot je odlican, WOW wink)
Dulcee je preeeslatkaa <33
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu