Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
11072015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tinejdž zvezda Dulce Maria nedavno je u razgovoru za meksičko izdanje magazina „Cosmopolitan“ otkrila da joj je hit telenovela „Rebelde“, koja je iznedrila i bend RBD, obeležila karijeru, ali i da joj je bilo veoma teško tokom realizacije tog projekta.


„Iako moja karijera traje već 25 godina – prvu ulogu dobila sam kao petogodišnjakinja – internacionalni uspeh postigla sam tek sa ‘Buntovnicima’. Naravno, tokom cele karijere bila sam vredna i odgovorna“, kazala je Dulce i dodala da je period igranja u „Buntovnicima“ bio jedan od najtežih u njenom životu.


„Nastupanje sa RBD-om bio je jedan od najtežih perioda u mom života. Koncerti su podrazumevali putovanje za putovanjem, što znači da sam i po nekoliko meseci bila odvojena od svoje porodice i prijatelja“, otkrila je „buntovnica“, dodajući da je samoća u tim trenucima bila nepodnošljiva.
„Bila sam sama u hotelskoj sobi i računala kada ću videti porodicu. Protiv tuge sam se borila pisanjem, tako sam i izdala svoju prvu knjigu pesama“, rekla je Dulce.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Uto 11 Avg 2015, 23:02kristinkv86
Ali je bilo i puno lepih trenutaka. happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu