Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686
31072011
[You must be registered and logged in to see this image.]

LOS ÁNGELES.- Film "¿Alguien ha visto a Lupita?" prikazan je na Međunarodnom Latino filmskom festivalu Festival Internacional de Cine Latino.

Dulce María je rekla kako je njena interpretacija Lupite bila pravi izazov. (Agencia Reforma)

Nora Alicia Estrada/Agencia Reforma
LOS ÁNGELES, California, SAD.- Dulce María je jučer u ovom gradu predstavila film ¿Alguien ha visto a Lupita? s kojim debitira na velikom ekranu, na Međunarodnom Latino filmskom festivalu Festival Internacional de Cine Latino. (LALIFF).

"Jako sam uzbuđena jer je to prvi film koji sam snimila, velika je čast što sam se pojavila uz veliku glumicu Carmelitu Salinas, uz producenta Cristiana de la Fuente i uz najboljeg Čileanskim direktorom, Gonzalom Justiniano", rekla je bivša RBD.

"To je prvi film koji sam snimila i koji se predstavlja na festivalu koji je najvažniji festival Latino filmova, tako da sam jako sretna i zahvalna".

Dulce María Espinoza Saviñón, puno ime izvođačice "Ingenua", objasnila je kako je njena interpretacija Lupite bio pravi izazov.

"To je neovisan film, potpuno drugačiji od ostalih, ali smatram da ima lijepu poruku", komentirala je.

Lupita je mlada Meksikanka koja je prisiljena pobjeći od svoje obitelji jer je žele smjestiti u bolnicu. Tako započinje njeno putovanje koje će je odvesti otkriti svijet koji, izgleda, prema umjetnici, je puno luđi od glavne junakinje.

"Lupita pobjegne u potrazi da ostvari svoje snove i ideale i na svom putu se susreće sa različitim ličnostima i primjećuje da su te osobe robovi materijalnih stvari, zato se zapita '¿tko je razumniji, oni ili ona?", spomenula je.

Rekla je kako je njeno iskustvo realiziranja dugometražnog filma bilo veliko obogaćivanje jer je shvatila razliku između televizijske i filmske glume.

"Na filmu imaš mogućnost stvarati lik od početka do kraja, imaš mogućnost stvarati priču tri mjeseca, a na televiziji ti mijenjaju scenarij svaki dan, sve je jako brzo, ovdje ne. Jako sam uživala radeći na filmu i nadam se da će se to odraziti.", rekla je pjevačica.


Izvor:ADD CROACIA
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Pon 01 Avg 2011, 15:27LatinoFan
ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu