Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
27012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao što već znamo, u petak na televiziji Pink će se emitovati poslednja epizoda indijske serije "Nakuša". Kako su pre toga najavili seriju "Fatalna ljubav" (Reina de Corazones) za februar mesec, svi fanovi latino telenovela su pretpostavili da će pomenuta serija krenuti sa emitovanjem nakon "Nakuše". Međutim, kako nezvanično saznajemo nakon serije "Nakuša" ipak ne počinje "Fatalna ljubav", već američka serija "Čudne igre" (Wicked wicked games). Više o ovoj seriji pogledajte [You must be registered and logged in to see this link.]

Da li biste gledali seriju "Čudne igre" ili ste ipak više za to da puste "Fatalnu ljubav"?
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Lazo, indijske su trenutno najpopularnije kod nas, nebi me iznenadilo i da uskoro puste neku indijsku. A meksicke imaju manju gledanost i od turskih i od indijskih.
Lazar_
Da, ali verovatno postoji neki razlog što će pink pustiti američku, a ne još jednu indijsku nakon Nakuše.
avatar
Pa i RDC je americka, jer Telemundo je americki :p, samo sto rade serije za latinose u Americi. RDC je radio sam Telemundo, nisu saradjivali ni s Argosom ni TVN-om
Lazar_
Čuo sam da je ova serija nešto kao telenovela, pa će je verovatno zbog toga pustiti happy
avatar
Izgleda da jeste, jer na wikipediji pise soap opera a i remake je venecuelanske serije happy
Lazar_
Ee da i to sam čuo, da je rimejk neke venecuelske serije kez
avatar
A brzo ce se zavrsiti ova serija, vec krajem aprila ili pocetkom maja bi se trebala zavrsit, a mozda cekaju da vide kakva ce biti gledanost RDC na PINK BH, pa ako bude dobra pustit ce je. kez
Lazar_
Moguće happy Ajde ako hoćeš da komentarišemo te dve serije u temama koje su otvorene za njih, ovde da ne spamujemo kez
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Ok moze wink
avatar
I ja se slazem,moze.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu