Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
27022015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Za sve ljubitelje telenovela donosimo sjajnu vest!

"Fatalna ljubav" (org. Reina de Corazones) od ponedeljka radnim danima u 14:00 na televiziji Pink!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Pitam se koliko ce dugo potrajati u tom terminu? kez. A sigurno ce kad (ako) ova ne uspije ce pustiti u tom terminu Varalicu.
Anonymous
pink tv
Mogli su gori termin izabrati...
avatar
the.stefy ::pink tv
Mogli su gori termin izabrati...
Pa Turci i Indijci moraju biti u prvom planu.  angry2
Lazar_
Termin me ne iznenađuje, mislim Pink nije jedina televizija koja u udarnim terminima pušta turske i indijske serije.
Mnogo me nerviraju ljudi koji na face-u pišu kako neće gledati seriju jer će je posle nekoliko epizoda ukinuti. Pa upravo zbog toga treba svi da gledamo, što je gledanost veća manje su šanse za ukidanje. Ova serija ima odličnu gledanost na Pinku BH, videćemo kako će ovde proći. Iskreno, ne verujem da će je "Mačka" sa šerom od jedva 10% pobediti, mada nikad se ne zna.
Anonymous
Ja neću gledati sigurno, termin je očajan.
Lazar_
Ja ću gledati samo kad sam u prvoj smeni happy
avatar
Ma nadam se da ce biti gledanija od one dosadne Macke. Ja je necu gledati, jer sam je vec pregledao na Netu i prije nego se na Telemundu zavrsila. Volio bih da bude gledanija od Porodicnih veza i Nevjeste s oziljkom da je pomjere u 16h kez
Lazar_
Pa ako bude imala dobru gledanost verovatno će je premestiti u neki bolji termin.
Lilly
Bolje i da ne pustaju ako ostane ovaj termin...necu gledati
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu