Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
27012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao što već znamo, u petak na televiziji Pink će se emitovati poslednja epizoda indijske serije "Nakuša". Kako su pre toga najavili seriju "Fatalna ljubav" (Reina de Corazones) za februar mesec, svi fanovi latino telenovela su pretpostavili da će pomenuta serija krenuti sa emitovanjem nakon "Nakuše". Međutim, kako nezvanično saznajemo nakon serije "Nakuša" ipak ne počinje "Fatalna ljubav", već američka serija "Čudne igre" (Wicked wicked games). Više o ovoj seriji pogledajte [You must be registered and logged in to see this link.]

Da li biste gledali seriju "Čudne igre" ili ste ipak više za to da puste "Fatalnu ljubav"?
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Da, počinje umesto Nakuše. Što se tiče RDC, možda će napraviti pauzu sa "Zehrom" pošto se ona još emituje u Turskoj, pa će za to vreme nju pustiti.
Lilly
Mozda se uskoro zavrsi Mala nevesta pa puste RDC. xD
Lazar_
Teško to da se desi hahah kez
avatar
Lazar ::Da, počinje umesto Nakuše. Što se tiče RDC, možda će napraviti pauzu sa "Zehrom" pošto se ona još emituje u Turskoj, pa će za to vreme nju pustiti.

To bi bilo super. kez
Anonymous
Ovaj Pink je stvarno odvratan angry pink tv
avatar
Jos se ne zna kad ce Mala nevjesta u Indiji zavrsit a kamoli kod nas -.-
Lazar_
Jedino nam preostaje da se nadamo da ova serija ima slabu gledanost pa je brzo ukinu i puste RDC.
Anonymous
Pa ova serija ima samo 66 epizoda.
Lazar_
Meni nije jasno kako će Nakušu, koja ima slabu gledanost, pustiti do kraja, a jednu meksičku ne mogu??
avatar
Ne,necu gledati ovu seriju,pogotovo sto znam da je rimejk venecuelanske "Aunque me cueste la vida"("Sve za ljubav"),sa Roksanom Dijas,Karlosom Montiljom,Hulijom Restifo i Franklinom Virkesom Dunom u glavnim ulogama,koju sam pratila kao tinejdzerka,a i nevezano za to,vrlo sam razocarana,jer sam ocekivala "Kraljicu srca".
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu