Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
22012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija “Zlobnica” (A Usurpadora) jedna je od najpopularnijih telenovela koje vode poreklo iz Meksika (vrlo uspešno se prikazivala i kod nas krajem prošlog veka) a sad se priprema i njen rimejk u kom bi mogle da glume Dulce Maria i Anahí!


Kako prenose meksički mediji, Televisa planira da rimejk snima tokom 2016. godine a za ulogu sestara Paole i Pauline bore se mnoge poznate lokalne glumice, pa i dve zvezde RBDja. Priča originalne serije nalaže da su Paulina i Paola bliznakinje, zbog čega ih je glumila jedna osoba, venecuelanska glumica Gabriela Spanic pa je pitanje da li bi Anahí i Dulce Maria i mogle da glume dve sestre bez nekih prepravki scenarija. O tome da će se Dulce Maria vratiti na TV ekrane priča se već neko vreme dok je Anahí trenutno preokupirana svojim venčanjem i humanitarnim radom.


Izvor: Bravo
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Lazar ::Kad se raspao RBD ja sam mislio da od Maite nema ništa, a da će se Dulce i Anahi proslaviti, a ono ispalo obrnuto.

I ja sam mislio kao Lazar.
Dok je Maite sada jedna od najpopularnijih mladih glumica. happy
Ordinary girl
Niklaus Mikaelson ::
Lazar ::Kad se raspao RBD ja sam mislio da od Maite nema ništa, a da će se Dulce i Anahi proslaviti, a ono ispalo obrnuto.

I ja sam mislio kao Lazar.
Dok je Maite sada jedna od najpopularnijih mladih glumica. happy
I ja sam mislila kao i vi. Meni je Maite iskreno loša glumica, ali da je popularna, jeste.
Lazar_
Ja mislim da je Maite dobra glumica, samo ne može da pokaže svoj talenat jer joj daju glupe uloge. U svakoj seriji je ona siromašna, nema roditelje, slepa, nepokretna...  zvezdice
avatar
Tacno,uvek glumi takve romanticne heroine,ali je predobra glumica. happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu