Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
22012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija “Zlobnica” (A Usurpadora) jedna je od najpopularnijih telenovela koje vode poreklo iz Meksika (vrlo uspešno se prikazivala i kod nas krajem prošlog veka) a sad se priprema i njen rimejk u kom bi mogle da glume Dulce Maria i Anahí!


Kako prenose meksički mediji, Televisa planira da rimejk snima tokom 2016. godine a za ulogu sestara Paole i Pauline bore se mnoge poznate lokalne glumice, pa i dve zvezde RBDja. Priča originalne serije nalaže da su Paulina i Paola bliznakinje, zbog čega ih je glumila jedna osoba, venecuelanska glumica Gabriela Spanic pa je pitanje da li bi Anahí i Dulce Maria i mogle da glume dve sestre bez nekih prepravki scenarija. O tome da će se Dulce Maria vratiti na TV ekrane priča se već neko vreme dok je Anahí trenutno preokupirana svojim venčanjem i humanitarnim radom.


Izvor: Bravo
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Nema šanse.
Lazar_
I ja isto mislim.
Ordinary girl
Lazar ::I ja isto mislim.
avatar
I ja se pridruzujem svojim komentarom,u misljenju da nema sanse da njih dve glume Paolu i Paulinu,ni bez prepravki scenarija,ni sa prepravkama istog,ovo je "Bravo" smislio da navuce tinejdzere. happy
Azor Ahai
kristinkv86 ::I ja se pridruzujem svojim komentarom,u misljenju da nema sanse da njih dve glume Paolu i Paulinu,ni bez prepravki scenarija,ni sa prepravkama istog,ovo je "Bravo" smislio da navuce tinejdzere. happy

Tačno tako.
avatar
Pa realno,gde "Bravo",kao tinejdzerski casopis(cak ni to sto su povremeno pisali o "RBD" ne daje im kredibilitet),da zna o tome bolje od onih koji su zaista upuceni u zbivanja u svetu telenovela,kad svi znamo da od glume od Anai i Dulse Marije vise nema nista.
Lazar_
Što se tiče glume one su skroz propale, ne znam samo kako im ide muzička karijera.
Ordinary girl
Lazar ::Što se tiče glume one su skroz propale, ne znam samo kako im ide muzička karijera.
Kod Dulce ide nekako...ima neke nastupe i koncerte i pojavljuje se u emisijama,ali nije to to, a Anahi je zapostavila karijeru.
Lazar_
Kad se raspao RBD ja sam mislio da od Maite nema ništa, a da će se Dulce i Anahi proslaviti, a ono ispalo obrnuto.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu