Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
16112014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sabine Mousije nema vremena za odmor. Četrdesetosmogodišnja glumica tek što je završila snimanje serije “La Malquerida” i već je pronašla novi angažman. Ona će glumiti u telenoveli “Que Te Perdone Dios”, rimejku popularne serije “Zagrli me čvrsto”, u kojoj su glavne uloge dodeljene Zuriji Vegi i Marku Tačeru.
Sabinina uloga prvobitno je bila ponuđena Elizabet Gutjerez, supruzi Vilijama Levija, ali ju je ona na kraju odbila iz nepoznatih razloga.
“Već sam pričala i počela da radim na tome. Nadam se da neću dosaditi publici. Obećavam nove, drugačije stvari i nadam se da će vam se to dopasti. Uvek sve radim iz srca”, rekla je ona i dodala:
“Veoma sam srećna, to je sjajan projekat. Još uvek sam malo umorna, ali sam i spremna.”
U originalnoj seriji “Zagrli me čvrsto”, igrali su Viktorija Rufo, Cezar Evora, Araseli Arambula i Fernando Kolunga. Sabine će glumiti majku Zurije Vege, odnosno ženu koja ju je odgajala.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Znači ništa od Elizabeth?  o.O o.O
Lilly
Kako je Sabine prelepa na slici  love is in the air
Steta za Elizabeth
Lazar_
Meni ona ovako uopšte nije lepa, ali me prilično iznenadila u seriji "La malquerida", tu je baš bila lepa happy
Lilly
Jao ne znam, meni su svi ljudi sa svetlim ocima prelepi happy
Jedino mi se ne svidja u Abismo de pasion, uzas.
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Ja se ponadala da ce biti Elizabeth kad ono Sabine.
Lazar_
Lilly ::Jao ne znam, meni su svi ljudi sa svetlim ocima prelepi happy
Jedino mi se ne svidja u Abismo de pasion, uzas.
[You must be registered and logged in to see this image.]
I ja volim ljude sa svetlim očima, Sabine ima prelepe oči kez
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu