Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari

+9
Maja
Azor Ahai
lady_madrid
Helenna
Lilly
Stefy
Miljana
Silvija
Lazar_
13 posters
Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 12:34
Semky16 ::Pa ovo je americka. Ja volim da razlikujem iz koje zemlje su koje produkcije (Npr.: SAD- Telemundo, Univision; Meksiko- Televisa, Azteca, Argos; Venecuela- RCTV, Venevision; Kolumbija- RTI, RCN, Caracol; Argentina- Telefe; Cile- TVN, Peru- TVAmerica; Brazil- Rede Globo, al' ih ja nabroja kez)
Mislim da ne možemo na osnovu zemlje iz koje potiču produkcije da kažemo za neku seriju da je američka. Ne mogu sad reći RDC i npr. Charmed su američke serije jer su na potpuno različitom jeziku. Charmed jeste američka, ali RDC latinoamerička, mada opet kažem zbog jezika ja je nekim delom smatram i meksičkom.

Primetio sam da su počeli često da pustaju promo za ovu seriju i to u terminu kad imaju dobru gledanost, npr. sad dok traju PZ, pa malopre dok je bio jutarnji program, to mi se sviđa kez
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 16:56
Pa i u pravu si, ali opet trebali su reci Latinoamericka, nego meksicka. Mada to i nije vazno, bitno je kakva je serija. Mogla bi iimati dobru gledanost, nikad se ne zna. Ipak nije bas klasicna serija kojih senarod manje vise zasitio, pa bi mogla i imati dobru gledanost.
Anonymous
Gost
Gost

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 17:20
Ovo neću pratiti na Pinku, možda preko neta kad se završi KPDP.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 17:28
Slažem se da je najbitnije kakva je serija, a ne da li su rekli da je meksička, latinoamerička, turska, indijska itd.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 21:37
A ova serija je meni sasvim ok. Malo je pred kraj dosadna, da je imala malo manje epizoda bila bi extra. A i obozavam Catherine i Solera, pa bar zbog njih vrijedi pogledati seriju. Oni su mi bili najdrazi u seriji.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Uto 03 Mar 2015, 18:14
Rejting prve epizode i nije baš nešto veliki. Bolje rečeno, jako loše. Ne verujem da će se ovo dugo zadržati na Pinku. Samo da se završi "Žena" na njihovom drugom kanalu i ovu će ukinuti sa Pinka sigurno.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Uto 03 Mar 2015, 21:43
Bas steta. Ni americke ni latino serije izgleda vise nikada nece biti gledane na Pinku, samo turske i indijske hoce. Penzionere i domacice ne zanimaju tajni agenti ni dileri dijamanata. tanimaju ih samo nevjeste sa sastavljenim obrvama, negativci koji sole sutlijas da bi napakostili protagonistima  ..smešno.. i Indijci koji se zalijevaju bojama. Zalosno.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Uto 03 Mar 2015, 21:47
Mada Pink obično da šansu serijama do 40. ili 50. epizode, nadajmo se da se kasnije popravi gledanost pa je puste do kraja happy
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Uto 03 Mar 2015, 22:38
Moguce je. A mogli bi je poceti i kratiti sto mi je bas glupo. Il neka pustaju cijele epizode ili nikako. To bas cesto rade i od serije od 140 epizoda naprave 280.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Uto 03 Mar 2015, 23:00
Evo malo da prokomentarišem drugu epizodu:

Mene užasno nervira Estefanija, ali je trpim zbog Chaterine. Inače, ovo što se desilo u drugoj epizodi 'ladno su mogli da razvuku u bar 5 epizoda. Šta se sve nije izdešavalo, ne znam kako će biti posle, ali ako nastave ovim tempom neću moći sve da pohvatam i shvatim xD [You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Komentari - Page 9 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu