Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari

+9
Maja
Azor Ahai
lady_madrid
Helenna
Lilly
Stefy
Miljana
Silvija
Lazar_
13 posters
Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Čet 29 Jan 2015, 21:20
Pa ova je u rangu MSED, EFDE, Pecados Ajenos... kez Po ubistvima.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Čet 29 Jan 2015, 21:41
Ima i u ovoj seriji mnogo ubistava, samo na pocetku nema bas toliko, ali kasnije ima bas dosta, vidjet ces kad budes gledao. Ali nisu strasna kao u SA, LRDS i ATM. Meni se svidjaju ovakve serije i obozavam ih. mnogo su mi bolje od Televisinih.
Helenna
Helenna
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 62
$ : 59

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Pet 30 Jan 2015, 09:14
Ocekivala sam da krene u 16h, valjda ce krenuti
uskoro, vec je duze vreme odlazu. Pocela bih da pratim,
bas me zanima kakva je serija.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Pet 30 Jan 2015, 10:25
Najavili su je za februar, videćemo šta će biti happy Mada je sad možeš naći na net-u sa prevodom pošto se emituje na Pink BH happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Sub 28 Feb 2015, 23:03
Meni su ovi sa Pinka mnogo čudni i smešni. Toliko meksičkih telenovela nije uspelo kod njih u poslednje vreme, a oni ih još uvek kupuju. Nadam se da će bar ova biti gledana.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Sub 28 Feb 2015, 23:23
Ma oni su sami krivi zbog toga, zato sto su neke serije skracivali iako su bile gledane.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Sub 28 Feb 2015, 23:29
Niko, ali baš niko ne veruje u uspeh ove serije. Zamislite postane najgledanija telenovela u Srbiji pa je prebace u 20h hahah kez
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Sub 28 Feb 2015, 23:48
Iskreno ni ja ne vjerujem, ali čuda se događaju. Meni je ok serija, ali ima i boljih. Mislim da bi sa Senora Acero ostvarili najveci uspjeh i vratili latino telenovele na Pink, samo sto bi ona morala ici u nocnom terminu. SA mi je najbolja od svih narko serija, pa cak i od LRDS. Serija ima ono nesto. Nadam se da se nece prevariti pa mozda otkupiti DDP ,zbog Kate, koja je cini se ziva dosada. Lao neka narko serija, a nema nimalo akcije. Steta dobrih glumaca kao sto su Kate, Miguel i Ximena.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 10:09
Čitam baš neke komentare na net-u i svi zameraju televiziji Pink što su rekli da je ova serija meksička. Ne znam zašto to zameraju? Za mene su sve Telemundove i Televisine serije meksičke, mislim isti jezik, bukvalno sve isto samo su druge lokacije u pitanju, ali to ne mora da znači da su jedne meksičke, a druge latinoameričke.
A što se tiče toga da li je serija dobra ili ne, sve zavisi od ukusa. Ja nisam gledao seriju na net-u i sad ću je gledati da vidim kakva je, ali i zbog Catherine koju obožavam. kez   Jednostavno neko možda voli ovakve serije. Ja se sećam kad se na Prvoj emitovala "Aurora" i svi oko mene su govorili kako je serija fenomenalna, samo se meni uopšte nije svidela i i dan danas mislim da je jedna od najgorih Telemundovih serija.
avatar
Semky16
Redovno čitaš latino novosti
Redovno čitaš latino novosti
Postovi : 365
$ : 385

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Ned 01 Mar 2015, 10:28
Pa ovo je americka. Ja volim da razlikujem iz koje zemlje su koje produkcije (Npr.: SAD- Telemundo, Univision; Meksiko- Televisa, Azteca, Argos; Venecuela- RCTV, Venevision; Kolumbija- RTI, RCN, Caracol; Argentina- Telefe; Cile- TVN, Peru- TVAmerica; Brazil- Rede Globo, al' ih ja nabroja kez), ali im ja ne zamjeram. I ja obozavam Catherine, a i serija mi nije bila losa. Takođe mi se Aurora nije sviđala, ali ova serija i Aurora nemaju nikakve veze. U Aurori je mnogo zastupljen SF, a u ovoj seriji samo malo na kraju, ova serija se najvise temelji na akciji, kao i CV iste producentice. RDC i CV su mnogo bolje od Aurore.
Sponsored content

Komentari - Page 8 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu