Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 16:17
Taylor Swift održala nastup za pamćenje i najavila svetsku turneju!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Čini nam se da Taylor Swift i Swiftieji nikad nisu bilo toliko srećni kao ovih dana! Taylor ne samo da je svuda jer se mediji prosto otimaju za nju već i album “1989″ doživljava neverovatan uspeh!


Tay je tako u četvrtak održala epski nastup na čuvenom njujorškom Tajm Skveru a on je naravno bio potpuno besplatan za sve koji su želeli da je vide! Prelepa, energična i odlično raspoložena, Tay je izgovorila one najlepše, magične reči – uskoro kreće njena svetska turneja!



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



“Uskoro krećem na turneju! Sad planiramo nastupe. Uzbuđena sam kad nešto mogu da najavim a ova stvar definitivno će se desiti! Vi ste sjajni, već znate stihove novih pesama! Ovo je najbolja nedelja mog života, zahvaljujući vama.” Taylor je baš ostala dužna Evropi na svojoj “Red” turneji pa se nadamo da će to imati u vidu ovog puta.



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 16:18
Ne sme da liči na Harryja: Taylor Swift moli Eda Sheerana da joj nađe dečka?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift ovih dana često ističe kako je srećna što je singl i može da živi kako ona hoće ali pojedini mediji u stvari sugerišu kako da muzičarka traži od Eda Sheerana da joj pronađe dečka!
“Taylor obožava Eda i misli kako on ume da proceni njen karakter pa ga je pitala može li da joj bude provodadžija. Njemu je jako stalo do Taylor a ona zna da je on neće povezati s lošim momcima”, priča jedan izvor za časopis Heat. Navodno, Tay ipak ima listu zahteva koju njen budući dečko mora da ispunjava. “Ona želi nekog ko je sam barem šest meseci i ko je bio u dugoj vezi što dokazuje kako je spreman da se posveti jednoj osobi. On može biti Britanac ali ne sme da ima akcenat kao Harry Styles na kog je još ljuta. Ona u šali kaže da će svoje prvo dete nazvati po Edu ako joj on nađe muža!”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 16:27
Taylor Swift najavila datume nastupa na turneji, ponovo razočarale Evropu!

Taylor Swift najavila je čitavih 57 nastupa na svojoj budućoj turneji koja počinje 20. maja naredne godine, ali muzičarka je ponovo pokazala da joj baš i nije stalo do Swiftieja u Evropi.

Iako je najavljeno kako je u pitanju svetsk turneja, tužno je što od 57 datuma samo pet pripada Evropi a verovaliili ne, tri od njih su Velikoj Britaniji! Sreću da u Evropi vide Tay biće jedino još Swiftieji u Nemačkoj i Holandiji! Zbog čega Taylor toliko nema poverenja u svoj fandom na našim prostorima da ga svaki put zapostavlja sve više zaista je teško reći a šanse da onda doda još neki nastup prilično su male. Od svih velikih mladih muzičkih zvezda, čini se da Tay uz Demi Lovato ubedljivo najmanje pažnje posvećuje Evropi – Selena, 1D, Biebs ili Miley svaki put održe veliki broj nastupa u Evropi a svi su dolazili makar do Beča. Šta je pravi razlog svega ne znamo ali možda za sve nije kriva Tay već pre svega njen menadžment koji je ubeđuje da ona nema fanove u Italiji, Španiji, Francuskoj ili na Balkanu recimo.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 16:33
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 16:39
Taylor Swift direktno o Harryju Stylesu: “Znala sam da veza s njim neće uspeti”!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift dala je do sad daleko najinteresantniji intervju vezan za svoj novi album a njene izjave sigurno će izazvati mnogo priča.
Najinteresantnije od svega, Taylor je i zvanično priznala da pesma “Out of the Woods” govori o Harryju Stylesu: “Moja poslednja veza bila je tako haotična! Mislim kako sam od starta znala da ona neće uspeti. O tome pevam”, priča ona za Bravo. S obzirom da je Harry poslednja veza koju je Taylor imala, jasno je da se ove reči odnose na njega iako definitivno nisu uvredljive na bilo koji način.
Sa druge strane, Taylor potvrđuje i priču kako je u jako lošim odnosima sa Katy Perry pa o tome peva u pesmi “Bad Blood”. “Ovom pesmom želim da se osvetim pevačici s kojom sam u svađi. Godinama sam mislila kako smo nas dve prijateljice. Ali ne – ona me je baš izneverila”, objašnjava Tay. Sviđale se nekom njene reči ili ne, malo je zvezda koje ovoliko iskreno govore o svom životu!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 17:23
Ovako su studenti Kembridža pozvali Taylor Swift u posetu!

“Trinity College’s May Ball” je jedan od najvećih događaja godine na ovom elitnom univerzitetu, a za neke studente i odlična prilika da pozovu svoju omiljenu zvezdu u goste.
Kampanju “[You must be registered and logged in to see this link.]” je raširila Harriet Gordon, a sastoji se od studenata koji igraju uz ‘Shake It Off’  - koje je ona snimila na najprepoznatljivijim delovima ovog univerziteta.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 17:27
Taylor Swift: “Moje pesme pokazuju ko sam u stvari!”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Konačno nova poslastica za “swiftieje”! Gotovo je s kantri zvukom – Tay se okrenula pop muzici!



1/Welcome to New York
“Pre pola godine preselila sam se u Njujork – obožavam taj grad! Živeti ovde je tako inspirativno. Ova pesma je moja ljubavna izjava ovom velegradu.”


2/Blank Space
“U ovoj pesmi zezam se sama sa sobom! Mnogi kažu da sam toliko grozna da nijedan tip ne bi izdržao sa mnom. U numeri “Blank Space” odajem utisak da sam zaista tako strašna…”


“3/Style
“Neki modni trendovi traju večno – na primer, crveni karmin! Naravno, i kod momaka postoje jednostavne stvari, koje UVEK smatram privlačnim, poput, recimo, bele majice.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 17:30
Taylor Swift “Blank Space”

Swiftiesi su dobili neočekivano iznenađenje – pojavio se novi spot Taylor Swift za pesmu “Blank Space”!
Novi Tayin spot izazvao je pravo oduševljenje kod Taylorinih fanova. Glavnu ulogu u spotu ima model Sean O’Pry, a video je režirao čuveni Joseph Kahn.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 17:35
Taylor opet “prošetala” savršen autfit

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevačica je odlučila da prošeta ulicama Njujorka, a ovi hladni dani bili su joj savršen “izgovor” da obuče predivan karirani kaput.


[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Omiljeni modni komadi u ovoj kombinaciji su svakako kul šešir, torba i savršene cipelice braon boje. Ipak, ono što je najlepše na vlasnici “Shake it off” hita je njen osmeh!


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 17:37
Taylor Swift: Porodica na prvom mestu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Međutim, pevačica ne zaboravlja šta je to najvažnije u životu – porodica! Zato je ona, uprkos svim svojim obavezama, uspela da ode na Notre Dame koledž kako bi posetila brata Austina, koji tamo studira. Naime, Austin je sa kolegama trebao da izvede studentsku predstavu “”Six Characters in Search of an Author”, a njegova sestra je bila tu da ga podrži. Tay je i napisala da je veoma ponosna na brata.


Studenti su bili iznenađeni kada su videli pop pevačicu, ali je ona pokušavala da ne skreće pažnju na sebe. Ovo nije prvi put da Taylor na ovaj način podržava Austina i zbog toga je volimo još više!
Sponsored content

Taylor Swift - Page 16 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu