Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Pon 25 Avg 2014, 17:02
Taylor Swift: Potpuno neočekivano izdanje na 2014 MTV VMA!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Taylor Swift odlučila je noćas malo da razdrma monotoniju pa se na crvenom tepihu pojavila u verovatnoj najneobičnijoj kombinaciji do sad!
S obzirom da je muzičarka u odličnoj formi (valjda ne prođe dan a da je paparaci ne zateknu kako izlazi iz teretane), onda je i ovakva odluka potpuno opravdana! Nakon druženja sa novinarima i fanovima na crvenom tepihu Taylor se uputila na samu ceremoniju gde je kao jedna od zvezda večeri izvela svoj novi hit “Shake It Off” naravno u drugačijoj ali opet atraktivnoj varijanti koja je istakla njen ravan stomak!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:00
Taylor Swift na novom albumu sarađivala sa One Directionom?

[You must be registered and logged in to see this image.]

S obzirom na prošlost koju su zajedno imali Harry Styles i Taylor Swift, nismo očekivali da dođe do saradnje između pevačice i One Directiona. Ipak, prema pojedinim navodima upravo to se desilo, za potrebe Taylorinog novog albuma.

Naime, radi se o pesmi koja nosi naziv “Runaway”, ali još uvek čekamo potvrdu Taylor ili nekog od članova 1Dja da je do te saradnje zaista došlo. Za sada se radi samo o glasinama koje se šire internetom. Pevačica za sada još uvek nije otkrivala detalje o novom albumu, osim što je nagovestila da će to biti nešto najbolje što je do sada stvorila.
Podsetimo, Taylor i Harry bili su u vezi krajem 2012. godine, a raskinuli su početkom 2013. Pretpostavlja se da je Hazza poslužio kao inspiracija za njenu pesmu “I Knew You Were Trouble”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:01
Taylor Swift o promenama: Ne znam kako sam se usudila da skratim kosu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada je Taylor Swift skratila svoju dugu plavu kosu, iznenadila je mnoge, pa čak i sebe, pošto kaže da je mislila da se nikada neće odlučiti na takvu drastičnu promenu frizure.

Popularna pevačica kaže da se u njenom životu i karijeri trenutno dešavaju brojne promene, te da je nova frizura samo jedna od njih. Naime, nedavno se preselila u Njujork, pa čak se i oprobala u glumačkim vodama i dobila ulogu u filmu “The Giver”. Na pitanje da li priželjkuje još filmskih rola, ona kaže: “Ne znam, to tek treba da utvrdim”, kaže ona i dodaje: “Čini mi se da se mnogo i brzo menjam ovih dana, tako da ne želim ništa da isključujem. Nikada nisam mislila da ću živeti u Njujorku niti da ću skratiti kosu. To su sve stvari koje su se nedavno promenile i zaista je zabavno i interesantno videti kako me život drži u neizvesnosti.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:03
Taylor Swift otkriva kako uspeva da izgleda besprekorno nakon treninga!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift nedavno je gostovala u emisiji “Late Night Thursday” i tom prilikom otkrila kako uspeva da uvek izgleda savršeno kada izađe iz teretane, ali i objasnila zašto uvek pleše na dodelama nagrada.

Tay u poslednje vreme dosta vremena provodi u teretani, a mnogi su primetili da pevačica nakon treninga izgleda kao da je upravo sišla sa modne piste. Ako ste se pitali kako joj to uspeva, ona je rešila da nam objasni: “Volim da sa sobom ponesem odeću da se presvučem”, rekla je ona, na šta se voditelj našalio: “Zamišljam te u svlačionici gde verovatno zauzimaš dosta mesta.” Ona je rekla: “Zaista nije tako. Moja kosa je sada kratka tako da je dovoljno da je samo očešljam. Takođe, mislim da je Njujork jedan od onih gradova u kojem se vredi sređivati, ako to ima smisla. Jednostavno osećam da kada izađem na ulice Njujorka, moram da se malo više potrudim. Ali, nije da provodim dodatnih sat vremena u teretani. Negde sam to pročitala, to je glupost.”
Mnogi su primetili još jednu pevačicinu neobičnu osobinu, a to je da voli da pleše uz tuđe nastupe dok sedi na dodelama nagrada. Ona otkriva: “Ranije sam bila jako nervozna na dodelama jer je delovalo da je tu veliki pritisak. A svi izgledaju kao da ih ne pogađa to što sede na ceremoniji”, kaže ona i dodaje: “To može da ima uticaj na vas. Pre nekoliko dana sam rešila da neću tako da se ponašam. Shvatila sam da su te dodele najbolji koncert na koji možete da odete jer svi izvođači pevaju svoje najbolje pesme, a ja mogu da budem u prvom redu. Ako mi se pleše, onda ću da plešem.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:04
Taylor Swift se u filmu “The Giver” pojavljuje samo tri minuta?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako ste planirali da pogledate film “The Giver” zato što u njemu glumi Taylor Swift, bolje je da odustanete – jedina scena u kojoj se pevačica pojavljuje u ovom filmu traje samo tri minuta.

Taylor je u proteklom periodu mnogo pričala o svojoj novoj filmskoj ulozi i saradnji sa glumcima na setu. Njeno ime je na posteru za ovaj film, a možemo da je vidimo i u trejleru. Zato su mnogi, posebno oni koji nisu pročitali knjigu po kojoj je film snimljen, pretpostavili da ona igra jednu od istaknutijih i značajnijih uloga. Ipak, pevačicini fanovi koji su tako mislili ostaće razočarani – Taylor, koja u filmu glumi Rosemary, pojavljuje se u samo jednoj sceni, i na ekranu ćete je videti samo nekoliko minuta.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:08
Nije njena krivica: Film Taylor Swift očajno prolazi u bioskopima!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Film “The Giver” krenuo je u američke bioskope a iako se od njega mnogo očekivalo, publika nije naročito zainteresovana da ga vidi.

Iako je baziran na izuzetno popularnoj knjizi iz 1993. godine i ima sjajnu glumačku postavu, “The Giver” je uspeo da zaradi samo 12.8 miliona dolara prvog vikenda što je jako malo. Mnogi ukazuju na to da se film pojavljuje u pogrešno vreme s obzirom da su sad aktuelni hitovi “Nindža kornjače” i “Čuvari galaksije” kao i da je većina mladih kojima je film i namenjen trenutno na letovanju. Recimo, “Igre gladi” ili “Sumrak saga” iz tog razloga uvek izlaze u novembru.

Naravno, krivica za neuspeh nimalo ne leži na Taylor Swift koja se u filmu pojavljuje bukvalno u jednoj sceni od tri minuta – problem verovatno leži u tome što je ona dobila tako malo prostora pa su milioni Swiftieja ostali razočarani.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:11
Taylor Swift – Shake It Off

[You must be registered and logged in to see this image.]

S obzirom da je noćas jedna od najvećih muzičkih zvezda planete objavila svoj novi spot, zaista nije bilo teško odabrati hit dana! “Shake It Off” je prava pop pesma a Tay kaže da je njena poruka jasna: “Ljudi mogu da kažu o nama šta god požele i kad god to požele. Jedino što mi kontrolišemo jeste kako reagujemo na to.” Video je inače režirao Mark Romanek koji je snimio i spot za pesmu “Scream” Janet i Michaela Jacksona koji i dalje važi za najskuplji muzički video svih vremena!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:13
Taylor Swift pozirala sa velikim hejterom One Directiona!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift gostovala je u šou Late Night With Seth Meyers a tom prilikom pozirala je s osobom koju Directioneri nimalo ne vole – pevačem Boy Georgeom!

Legendarni pevač više puta je vređao One Direction a naročito Liam Paynea koga je nazivao pogrdnim rečima jer ga je ona navodno iskulirao na prošlogodišnjoj dodeli BRIT nagrada. On je takođe prognozirao kako će Harry Styles ubrzo napustiti bend koji će bez njega prestati da postoji, na opšte zadovoljstvo a Directionere je nazvao moronima.

Ipak, on mnogo bolje mišljenje ima o Taylor Swift pa je nakon susreta s njom napisao: “Sresti Taylor Swift je kao sresti kraljicu! Bilo je to jako zabavno!” a objavljena je i njihova vrlo upečatljiva fotka! Naravno, Tay teško da je upućena u sukob One Directiona i Boy Georgea pa nema razloga za verovati da je ovo uradila kako bi provocorila bivšeg dečka Harryja Stylea i njegove drugare iz benda.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:15
Taylor Swift otkrila sve tajne: Pao mi je kamen sa srca!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift kaže da joj je “pao kamen sa srca” otkad je objavila novi spot za pesmu “Shake It Off”, kao i da je osetila veliko olakšanje.

“Spot je veoma drugačiji od svega što sam do sada radila. Mnogo smo se zabavljali dok smo ga snimali. U poslednje vreme sam čuvala toliko tajni, a sada konačno mogu o svemu da pričam i sve mi je to jako nestvarno”, objasnila je ona jutros na radiju BBC.

“U spotu ima puno profesionalnih igrača, a ja pokušavam da ih pratim i često ispadam smešna. U jednoj sceni sam pronašla neku ekipu u koju se uklapam, a koju smo sastavili od fanova sa Instagrama i Twittera. Kada smo ih okupljali, nisu imali pojma gde idu i šta će se desiti!”

Taylor priznaje da pesma govori o njenoj borbi da bude prihvaćena, problemu sa kojim se dugo borila ali koji je na kraju prevazišla kada je stekla više samopouzdanja.

“Pesma ne govori o tome kako ne treba da ti bude stalo do toga šta drugi misle o tebi, već o činjenici da te drugi ljudi često ne razumeju. Treba da si ponosan zbog onog št jesi i nije važno ako neko drugi to ne želi da shvati”, zaključila je Tay.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Čet 18 Sep 2014, 23:18
To je ljubav: Taylor Swift napravila žurku za fanove u svojoj kući!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mnoge zvezde održavaju sjajan kontakt sa fanovima, ali koliko nam je poznato, jedino je Taylor Swift odlučila da ih pozove kući i tako im na još jedan način pokaže koliko ih voli i doživljava kao svoju porodicu!

Kao što znamo, Tay je u Njujorku u ponedeljak predstavila svoj album “1989″ i novi singl a nakon što se snimanje završilo, ona je pozvala svoje Swiftieje iz studija da s njom odu kući, gde je napravila žurku za njih! Tay je napravila pizza parti a svi su dobili i majicu na kojoj je pisalo “Shake It Off”, što je naziv njenog aktuelnog singla. Naravno, ko god je to želeo mogao je da priča sa Taylor i slika se sa njom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Taylor se uopšte nije ponašala kao da joj je u kući 90 potpunih neznanaca. Ponašala se prema nama kao smo joj najbolji prijatelji. Toliko je volim. Pružila nam je svoje poverenje da joj se šetkamo po stanu i da držimo njene nagrade i igramo se s njenim mačkama. To je prava ljubav”, napisala je jedna Swiftie. “Kad sam podigla njenu Gremi nagradu ona mi je poručila da to činim tako prirodno” priča druga obožavateljka a treća dodaje kako je pogledala njenu kolekciju DVDova i saznala da Tay obožava filmove “Friends With Benefits”, “Bambi”, “Zaleđeno kraljevstvo” i seriju “Red i zakon.” Da Taylor Swift ne postoji, neko bi definitivno morao da je izmisli!
Sponsored content

Taylor Swift - Page 9 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu