Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:41
Taylor Swift predstavila novu pesmu, “Welcome to New York”! 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Taylor Swift nastavlja da iznenađuje pa je ubrzo posle “Out of the Woods” predstavila i pesmu “Welcome to New York” koja će se naći na njenom albumu “1989.”
Kako smo već navikli, Tay je pesmu najavila videom na YouTubeu gde je ispričala kako je uopšte došla na ideju za ovu numeru: “Album sam počela pesmom ‘Welcome to New York’ jer je Njujork važna lokacija za priču o mom životu u poslednjih par godina. Ovo je kao električan grad a selidbi tamo pristupila sam sa velikim optimizmom. Videla sam Njujork kao mesto beskrajnog potencijala i mogućnosti a to možete čuti u ovoj numeri”, priča Tay.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:43
Taylor Swift kritikuje medije i brani Beyonce: Pravite skandal od svakog mog raskida!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift nikad ne pravi probleme u javnosti a to užasno nervira tabloide kojima onda jedino preostaje da ismevaju njen ljubavni život.
Tay je itekako svesna toga ali zna da nije usamljena. “Svaki put kad hvale neku zvezdu moraju da na to dodaju i neku ružnu priču. Uzmite primer Beyonce: Ona je strašno talentovana, prelepa, savršen uzor za devojke. Međutim, onda krenu glasine o njenom braku. Mislim da mediji to rade svim slavnima, posebno ženama. Ja izlazim s momcima, ukapiramo da se ne slažemo i mirno se raziđemo. Meni se čini da je to normalna stvar a to je izgleda najveći skandal koji pravim”, priča ona za Esquire.
Tay kaže kako zaista smatra da je dobro da joj se neko vreme po glavi ne vrte momci: “Mislim kako je zgodno ne ići na dejtove par godina jer je potrebno da shvatite ko ste. Sad kad sam sama imala sam vremena da preispitam sebe što ne bih mogla da je pored mene neko. Stvarno mi je dobro ovako.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:44
Taylor Swift: Isuviše volim svoj posao da bi me hejteri poremetili!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift kaže da je kao i svako od nas i ona ranjiva osoba koja je i pored svog uspeha ume da bude nesigurna u sebe.
“Uvek sam govorila kako bih bila bezgranično srećna kad bih mogla samo da pišem pesme i objavljujem albume. Međutim, kako sam odrastala, shvatila sam da problemi ne nestaju već se samo povećaju. Znate kako kažu: Malo dete, mali problemi. Veliki dete, veliki problemi.”
Tay kaže da će joj uvek smetati ružni komentari na njen račun ali da je ipak presrećna što radi nešto što toliko voli: “Činjenica da pišem pesme koje sluša čitav svet i da je to moj posao daleko je važnija od toga što neki ljudi izmišljaju priče o meni. Ja sam ista devojka kao što sam i bila samo što se sad svaki moj stih analizira”, zaključuje ona.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:46
Taylor Swift predstavila spisak pesama na novom albumu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Interesovanje za album “1989″ već je neverovatno a Taylor Swift radi non-stop kako bi nam ga što bolje predstavila.


Tay je na svom Instagramu ostavila fotku koju vidite iznad a na kojoj je objavila nazive svih (gle čuda) 13 pesama koji će se naći na njemu. Njega otvara nedavno predstavljen “Welcome to New York” a tu su naravno svetski hit “Shake It Off” kao i pesma o kojoj se najviše piše, “Out of the Woods”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:57
Taylor Swift o učešću u Voice-u: Otkrila sam slabu tačku Adama Levina!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pored toga što pravi sjajnu muziku, Taylor Swift veoma dobro ide i podučavanje mladih talenata, što je pokazala učešćem u američkoj verziji šoua The Voice.
Gostujući u emisiji kod Ellen DeGeneres, ona je progovorila o ovom iskustvu, i svojim kolegama iz žirija, posebno o Adamu Levinu iz benda Maroon 5, čiju slabost je otkrila. “Saznala sam svašta o sudijama, na primer njihove slabosti. Tako su slaba tačka Adama Levina pesme iz pozorišnih mjuzikala”, rekla je Tay i dodala da popularnom pevaču uopšte ne ide podučavanje ovakvih melodija.
tay je ispričala da se sjajno provela gostujući u šouu, a posebno joj je prijala saradnja sa sudijama. “Bilo je jako zabavno jer sam mogla da provodim dosta vremena sa sudijama, koji su neverovatni muzičari… Bilo je odlično. Nisam znala šta da očekujem, ali mi se na kraju mnogo svidelo.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Pet 26 Dec 2014, 23:16
Holivud je njen! Taylor oduševila besplatnim nastupom za Swiftieje!
[You must be registered and logged in to see this image.]



Kakav dan u Los Anđelesu, odnosno da budemo precizniji u Holivudu! Naime, Taylor Swift u dogovoru sa svojim prijateljem Jimmyjem Kimmelom dogovorila se da održi besplatan nastup za svoje Swiftieje a čak 15.000 njih okupilo se kako bi podržalo svog idola!



Tay je tako po prvi put uživo izvela “Out of the Woods” a zatim i “Shake It Off” koji je već jedan od najvećih hitova njene karijere! Taylor ne samo da je izgledala prelepo već je pokazala strašnu energiju i samopouzdanje! Uostalom, kad ste okruženi tolikom ljubavlju oko sebe, zar je i moguće da se ne osećate spremnim da date sve od sebe?



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Pre nego što je izašla na scenu Tay je Jimmyju rekla kako zaista veruju u uspeh ovog albuma: “Stvarno verujem da je on bolji od svih do sad, što je sjajan osećaj. Ova stvar bila je samo moja čitave dve godine a sad pripada svetu. Kao kad šaljete dete na fakultet!”



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Taylor Swift – Out of the Woods (live)

Iako “Out of the Woods” neće biti singl niti će dobiti spot, ova pesma Taylor Swift izaziva toliko pažnje da je Taylor prosto morala da je izvede uživo gostujući u šou Jimmyja Kimmela! Tay je na sred Holivuda nastupila pred 15.000 Swiftieja a sve to izgledalo je sjajno!


Poslednji izmenio Maja33. dana Sub 27 Dec 2014, 16:24, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 15:41
Taylor Swift poručila režiseru: Ako radiš sa Katy Perry, zaboravi na mene!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa Taylor Swift izgleda da nema šale! Katy Perry želi da njen nastup na Superboulu u februaru režira Baz Halpin ali problem je što se to nimalo da ne dopada Tay koja s njim radi već godinama.
“Baz je radio na poslednje dve turneje Taylor Swift ali isto tako je angažovan i na dve poslednje turneje Katy Perry” priča jedan izvor. Međutim, sad kad ga je Katy angažovala za možda i najvažniji nastup u svojoj karijeri, Taylor nije nimalo srećna. “Čula je da je Baz prihvatio da režira Katyn nastup a nakon toga je od Taylor dobio poruku da ga ona nikad više neće angažovati ako ne odustane od tog plana”, tvrdi isti insajder.
Međutim, kako stvari stoje, Baz će između Katy i Taylor definitivno odabrati Katy jer je i za njega Superboul šansa karijere. Navodno, Katy je vrlo sreća zbog toga što je Taylor ljuta a ne može joj baš ništa. “Katy je čula za taj ultimatum ali joj je sve to smešno”, priča jedan insajder. Već nekoliko meseci priča se kako su Katy i Taylor u sukobu a iako niti jedna od njih nije potvrdila da je to tačno, sama činjenica da to i ne demantuju iako svi mediji bruje o tome govori da je ta informacija ipak istinita!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 15:46
Kako je samo lepa: Taylor u tri izdanja kod Davida Lettermana!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikad ne zaboravljamo da je najvažnije to što je Taylor Swift sjajna osoba i što stvara muziku koju volimo ali isto tako, nemoguće je a ne ostati zadivljen njenom lepotom.


[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay je bila u poseti našem omiljenom komičaru Davidu Lettermanu u Njujorku a ispred studija pozirala je u baš kul crnoj haljini sa dozom tirkizne sa strane – moramo priznati da ovako nešto nismo do sad viđali u našoj Stars rubrici! Nakon gostovanja Tay smo zatekli u malo manje glamuroznom izdanju, kao da je jednostavno želela da poruči da je posao gotov i da sad malo može da se odmori… Doduše, njene visoke štikle nisu baš udobne za šetnju ali nju je svakako čekao prevoz do kuće.



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Između ta dva izdanja, Tay je izašla na scenu u smaragdnozelenoj haljinici kako bi izvela svoj hit “Shake It Off” a pričajući sa šarmatnim voditeljem, otkrila mu je kako je još uvek nesigurna u sebe. “Ja sam uvek bukvalno na korak od toga da zaplačem. Jednom sam videla kako glumica Lenah Dunham citira moje stihove pa sam mislila da me ismeva… Još od škole imam taj kompleks velike gubitnice.” Nisi Tay, nisi!



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 15:55
“Ja stvarno volim ovaj grad”: Taylor Swift na meti napada jer je postala ambasadorka Njujorka!

Taylor Swift izabrana je za ambasadora turizma grada Njujorka a iako su je mnogi napali zbog toga, ona ne krije sreću što je dobila takvo priznanje.
Taylor naime zameraju to što ona živi kratko u Njujorku i čak ga ne poznaje dovoljno da bi mogla da ga predstavlja u pravom svetlu, što su joj poručili i neki muzičari poput vođe rok sastava Twisted Sister koji kaže da je Tay izabrana samo zato što je strašno popularna.
Međutim, gostujući kod Davida Lettermana, muzičarka kaže da ona zaista ozbiljno shvata svoju dužnost. “Ja za ovo nisam plaćena a sad imam i pesmu ‘Welcome to New York’. Ja kad nešto volim onda želim da to svi znaju. Obožavam ovaj grad i mislim da su to shvatili ljudi koji su mi dodelili ovu ulogu”, ističe ona.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 16:10
Taylor Swift poklanja sav prihod od prodaje pesme “Welcome To New York”!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift naišla je na mnogo negativnih komentara nakon što je proglašena za ambasadorku Njujurka ali je muzičarka sad pokazala zbog čega apsolutno zaslužuje tu titulu!
Za razliku od onih koji se hvale kako su pravi Njujorčani, Taylor shvata kako je suština svega pokazati na delu da zaista volite svoj grad, a ona je to sad učinila na veličanstven način! Naime, Tay je otkrila kako će bukvalno sav novac koji se zaradi od prodaje pesme “Welcome To New York” biti iskorišten za finansiranje škola u tom gradu!
“Ja stvarno volim što sam ovde”, priča ona. “Jako to volim… Mislim da to nisam nikome rekla ali Swiftiejiji su učinili da ‘Welcome To New York’ dođe na prvo mesto na iTunes listi. Ta pesma se prodaje jako dobro što je sjajno jer će sva zarada biti prosleđena školama” poručila je Taylor nakon čega je usledio buran aplauz svih prisutnih.
Sponsored content

Taylor Swift - Page 15 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu