Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:09
Taylor Swift može da odahne: Osuđen progonitelj koji je tri puta upadao u njen dom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedan čovek iz Masačusetsa osuđen je na uslovnu kazni nakon što je proglašen krivim za nedozvoljeno upadanje u kuću Taylor Swift na Rod Ajlendu.
Slavna pevačica konačno može da odahne jer je njen progonitelj Daniel Cole osuđen na godinu dana i po dana uslovne kazne za upadanje na njen posed. Sudija je ovom 39-godišnjaku naredio da ne pokušava da kontaktira Taylor i da se drži podalje od njene kuće. Cole je uhapšen 20. marta na njenom imanju, a policija je otkrila da je obezbeđenju rekao da ga je ona pozvala da je poseti. Kada su stigli predstavnici zakona, pokušao je da im pobegne i odbio je da sluša njihove naredbe. Policija je rekla i da je to bio treći put da se on pojavio u njenoj kući.


Poslednji izmenio Maja33. dana Čet 14 Avg 2014, 20:33, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:31
Taylor Swift satima stoji ispred ogledala kako bi izgledala savršeno pred paparacima?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift uvek nas oduševi kada se pojavi na ulicama Njujorka, izgledajući kao da je upravo sišla sa modne piste, a izvori tvrde da ona ulaže dosta vremena kako bi njena odeća, kosa i šminka uvek izgledali savršeno kada se pojavi pred paparacima.
Tay je u martu kupila stan u Njujorku, i od tada je redovno viđena u okolini svoje zgrade, kao i kod teretane u koju redovno odlazi, a koju joj je preporučila njena prijateljica Karlie Kloss. Mnogi su primetili da Taylor prosto blista čak i kada odlazi sa svog treninga, a sada je jedan očevidac iz teretane otkrio da se ona mnogo trudi kako bi na paparaco fotografijama izgledala savršeno. “Ona provodi sate u svlačionici nakon treninga kako bi izgledala besprekorno pred fotografima koji je prate. Karlie ju je nagovorila da krene u ovu teretanu pre nekoliko meseci, a kada je Taylor u Njujorku, ona svakodnevno dolazi”, rekao je izvor.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:34
Drugarice zauvek: Taylor Swift čestitala rođendan Seleni Gomez!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako se pričalo kako je Taylor Swift odbacila Selenu Gomez nakon što se ona po ko zna koji put vratila Justinu Bieberu, današnji dan potvrdio je da su njihovi odnosi i dalje odlični.
Tay je tako na svom Instagramu objavila Selfi na kom drži medaljon u obliku slova S uz poruku koja glasi: “Ovo S obično predstavlja ‘Swift’ ali danas ga nosim jer Selena puni 22 godine!” Da li su se dve devojke pomirile nakon što je Selena još jednom raskinula sa Justinom ili su njihovi odnosi konstatno bili dobri, nije ni bitno – najvažnije je da među njima ne postoji sukob!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:37
Taylor Swift: Još dva odlična izdanja sa ulica Nujorka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift i u utorak je prošpartala ulicama Njujorka u još dva jako lepa izdanja a pritom je svima pokazala koliko voli svoju prijateljicu, Selenu Gomez.


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay smo prvo primetili nakon izlaska iz teretane – ona je čak i tad izgledala besprekorno u letnjoj zelenoj haljini bez rukava a oko vrata je nosila medaljon u obliku slova S a kasnije je na Instagramu objasnila kako je to uradila ne bi li obeležila rođendan svoje drugarice Selene.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vrlo slatko bila nam je i njeno crno-belo izdanje u kom je bila u kupovini a šeširić na glavi bio je pun pogodak! Taylor ističe kako ovih meseci živi u Njujorku jer je taj grad inspiriše ali istovremeno i žali što ne može češće da viđa svoje prijatelje koji uglavnom žive u Los Anđelesu.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 22:41
Prijatelj Harryja Stylesa demantuje: Taylor Swift mi nije devojka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumac Zach Braff našao se na stranicama tabloida nakon što je objavljeno kako je on u vezi sa Taylor Swift, iako je istovremeno blizak prijatelj Harryja Stylesa.
Govoreći u jednom radio šou, Zach je pojasnio da zaista poznaje Taylor i da je smatra slatkom devojkom ali i otkriva da se s njom sreo tek par puta. On kaže kako ga slavne devojke nimalo ne interesuju: “Bio sam u vezi sa Mandy Moore i uopšte mi nije prijala pažnja. Kad se zabavljate sa slavnom osobom, onda počnu da vas proganjaju”, zaključuje on. Ipak, glumac kaže kako nema pravo da se žali jer zna da je sve to ništa u odnosu na ono kroz šta prolazi Harry Styles. “Taj divni dečko ne može da pređe dva koraka a da ga ne okruži gomila paparaca! Ja ne želim da se to dešava meni.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 22:42
Neverovatna je: Taylor Swift dala savet obožavateljki u vezi momka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift redovno čita komentare svojih Swiftieja na Instagramu a sad je odgovorila svojoj obožavateljki koju muči neuzvraćena ljubav.
Devojka sa nadimkom SherbetSwift opisala je svoju simpatiju rekavši kako je on divan i šarmantan i da joj je dugo bio najbolji prijatelj ali da se sad zaljubila u njega. Međutim, problem je što je on u međuvremenu našao devojku pa je ona pomoć zatražila od Tay, koja je joj je i odgovorila rečima: “Mislim da je nezvraćena ljubav kao i svaka druga. Bez obzira šta se tačno dešava, želim da ti kažem da radiš nešto što je nesebično, prelepo i ljubazno… Jednog dana pronaćićeš nekog ko ćete tako voleti.”
Oduševljena njenim rečima, Swiftie joj je zatim poručila: “Ti i ne znaš koliko meni ovo znači, hvala ti. Ti me razumeš i meni to jako znači. Osećam da si mi kao velika sestra koju nemam. Hvala ti, bile su mi potrebne tvoje reči.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 22:43
Taylor Swift priznaje: Izgledala sam tragično u srednjoj školi

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift sada važi za ikonu stila, ali pevačica priznaje da je ranije pravila brojne modne greške na koje sada nije ponosna.
Tokom nedavnog razgovora za Teen Vogue, Tay je progovorila o svom nekadašnjem izgledu. “Uvek postoje neki prolazni trendovi zbog kojih pogledamo u prošlost i zapitamo se da li smo zaista tako izgledali. Svi imaju neku sramnu fotografiju”, rekla je ona i dodala: “Moje srednjoškolske fotografije su tragične.”
Taylor je od tada razvila svoj modni stil i naučila šta joj pristaje a šta ne. Zato izbegava široke i muškobanjaste pantalone i farmerice. Na pitanje koja joj je omiljena haljina koju je ikada nosila, odgovorila je da se radi o toaleti koju je nosila na ovogodišnji Met Gala u Njujorku. “Nosila sam tu Oscar de la Renta haljinu na Met bal. Bila je ružičaste boje sa mašnom na leđima i dugačkim šlepom. Bila je tako klasična i jednostavna.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 22:46
Novi imidž: Taylor Swift skratila kosu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift u četvrtak je prodefilovala ulicama Njujorka a ovog puta u centru pažnje bila je njena frizura, odnosno činjenica da je skratila kosu.


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay koja jako puno vremena provodi u teretani (iako iz nje uvek izlazi besprekorno skockana) ovog puta odlučila se da otkrije svoj stomak koji sad deluje utegnuto i izvajano! Inače, kako je najavljeno, Taylor će biti jedna od zvezda iHeartRadio festivala u septembru a vrlo je moguće da će upravo na tom mestu predstaviti svoje nove pesme!

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tay je inače dobar deo dana provela u čuvenom Central parku gde je jednoj obožavateljki poklonila 90 dolara jer joj je bio rođendan!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 22:48
Ed Sheeran: Taylor Swift ume da napiše prilično grube pesme!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon veoma uspešnog debitantskog albuma “+”, mnogi su sumnjali da će Ed Sheeran uspeti da ponovi taj uspeh, ali on ih je demantovao svojim novim izdanje “x”.
Novi singl britanskog pevača “Sing” postao je njegov prvi singl koji je dostigao prvo mesto na top listama u Velikoj Britaniji, a on priznaje da je ta pesma bila veliki rizik s obzirom na to da je drugačija od njegovih dosadašnjih pesama. “Mislim da je važno da nastavim da napredujem. ‘Sing’ zvuči veoma drugačije od svega što sam do sada uradio, i dopada mi se što se priča o tome. Mislim da je tako zanimljivije nego da napravim pesmu koja je ista kao i sve ranije. Želeo sam nešto što će da uzdrma moj album”, objasnio je Ed i dodao da smatra da je njegov novi album znatno bolji od prethodnog. “Mislim da mi je bilo lako da napredujem nakon prvog albuma. Taj album mi je otvorio sva vrata i moram da kažem da na njemu postoje neke pesme koje bih stavio i na drugi album. Ali, ja sam se razvio kao muzičar, moj ukus je drugačiji i moja iskustva su se promenila, pa mi je bilo lako da napredujem.”
Još jedna pesma o kojoj se dosta priča je pesma “Don’t”, zbog koje su mnogi spekulisali kome je posvećena, jer govori o devojci koja ga je prevarila sa njegovim dobrim prijateljem, a koja je takođe poznata ličnost. Ed i dalje ne želi da otkrije o kome se radi, ali je otkrio šta je njegova najbolja prijateljica Taylor Swift mislila o toj pesmi kada ju je prvi put čula. “Kada sam joj poslao tu pesmu, rekla je da joj je drago što me nikada do sada nije naljutila. I sada se nada da me nikada neće naljutiti. Drago mi je zbog toga jer ona ume da napiše prilično grube pesme.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 22:50
Prijateljstvo pre svega: Selena i Taylor se pomirile!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Selenina odluka da se pomiri sa Justinom Bieberom navodno je razljutila njenu prijateljicu Taylor Swift, ali sada kada je njihovoj burnoj ljubavi došao kraj, njih dve su ponovo u prijateljskim odnosima.
Za Taylor mediji tvrde da ne može da podnese Biebsa i da mu smeta način na koji on tretira Selenu, a njihov poslednji pokušaj pomirenja bio je previše za pevačicu koja je rešila da ovog puta prekine kontakt sa svojom prijateljicom. Međutim, sada kada su Sel i Jus ponovo raskinuli, Tay je rešila da pokuša da popravi odnos sa njom. I čini se da ide u dobrom pravcu, pošto ju je Selena ponovo zapratila na Instagramu.
Selena i Taylor prestale su da se prate na ovoj društvenoj mreži 21. aprila, a sada pevačica hita “Come & Get It” prati ukupno 17 ljudi, a među njima je i Taylor, ali i Cara Delevingne, sa kojom se nedavno zbližila. Taylor još uvek nije uzvratila praćenje na Instagramu, ali joj je čestitala 22 rođendan simpatičnom porukom. Ona je objavila fotografiju ogrlice sa slovom “S” i napisala: “Ovo slovo obično predstavlja Swift, ali danas ga nosim jer je Selenin 22. rođendan”, napisala je ona.
Sponsored content

Taylor Swift - Page 6 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu