Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:13
Sija sjajnije nego ikad: Taylor Swift otvorila dušu u novom editorijalu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

S obzirom na ogroman uspeh njenog singla “Shake It Off” ali i činjenicu da joj uskoro izlazi novi album, Taylor Swift jedna je od najtraženih zvezda sveta pa ne čudi što je uradila editorijal za časopis InStyle.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tay je za potrebe snimanja promenila nekoliko zabavnih ali i ozbiljnih kombinacija a za magazin je progovorila i svom ličnom životu, rekavši kako je sve moguće, pa da i nikad ne zasnuje porodicu. “”Ne znam da li ću imati dece. Ne znam kako oni mogu da odrastaju normalno kad će čudni ljudi upirati kamere prema njima.” Tay inače smatra da sad i nije vrema za takva razmišljanja jer za sebe kaže da je mentalno isuviše mlada da bi razmišljala o tako važnim temama. To ipak može da raduje Swiftieje s obzirom da će ona imati više vremena za njih i novu turneju!


[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:18
Taylor Swift – Shake It Off (Live at The X Factor)

[You must be registered and logged in to see this image.]

“Shake It Off” konačno je dobio svoju evropsku premijeru jer se Taylor pojavila u britanskoj verziji šoua “The X Factor” gde ju je po prvi put uživo izvela uživo. Američka muzičarka uživa u ogromnom uspehu ovog hita koji već spada među najveće u njenoj karijeri i sjajna je najava za njen album “1989″.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:19
Nema popusta: Taylor Swift obećava da neće biti bolećiva prema takmičarima u The Voiceu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift biće savetnica takmičarima u narednoj sezoni šoua The Voice ali kaže kako taj posao shvata ozbiljno i da će prema svima biti brutalno iskrena.
“Ja volim konstruktivnu kritiku i tako ću im prići. Želim da im kažem kad nešto rade dobro da bi to trebalo da zadrže ali i da im pružim savet kako bi neke stvari mogli da promene ili prilagode. Trudim se da stvarno budem direktna”, kaže ona. Tay je već imala priliku da radi s trenerima u šou a kaže kako joj je najlepše bilo sa Pharrellom. “Pharrell i ja smo pričali i stalno smo govorili ‘Moramo nešto da uradimo zajedno!’ On mi kaže ‘Pozovi ti mene prvo kad nešto smisliš’ a ja mu odgovaram ‘A ti mene ako ti nešto smisliš prvi!’ Kad pričate s Pharrellom osećate se sjajno barem dve naredne nedelje… On je kao čarobnjak koji donosi sreću”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:21
Taylor Swift – Out of the Woods

[You must be registered and logged in to see this image.]

S obzirom da baš niko ne sumnja da je pesmu “Out of the Woods” Taylor Swift posvetila svojoj vezi sa Harryjem Stylesom, naravno da će svaki stih biti analiziran od početka do kraja! Ova pesma totalno je drugačija od svega što smo do sad čuli od Tay ali to niko ne smeta jer joj je trebalo samo par minuta da dođe do prvog mesta po prodaji širom sveta!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:24
Taylor Swift progovorila o “Out of the Woods”, ne poriče da peva o Harryju Stylesu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift predstavila je noćas svoju pesmu “Out of the Woods” a tom prilikom istakla je da u njom priča o vezi koja može da pukne u svakom trenutku.
Od ranije se priča da ova numera govori o njenoj ljubavi sa Harryjem Stylesom a Taylor se nije trudila da ubedi javnost kako ta pretpostavka nije tačna. “Ovo je jedna od mojih omiljenih pesama na albumu. Želela sam da pesma zvuči baš onako kako sam se osećam u tom trenutku. Pesma govori o krhkosti nekih veza. Ovo je bila veza u kojoj smo preživljavali iz dana u dan. Pitali smo se uvek da li će se sve završiti narednog dana. Bila je to veza gde nikad nisam osećala da sam čvrsto na zemlji”, priča ona u šou Good Morning America.
“Takav osećaj donosi uzbuđenje ali i nesigurnost i čuđenje – beskrajan niz pitanja. Poruka je da čak i ako veza deluje lomljivo to ne znači da ona nije vredna trudna, da nije uzbudljiva, prelepa i da nije ono čemu se svi nadamo.” Nama se čini da je pesma lepa i da ne vređa Harryja, pod uslovom da zaista govori o njemu. Uostalom, čak i tabloidi tvrde da su odnosi Tay i pevača 1Dja dobri i da poštuju jedno drugo.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:28
Više nema sumnje: Ovo je dokaz da je Taylorina nova pesma o Harryju Stylesu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift objavila je svoju novu pesmu “Out Of The Woods”, a ako ste je poslušali verovatno ne možete da prestanete da je pevušite.
Ipak, ova pesma skrenula je pažnju javnosti i zbog spekulacija da u njoj slavna pevačica govori o svom bivšem momku, Harryju Stylesu, i njihovoj vezi. A čini se da su te spekulacije istinite. 
Kao što se vidi u tekstu pesme, Taylor govori o ogrlici i papirnim avionima, a 2012. godine Hazza je gotovo stalno nosio ogrlicu sa privescima u obliku papirnih aviona. A jedan od prvih znakova da su on i Taylor u vezi tada je bila upravo ta ogrlica, pošto se ona jednom prilikom pojavila noseći je oko vrata.
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:32
Taylor Swift: Misteriozna devojka u novom editorijalu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift uradila je editorijal za nemačko izdanje časopis Harper’s Bazaar gde je možemo videti u pomalo neuobičajenom izdanju za nju.


[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay ovde zato deluje kao misteriozna pa i pomalo opasna devojka u kombinacijama koje za nju baš i nisu toliko tipične. Swiftiejima se ipak dopada ono što vide a među komentarima koje smo videli izdvajamo: “Konačno nešto drugačije što definitivno pokazuje da je Taylor odlična kao model. Obožavam ovo!”



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:34
Otkriveno: Evo šta je Taylor savetovala Seleni nakon raskida sa Biebsom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon poslednjeg raskida sa Justinom Bieberom, Selena Gomez je odmah kontaktirala svoju prijateljicu Taylor Swift, prenose mediji.
Kako piše HollywoodLife, 24-godišnja zvezda savetovala je svojoj prijateljici da je najbolje da se trenutno ni sa kim ne viđa i da neko vreme bude sama. Tay već godinu i po dana nije imala dečka, otkako je raskinula sa Harryjem Stylesom. “Taylor ohrabruje Selenu da pođe njenim putem, čak i ako neće da se preseli u Njujork, ona želi da Sel makar pokuša da godinu dana ne bude ni sa kim u vezi, kako bi upoznala sebe i počela više da ceni sama sebe”, rekao je izvor.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:37
Taylor Swift – Love Story

[You must be registered and logged in to see this image.]

Održana je tradicionalna dodela Teen Awards a iako je bila najavljena, Taylor Swift ipak nije stigla na ceremoniju gde je trebalo da peva. Ipak, dobrica kakva jeste, Tay je snimila specijalnu verziju svog prvog svetskog hita “Love Story” baš za ovaj šou a koji fantastično zvuči… Mada moramo priznati da će za nas originalna verzija zauvek biti najbolja!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:38
Kakva priča: Taylorine mačke biraju joj sledećeg dečka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Medijima nikad nije dosta priča o ljubavnom životu Taylor Swift a sad je stvar došla do toga da čak tvrde kako njene mace biraju s kim će ona izlaziti!
Krajnje neverovatnu informaciju izneo je jedan izvor za OK! Magazine koji je tako rekao: “Ako ona sretne momka, onda njega moraju da upoznaju i njene mačke. Ona ne šeta sa svojim mačkama zbog vežbanja… Ona pomoću njih odmerava muškarce.” Na čitavu priču nadovezao se i HollywoodLife koji tvrdi da i Taylorine prijateljice brinu za njeno mentalno zdravlje: Čudno im je što ona već dve godine ne izlazi. Taylor misli da ne postoji način da njene veze funkcionišu; misli da će opet završiti s glavoboljom i bolom u srcu.”
Sponsored content

Taylor Swift - Page 14 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu