Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 22:47
Harry Styles i Katy Perry ismevaju Taylor Swift?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako Taylor Swift kao ni većina Swiftieja i Directionera nisu poverovali u glasine da su Harry Styles i Katy Perry bili na dejtu, čitava stvar ipak je potresla pevačicu.
Taylor je navodno ubeđena da se Katy namerno pojavila tamo samo da bi povredila Taylor kao i da bi pokrenula glasine: “Katy zna Harryja godinama unazad i znala je kako će pojavljivanjem s njim iznervirati Taylor”, priča jedan izvor. “I to je upalilo.”
[You must be registered and logged in to see this image.]
Isti insajder navodi da je Tay čak nazvala Harryja posle svega i zamolila ga da bude obazriv ali da se pevač 1Dja jako ružno poneo i nazvao Katy ispričavši joj sve: “Katy je umirala od smeha kad je to čula. Ona tačno zamišlja kako Taylor sedi kod kuće i uhodi ih preko interneta. Harry i Katy misle da je ona histerično smešna i da je zagrizla mamac pa je iskoristila njihov navodni dejt da pozove Harryja.”
Za utehu Swiftiejima i Directionerima koje ova vest nesumnjivo vređa, više izvora potvrdilo je kako čitava priča nema veze s istinom i da su Katy i Harry zaista bili u istom restoranu ali potpuno slučajno, kao i da nisu komunicirali.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 22:50
Swieftieji razočarani meet & greetom sa Taylor!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Swiftieji obožavaju svog idola ali neki od njih obratili su se medijima i rekli kako se upoznavanje s njom na iHeartRadio festivalu u Los Anđelesu pretvorilo u razočarenje!
Kako je rečeno, problem je napravilo Taylorino obezbeđenje koje se prema fanovima ponašalo kao prema zatvorenicima. “Stala sam u red za meet and greet sa drugim mladim devojkama a njen telohranitelj je počeo da urla na nas i proverava naše narukvice, bio je jako agresivan”, priča jedna Swiftie za Daily News. “Upitala sam ga smem li da slikam Taylor kad se pojavi a on je onda postao užasan i rekao mi da to ni ne pokušavam. Bio je crven u licu od besa i spremana kavgu. Rekla sam mu da se smiri i da mi slika Taylor baš nije toliko očajnički potrebna. Ceo incident je bio nešto potpuno ludo. Ona je predivna a njeno obezbeženje je užasno.
Ovo nije prvi put da Taylorino obezbeđenje pravi probleme – oni su već ranije pokazivali grubost prema svima koji se približe zbog čega su čak pokretane i tužbe.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 22:52
Taylor Swift: Veza je poslednja stvar koja mi je na pameti!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift gostuje u novom izdanju časopisa Vogue za koji je između ostalog govorila o svom novom albumu ali i tome kako je sigurna da će u narednom periodu ostati singl.
“Ovog puta odlučila sam da budem hrabra i smela kad pričam o stvarima”, priča Tay za magazin. “Na ovom albumu kompletno sam promenila zvuk u odnosu na sve što sam radila do sad. Interesantno je kad se toga ne plašite. Ne želim da uvredim bilo koga, ne želim da izdam Nešvil ali ideja je da sebi postavljam novoe izazove”.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tay poručuje i kako ne vidi način da se u narednom periodu zaljubi jer nema momaka koji mogu da izrže njen tempo života: “Izlasci i traženje neko su poslednje stvari o kojima razmišljam jer ne vidim kako bi to moglo da funkcioniše s obzirom na to kako živim. Kako da momak priđe devojci kad je okružen sa 20 momaka sa kamerama a ne može da je zaštiti jer je to život koji je izabrala. Ne razmišljam o tome i bežim od te teme. Momci žele mene ali ne žele i sve što dolazi s tim”, zaključuje ona.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 22:56
Više od prijateljstva: Lorde kaže da joj je Taylor Swift poput mame!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tokom proteklih godinu dana, Taylor Swift i Lorde su se neverovatno zbližile, a izgleda da je njihov odnos i više od prijateljstva pošto je mlada zvezda sa Novog Zelanda za svoju stariju koleginicu rekla da joj je poput majke.
Tako je Lorde otkrila da je Tay bila prva osoba koja je čula pesmu “Yellow Flicker Beat”, koju je ona snimila za film “Hunger Games: Mockingjay Part 1″. Taylor je na Instagramu objavila fotografiju rukom ispisanih stihova ovog hita, koje je Lorde sada ponovo objavila i napisala: “Ova devojka bila je prva osoba kojoj sam otpevala ‘Yellow Flicker Beat’ i odmah je postala opsednuta tom pesmom. Terala me je da je odsviram i našim ostalim prijateljima u njenoj kuhinji, kao ponosna mama. Super je kada imate prijatelje koji prave neverovatnu muziku i koji navijaju za vas kada vaša muzika treba da bude objavljena. Tako sam uzbuđena što ćete čuti njen novi album 1989.”
Dobila je pozitivne ocene i od muzičkih kritičara. Lorde je otkrila da je ovom pesmom pokušala da “uđe u glavu” glavnog lika “Hunger Games” franšize, Katniss, koju igra Jennifer Lawrence. Muziku za prethodne delove radile su zvezde poput Coldplaya, Christine Aguilere, Maroon 5 i Arcade Fire, ali reditelj ovog filma, Francis Lawrence kaže da je Lorde posebna. “Njen neopisivi talenat i istinsko razumevanje likova filma i tema omogućili su joj da stvori poesmu koja je potpuno uhvatila suštinu filma.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 22:58
Taylorina preslatka maca u svojoj prvoj modnoj kampanji!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pre tri meseca taylor Swift predstavila je svoje novo mače Oliviu Benson putem društvenih mreža, a ova preslatka ljubimica već je postala zvezda jedne modne kampanje.


[You must be registered and logged in to see this image.]



Naime, Olivia krasi fotografije kojima se promoviše Taylorina nova dizajnerska saradnja sa brendom obuže Keds. Na jednoj od slika vidimo je sklupčanu pored crne platnene patike sa neodoljivim izrazom na licu. Ove patike koštaju 55 dolara, i predstavljene su u čast pevačicinog novog albuma “1989″. Sa strane su ukrašene slikom sive mačke, a na peti je Taylorin potpis.
Pored Olivie, Tay je ponosna vlasnica i mačke Meredith Gray, koju ima od 2011. godine. Meredith ima svoj Tviter nalog i čak 11.000 pratilaca. I Olivia i Meredith dobile su imena po likovima iz serija – Olivia iz serije “Law & Order”, a Meredith iz serije “Grey’s Anatomy”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:02
Taylor Swift poručuje u novom editorijalu: “Znam da nisam kul i baš me briga!”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift obeležava prethodne nedelje a nakon pojavljivanja u časopisu Vogue, ona je uradila i intervju za kanadski magazin Fashion.


[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay izgleda odlično u nekoliko jesenjih kombinacija u kojima je vidimo ali pevačica skromno ističe kako joj je jasno da većina ljudi ne smatra da je ona naročito zanimljiva osoba: “Sad imam jako puno prijatelja ali deo mene još uvek je zaglavljen u srednjoj školi gde učite sami sebe kako niste kul. Nikad nećete osećati da ste ‘in’ ali kako odrastate, shvatate da je to sve manje i manje bitno.”



[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay otkriva i nove detalje o svom albumu “1989″: “‘Red’ je bio razarajući album jer sam prolazila kroz težak raskid dok sam ga pisala. Ovog puta situacija je potpuno drugačija i govorim o tome kako istražujem svet pod svojim uslovima.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:04
Taylor Swift: Moji bivši ne mogu da pobegnu od pesmi koje sam im posvetila!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift govorila je za novi broj časopisa Fashion za koji je istakla kako će uvek hrabro iskazivati svoje emocije i da je nije briga kako na to reaguju oni koji je ne vole jer ne želi bilo šta da krije od Swiftieja.
“Kao neko ko piše pesme vi jednostavno morate da se otvarate prema bolu i odbijanju, a kad to radite u mojoj fazi karijere, to je rizično. Kad vam neko slomi srce, to onda završi na naslovnim stranicama. Međutim, važno je da nastavite da živite a ne da se otuđujete. Ljudi cene to što sam iskrena prema njima”. Tay kaže i da je svesna toga da kad napiše pesmu o bivšem dečku ne postoji mesto na planeti gde ga ona neće pratiti! “To je čudna vrsta pravde koja se dešava kad se neko užasno ponaša prema vama. Vi napišete pesmu o tome a ta pesma se pušta širom sveta. Znate da će je on čuti negde u nekoj prodavnici, nema bežanja”, zaključuje ona. Baš tako Tay!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:05
Taylor Swift: Učim na greškama drugih!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift jedna od retkih zvezda koja baš nikad ne upada u skandale a pevačica kaže da je to slučaj jer je ona mnogo proučavala karijere drugih muzičara.
“Ja studiram karijere drugih ljudi. Još dok sam bila mala gledala sam šou ‘Behind the Music’ na VH1 gde pričaju o karijerama velikih zvezda i tome kako je sve propalo. Ono što sam naučila jeste da su stvari jako jednostavne. Bitno je da sebe držite pod kontrolom. Morate biti pametni… To je ključ. Ovo što imam može nestati za par sekundi”, priča ona
Tay je razgovarajući za časopis Vogue takođe otkrila da se nikad ne oseća nedodirljivom: “Niko nije večan. Ono što je pod našom kontrolom jeste način na koji razmišljamo. Stvar na koju ne utičemo jeste sreća.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:08
Taylor Swift o svom ljubavnom životu: Ne trebaju mi momci, imam dve mačke!

Taylor Swift gostuje u novom izdanju časopisa People za koji je istakla kako joj je nakon svega kroz šta je prošla, zaista dosta romanse.

“Nekad me je romansa fascinirala ali sad sam realističnija”, priznaje ona i dodaje kako jo dečko zaista ne treba. “Ne želim da svoju sreću i nezavisnost ugrožavam zbog bilo koga. Čim pomislim na dejt uhvati me panika!”, objašnjava ona otkrivajući kakav pritisak stvaraju izlasci. “Gde god da odemo to uključuje barem 40 paparaca koji nas snimaju kroz stakla i to nikog ne može da opusti. Tad poželim samo da se sakrijem negde. Ali u redu sam, imam dve mačke, to je sve što mi treba.”

Taylor je nakon Harryja Stylesa odustala od daljih veza a sad kaže kako jo jje potreban momak koji će biti drastično drugačiji od svih s kojima je do sad bila. “Nemam ideju s kim bih mogla da budem jer mi to sad ne nedostaje. Mislim da mi je baš lepo.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Čet 25 Dec 2014, 23:10
Biće bure: Taylor Swift najavila novi singl inspirisan Harryjem Stylesom!

Naredni dani biće jako uzbudljivi! Naime, Taylor Swift objavila je kako će za 5 dana objaviti svoj novi singl s albuma “1989″ pod nazivom “Out of the Woods” a niko i ne sumnja da ona govori o njenoj vezi sa Harryjem Stylesom.
Kako prenosi časopis Rolling Stone, “Out of the Woods” je priča o vezi Taylor i Harryja koju pevačica opisuje kao svakodnevno borbu. “Zaboravili smo da pravimo planove za čitav život. Samo smo pokušavali da preživimo do sledeće nedelje”, pričala je Taylor za ovaj magazin. Da Tay zaista govori o Harryju potvrđuje i to što u njoj opisuje nesreću koju su imali na motornim sankama pa tako peva: “Sećaš li se kad si prerano zakočio”. Nema sumnje da će ova pesma izazvati ogromnu pažnju a videćemo i da li će zbog svega izbiti rat između Swiftieja i Directionera.
Sponsored content

Taylor Swift - Page 13 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu