Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 19:43
Kakva dominacija: Taylor Swift srušila samu sebe sa vrha američke top liste!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift nikad nije bila moćna kao što je to sad – o tome najbolje svedoči podatak da je postala prva žena u istoriji koja je svojim novim singlom srušila svoj prethodni s vrha američke top liste!

“Blank Space” tako je preskočio “Shake It Off” pa su sad ove dve pesme na pozicijama 1 i 2 što niko nije pošlo za rukom tokom čitave 2014. godine. Da napomenemo i da je u prethodnoj nedelji njen album “1989″ prodat u još preko 300.000 primeraka što je bilo dovoljno da on ostane naprodavaniji u Americi… Doduše, verovatno samo još nedelju dana jer će je tad smeniti One Direction. Dobrih vesti ima i za rokere jer su novi albumu Foo Fightersa i Pink Floyda dobro startovali i nalaze se na pozicijama broj 2 i 3.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Sub 27 Dec 2014, 19:45
Taylor Swift se hvali: Harry i ja smo ponovo prijatelji!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Priče o tome da se Taylor Swift i Harry Styles zbližavaju postaju sve glasnije a sad se navodno oglasila i Taylor Swift koja potvrđuje kako su njih dvoje redovno na vezi!
“Taylor je srećna što ponovo razgovara s Harryjem. Volela ga je a on joj je slomio srce – zbog toga više i ne izlazi. I dalje joj se jako sviđa iako neće da prizna kako ne može bez njega”, priča jedan izvor za HollywoodLife. “Praktično skakuće od sreće svaki put kad joj se on javi. Bukvalno analizira svaku njegovu reč. Voli da ga ubaci u svaki svoj razgovor pa čak i njen trener zna šta se dešava”.
Sa druge strane, Harry nije zainteresovan za nešto više od prijateljstva: “Nema šanse da će on započeti novu vezu s njom. On je dobar momak i želi da joj bude prijatelj. Nije ljut na nju ali ne želi vezu. Nije im uspelo i sad ne bi bilo drugačije. Zna da bi to bila propast.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 14:56
Taylor Swift: ne znam ništa o ljubavi!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako ima šarenoliku ljubavnu istoriju, koja uključuje Jake Gyllenhaala i Harry Stylesa, Tay insistira da je ona pogrešna osoba da deli savete o ljubavi i vezama jer ni jedna njena veza nije potrajala.
“Nekada sam verovala da pronađeš pavog, i to je to: ništa nije teško posle toga.” izjavila je Taylor za magazin “Lucky”. “Ali posle svega, sada ne znam ništa. Ja zapravo ne znam ništa o dugim vezama jer nisam bila u vezi koja je potrajala, i nemam takva iskustva.” Ipak, ona se nada da će jednog dana i do toga doći, ali ne u skorije vreme.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:11
Taylor Swift: Vatreno veče na American Music Awardsu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift možda jeste mirna i divna devojka, ali noćas na American Music Awardsu bila je živa vatra, makar tokom izvođenja svog hita “Blank Space”!


Tay je upravo otvorila šou svojim aktuelnim singlom a izgledala je prosto božanstveno u haljini boje bronze dok smo na sceni gledali obilje pirotehnike i specijalnih efekata koji su nas ostavili bez daha! Stvarno je bilo vruće, i bukvalno! 



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay je podjednako blistala i u dugoj zelenoj haljini u kojoj je primila već spominjanu nagradu za izuzetan doprinos muzici a kasnije je vrlo rado pozirala novinarima s trofejom u rukama!



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:15
Taylor beskrajno zahvalna na AMA: Swiftieji, hvala što verujete u moju muziku!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift je bila vrlo zapažena na dodeli American Music Awardsa a posebno je bila emotivna prilikom preuzimanja prve Dick Clark nagrade koja se uručuje umetnicima za njihov izuzetan doprinos muzici.


Tay je nagradu preuzela iz ruku legendarne Diane Ross a zatim se obratila svima  “Swiftieji koji ste kupili po više od milion primeraka moja prethodna tri albuma, to što ste uradili i investirali novac u muziku govori da kao i ja verujete u istu stvar – da muzika ima svoju vrednost i da je muzika umetnost koju treba ceniti”, poručila je ona između ostalog. Taylor je trenutno praktično jedini muzičar na planeti čiji albumi se u prvoj nedelji prodaju u preko milion primeraka što znači da joj trenutno zaista nema premca!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:20
Taylor Swift: Hoću momka kog ću voleti više od kafe!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift nedavno je uradila intervju za magazin Lucky a u njemu je između ostalog rekla da sad umesto prema momcima, jaku ljubav oseća prema kafi!


[You must be registered and logged in to see this image.]



“Kafa je veliki deo mog života. Obrana kafa s karamelom je nešto što pijem svakog dana i što me čini uvek uzbuđenom. Ako ikad pronađem osobu koja oseća to što ja osećam prema kafi – mislim da ću tad biti u vezi.” Ona ističe i kako je ranije bila skroz naivna u ljubavi jer čak i kad vam se neko jako dopadne, jasno je da će se pre ili kasnije pojaviti problemi. “Uvek će biti neke muke – ranije sam mislila da kad se zaljubite više ništa nije teško!”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:24
Taylor Swift: Superdevojka sa naslovnice!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Svaki medij koji drži do sebe želi Taylor Swift na svojoj naslovnici a sjajna muzičarka sad je pozirala za novo izdanje časopisa Asos gde je otkrila koliko poverenja ima u svoje drugarice.


[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Tay u ovom editorijalu deluje preslatko dok pozira u vedrim kombinacijama a kaže da joj veliku pomoć pri izboru modnih kombinacija pružaju njene prijateljice. “Uvek mi je dragoceno njihovo mišljenje”, kaže ona. “One su moj prioritet broj 1 i njihova mišljenja su mi najbitnija”.



[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



Ipak, Taylor će najveći deo ove godine provesti daleko od njih s obzirom da je očekuje nova avantura – velika svetska turneja koja bi mogla da obori sve rekorde i pomogne joj da nadmaši One Direction i Justina Biebera i konačno i zvanično postane najuspešnija slavna osoba mlađa od 30 godina!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:36
Taylor Swift: “Srećna” zvezda!

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]



U ovoj sesiji fotki u međuvremenu su stigle i nove na kojima Tay deluje tako slatko dok pozira sa blagim osmehom na licu i deluje kao bilo koja obična devojka. Uostalom, Taylor tako i vidi sebe – kao svaku devojku njenih godina s tom razlikom što ona kako kaže, ima sreću da se bavi poslom koji toliko voli.



[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:43
Taylor Swift: Što veće greške pravim to postajem uspešnija!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift kao i svi od nas ima uspone i padove u životu ali mlada muzičarka ističe da je najviše ponosna to što je svoje najveće greške pretvorila u velike pobede!

“Koliko god da bih želela da sam sebe poštedela bola, sramote ili glasina, isto tako znam da sam svoje najveće greške pretvorila u najbolje lekcije i nekad moje najveće trijumfe”, priča ona u intervjuu za časopis ASOS. “Da je moj život dosadan, da nemam prepreka, možda bi moja muzika bila bezlična”.

Tay otkriva još jednu stvar – nema šanse da ljude koji je samo hvale uzima za ozbiljno već joj je potreban neko ko se ne plaši da je kritikuje. “Mnogo slavnih okružuje se osobama koji ništa ne rade u životu. Oni samo prate svog slavnog prijatelja i hvale ga. Meni takvo društvo ne treba!” Na sreću Tay, upravo kritiku i savete dobija od svojih drugarica Lorde, Selene Gomez, Sarah Hyland…
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Ned 04 Jan 2015, 15:45
Taylor Swift pristala na dejt sa Harryjem?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tabloidi ne odustaju od priče kako su Taylor Swift i Harry Styles sve bliži a sad tvrde i da je pevačica popustila pa da želi dejt sa svojim bivšim dečkom!
“Ona nije više ljuta na njega ali i dalje misli kako je možda bolje da bude pametna i drži se podalje od njega”, priča jedan izvor za britanski magazin Heat. “Zato ga je toliko dugo izbegavala. Boji se da će joj on ponovo slomiti srce. Zbog toga se sve odvija vrlo sporo, želi da vidi koliko je on ozbiljan. Oboje su bili na istočnoj obali SAD za novogodišnje veče i Taylor misli da je to najbolja prilika da razgovaraju. Niko od njenih prijatelja nije iznenađen – ona ga nikad nije prebolela.”
Navodno, Harry je jako srećan što mu Taylor piše i o tome ponosno priča svojim prijateljima. “Ona mu je jako draga. Svima govori kako ona izgleda sjajno.”
Sponsored content

Taylor Swift - Page 18 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu