Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:36
Taylor Swift o izazovima koje joj je donela nova filmska uloga

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nešto više od mesec dana deli nas od premijere jednog od najiščekivanijih filmova ovog leta, “The Giver”, u kojem jednu od uloga ima i Taylor Swift.
Slavna pevačica u novom intervjuu otkrila je šta ju je privuklo ovom projektu i kako se pripremala za dramatičnu ulogu. “Stalno čitam scenarija, a do sada sam imala samo male uloge u jednom ili dva filma, jer sam uvek čekala da se pojavi pravi film kako bih mogla potpuno da mu se posvetim”, otkrila je Tay i dodala: “Sećam se da sam čitala ovu knjigu još u školi i tada me je duboko pogodila. Ali, kada sam zamislila likove kao Jeffa Bridgesa i Meryl Streep i ostale odlične glumce koji su već pristali da rade na projektu, bila mi je velika čast da ja pristanem da igram Rosemary.”
Taylor je ispričala i kako se pripremala za ovu ulogu. “Kako bih se pripremila za ulogu Rosemary, razmišljala sam o sećanjima koje imam u svom životu koji bi me naterali da napravim izbor koji je ona napravila. Radi se o sećanji koje me uvek odvede na mesto o kojem ne mogu da govorim a da ne zaplačem. Znam da bi Rosemary plakala kada bi uradila ono što je uradila na kraju, a što je bilo veoma tragično, morala da plače u toj sceni. Tako da sam se držala tog sećanja”, objasnila je pevačica.
Radnja filma “The Giver” smeštena je u utopijskom svetu gde ne postoje konflikti i niko od njegovih stanovnika ne može da se seti sveta gde su postojali rasizam ili bolesti. Priča se fokusira na Jonasa, kojeg igra Brenton Thwaites, 12-godišnjeg dečaka koji je odabran da bude “prijemnik sećanja”, što je velika odgovornost u tom društvu. Film je zasnovan na istoimenom romanu Loisa Lowryja, a pored Taylor glume i Katie Holmes, Meryl Streep, Alexander Skarsgard i mnogi drugi.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:40
Kakvo telo! Taylor je seksi kao nikad do sad!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift bila je seksepilnija nego ikad, kada se pre neki dan pojavila u pomalo provokativnom, ali elegantnom izdanju na ulicama Njujorka.


[You must be registered and logged in to see this image.]



Pevačica u poslednjih nedelju dana privlači poglede prolaznika svojim savršenim odevnim kombinacijama, a sve više komplimenata udeljuju joj i modni znalci.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Juče je Tay odabrala još jednu dobitnu kombinaciju u kojoj je ponosno mogla da pokaže svoj zategnut stomak. Top i suknju na tufne Taylor je ukombinovala sa zelenom tašnom i cipelama u “nude” nijansi.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:43
Taylor otvorila dušu: Pročitajte njeno pismo o današnjoj muzici!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift napisala je otvoreno pismo koje je objavio Wall Street Journal, a koje govori u stanju u muzici. Njeno pismo prenosimo u celosti:
“Pre nego što kažem šta mislim o ovoj temi, morate znati da čitate mišljenje jednog optimiste punog entuzijazma: jedne od retkih duša u muzičkoj industriji koja još uvek veruje da muzika ne umire…samo oživljava. Fanovi kupuju samo one albume koji ih gađaju u srce poput Amorove strele, koji ih čine snažnim ili doprinose tome da se osećaju manje usamljeno.
Uvek će biti umetnika koji će do publike dopreti na poseban, emotivan način i koji će zauvek biti deo njihovih života. Meni se čini da fanovi na muziku gledaju kao na svoje veze. Neke pesme su samo zabavne, neobavezna šema (one uz koje plešu u klubovimaa, ali koje će brzo zaboraviti). Neke pesme i album predstavljaju velike delove naših života, kao veze koje čuvamo duboko u sećanju, ali koje ipak pripadaju prošlosti.
Ipak, neki umetnici biće kao da smo pronašli onog ili onu Pravu. Cenićemo svaki njihov album koji izdaju i puštaćemo njihove pesme svojoj deci i unucima. Kao pevačica, ja se trudim da ostvarim takvu vezu sa svojom publikom. Čini mi se da u budućnosti još uvek ima nade za ovakvu vezu, kakvu moj otac ima sa grupom Beach Boys, a moja mama sa pevačicom Carly Simon”.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:47
Velika čast: Taylor Swift sarađivaće sa čuvenim Spielbergom?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift podstakla je glasine da će uskoro dobiti priliku da sarađuje sa čuvenim filmskim rediteljem Stevenom Spielbergom!
Slavna pevačica ne krije koliko uživa u glumi, a da pokaže svoj talenat dobila je ulogom u predstojećem filmu “The Giver”, koji je režirao Phillip Noyce. Nakon što je ona nedavno viđena na večeri sa Spielbergom, sada su se pojavile glasine da je Oskarovac spreman da joj da značajniju ulogu u nekom od svojih predstojećih filmova. “Taylor i Steven su cele večeri ozbiljno razgovarali”, ispričao je očevidac, i dodao da su sa njima na večeri bili i Stevenova supruga Kate Capshaw, njena kćerka Jessica Capshaw i nekoliko članova njegovog tima. Sa druge strane, Taylor je povela “četiri devojke i jednog mršavog dečka sa brkovima”, opisao je izvor.
Taylor i Steven upoznali su se na jednoj humanitarnoj večeri, ali je Kate bila ta koja je inicirala njihov susret pošto je pozvala Tay da dođe na večeru sa njima. Čini se da je sve prošlo kako treba, pošto su svi izašli zajedno nakon što su u restoranu proveli oko dva i po sata.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:49
U šetnji sa roditeljima: Taylor Swift u crnom od glave do pete

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift viđena je juče na ulicama Njujorka i tom prilikom ponovo pokazala svoju vitku figuru.
Slavnu pevačicu retko kada možemo videti u ovakvim crnim kombinacijama, ali moramo da priznamo da joj odlično stoji. Crni kombinezon bez bretela ona je uklopila sa crnim sakoom i crnim sandalama dok se šetala sa svojim roditeljima Scottom i Andreom. Sudeći po osmehu na njenom licu ovaj dan joj je veoma prijao, a s obzirom na to da trenutno vredno radi na novom albumu, Tay svaki slobodan trenutak trudi se da provede sa najbližima.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:53
Taylor Swift i Karlie Kloss: Jednostavna elegancija na ulicama Njujorka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift nimalo ne pati zbog toga što je prekinula prijateljstvo sa Selenom Gomez jer je iskrenu drugaricu definitivno pronašla u manekenki Karlie Kloss.


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]



Dve sjajne devojke retko se razdvajaju jer obe žive i rade u Njujorku, pa ne čudi što ih jako često možemo videti zajedno. U ponedeljak su ih fotografi tako zatekli dok su odlazile na večeru a teško je reći koja od njih je izgleda bolje u jednostavnim letnjim kombinacijama. Tay ovih dana baš voli da nosi kratke šortseve ali sumnjamo da će se momci zbog toga žaliti!

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 19:57
Najveći kompliment za Taylor Swift: Ona je nešto najbliže Michaelu Jacksonu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift je tokom karijere zasluženo dobila niz pohvala ali najveću do sad uputio joj je Jack Antonoff, roker iz vrlo cenjenog sastava fun. koji nam je najpoznatiji po pesmu “We Are Young”.
Upitan kakvu muziku on voli, Jack je iznenađujuće priznao da je pravi Swiftie: “Sviđa mi se album Kanyea Westa ‘Yeezus’, mislim da zvuči jako kul. Ali isto tako mislim i da je Taylor Swift jedna od najboljih autorki pesama ikad! Taylor Swift je jako kul jer je ona nešto najbliže što danas imamo Michaelu Jacksonu – ona stvara sjajnu, sjajnu pop muziku.” Iako je Michael Jackson omiljeni muzičar Bravo.rs redakcije, moramo reći kako ne smatramo da je roker rekao bilo šta preterano – on nije ni rekao da je Tay bolja od MJa već samo da talentom najviše podseća na njega, s čim možemo da se složimo!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:02
Lepa i tačka: Taylor Swift u još jednom zapaženom izdanju

[You must be registered and logged in to see this image.]

S obzirom da potiče iz Nešvila gde se moda shvata malo tradicionalnije i podrazumeva kaubojke i jednostavnu odeću, Taylor Swift definitivno se oblači drugačije od ostalih slavnih devojaka. Ipak, mi smo mišljenja da je to samo čini atraktivnijom.


[You must be registered and logged in to see this image.]



Iako je jedna od najbogatijih devojaka na svetu, Tay ne pati od praćena trendova niti joj marka nešto posebno znači – to je dokazala i u sredu na ulicama Njujorka gde smo je zatekli u još jednoj retro kombinaciji. Taylor je ovih dana bila u problemima – tri osobe gađale su njenu kuću na Rod Ajlendu bocama i ponašale se vrlo agresivno ali sad su uhapšene.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:04
Stvaranje ikone: Taylor Swift blista u novoj modnoj kampanji

[You must be registered and logged in to see this image.]

Modne kuće otimaju se za Taylor Swift ali ona svoju vernost nastavlja da pokazuje brendu Keds čiju obuću reklamira već godinama unazad.


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]


Naziv nove kampanje je “Stvaranje ikone” a time se ističe kako i Taylor Swift može da se svrsta među legendarne dame poput Marilyn Monroe, Audrey Hepburn ili Jackie Kennedy koje su rado nosile Keds. “Žene u istoriji koje su imale veliku ulogu u kreiranju mog modnog stila jesu iste žene koje su godinama nosile Keds”, rekla je Tay.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Čet 14 Avg 2014, 20:06
Ed Sheeran o duetu sa Taylor Swift: Posvađali smo se dok smo pisali pesmu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poznato je koliko su Taylor Swift i Ed Sheeran dobri prijatelji, a rezultat njihovog prijateljstva i muzičkog talenta je njihov duet koji je postigao veliki uspeh. Ipak, Ed je sada otkrio da pisanje te pesme nije išlo tako glatko kako možda deluje.
Pesma “Everything Has Changed” mnogima je omiljena, što dokazuje i njen uspeh na top listama. Prisećajući se kako je ona nastala, Ed je u jednom intervjuu ispričao: “Otišao sam kod nje, ona je ispekla pitu od jabuke. Ona je zausta odlična u kuhinji. I onda je ustala, uzela svoju malu Taylor gitaru i rekla mi je da ima ideju za jednu pesmu. Ona je već smislila stihove, prelaz i refren, ali smo se posvađali oko jednog akorda. Njoj se to nije dopalo, ali uspeo sam da je nagovorim”, ispričao jeon i dodao: “To je bila smešna situacija jer sam u njenoj kući okružen Gremijima, ona ih ima sedam ili osam, i Billboard nagradama i sličnim priznanjima, i onda joj ja govorim kako treba da uradimo taj akord”, kazao je on kroz smehh.
Taylor je bila jedna od prvih Edovih prijatelja koja je upoznala njegovu devojku Athinu Andrelos, a on priznaje da se nada da će i Tay uskoro uspeti da nađe onog pravog. “Upoznao sam Orlanda Blooma na premijeri filma ‘The Hobbit: The Desolation of Smaug” u Los Anđelesu i u Nemačkoj, tako da smo četiri dana proveli zajedno. On je divan i veoma kul, a on i Taylor žive u istoj zgradi, tako da će magija verovatno doći sama do sebe.”
Sponsored content

Taylor Swift - Page 5 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu