Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
20022015
Raspored serija od ponedeljka na Pinku:

16:15 Mala nevesta
17:00 Nevesta sa ožiljkom
17:30 Zehra
19:10 Sulejman Veličanstveni
20:00 Dila


Izvor:EMDT
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Pet 20 Feb 2015, 22:03Semky16
Maloprije gledam kakav ce biti program. UZAS! Sve same bezvezne serije, obicne sapunjare. Zar ne bi program trebao biti raznovrsniji, a ne sve serije istog zanra, osim Sulejmana. Istina je da je Larin izbor bio smece, ali ove Vatre ivanjske su je nadmasile. Najgora i najgluplja hrvatska serija, kao da je pisana za djecu do 5 godina.
avatar
Pet 20 Feb 2015, 22:45Maja
Lazar ::Čudi me samo što Pink neće da pusti neku latino seriju u 14h ili 15h. Samo se tu ne "bori" sa Prvom hahah kez

npr.Reinu ili Varalicu.
Slazem se. happy
avatar
Pet 20 Feb 2015, 22:59Semky16
Ma ne vjerujem da ce ista biti od toga. Pinku u posljednje vrijeme ne ide s latino telenovelama, a sami su krivi zbog toga. Oni su skracivali latino telenovele i kada su bile gledane. Skracivali su Cuidado con el angel, Sortilegio, Triunfo del amor i Cuando me enamoro. Hajde sto su skracivali Sortilegio, jer je ona kratka, ali ove ostale su sve maratonske serije. Narod se zasitio gledati serije na njihovom programu i zato je slaba gledanost. Zato oni sada idu na sigurno i pustaju samo indijske i turske, mada im ni one ne uspiju uvijek.
Lazar_
Sub 21 Feb 2015, 08:23Lazar_
Maja33. ::
Lazar ::Čudi me samo što Pink neće da pusti neku latino seriju u 14h ili 15h. Samo se tu ne "bori" sa Prvom hahah kez

npr.Reinu ili Varalicu.
Slazem se. happy
Ja iskreno mislim da bi Reina bila gledanija od KPDP kada bi je pustili u 20h
avatar
Sub 21 Feb 2015, 10:36Semky16
Lazar ::
Maja33. ::
Lazar ::Čudi me samo što Pink neće da pusti neku latino seriju u 14h ili 15h. Samo se tu ne "bori" sa Prvom hahah kez

npr.Reinu ili Varalicu.
Slazem se. happy
Ja iskreno mislim da bi Reina bila gledanija od KPDP kada bi je pustili u 20h
I ja isto mislim, jer hrvatske serije lose prolaze u Srbiji, a i jesu uzasne. Ali sa sigurnoscu znam da u Hrvatskoj i Bosni RDC ili bilo koja latino serija ne bi bila gledanija od domacih.
Lilly
Sub 21 Feb 2015, 11:39Lilly
Tesko da ce bilo koju latino pustiti u 20h, nema sanse. Ali to bi bilo dobro wink
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu