Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
20022015
Raspored serija od ponedeljka na Pinku:

16:15 Mala nevesta
17:00 Nevesta sa ožiljkom
17:30 Zehra
19:10 Sulejman Veličanstveni
20:00 Dila


Izvor:EMDT
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Pet 20 Feb 2015, 16:51Semky16
Ma nek pobijedi koja hoce. Nijedna me ne zanima i ne gledam nijednu. Samo mi ide na zivce da svaka televizija na Balkanu prikazuje bar jednu tursku ili indijsku seriju, osim HRT-a, RTL-a i B92. Big like za njih. kez
Anonymous
Pet 20 Feb 2015, 17:00Gost
I b92 je prikazivao Turke, Sulejmana i Igru ćutanja.
Lazar_
Pet 20 Feb 2015, 17:02Lazar_
the.stefy ::Ne verujem za Dilu, jer u 20:00 ide Odbačena, koja je trenutno najgledanija, ali ko zna.
I sumnjam da će Milost uspeti protiv Sulejmana, ipak je on veoma gledan kod nas.
Ali će "Odbačenu" pustati samo 30 minuta i jedino tih prvih 30 min "Dila" može da ima slabu gledanost, a možda i neće. U svakom slučaju blizu je ponedeljak, videćemo šta će biti. happy
avatar
Pet 20 Feb 2015, 17:07Semky16
the.stefy ::I b92 je prikazivao Turke, Sulejmana i Igru ćutanja.
Znam da su prikazivali i RTL je prikazivao. Ali, kazem da trenutno ne prikazuju. Jedino HRT2 nije nikada prikazao nijednu tursku ni indijsku, a HRT1 jeste samo jednu indijsku. Po mom misljenu HRT2 ima najkvalitetniji program, jer oni najvise prikazuju serije iz americke i europske produkcije, koje su mnogo kvalitetnije od svih ostalih, posebno europske. Ali svako ima svoj ukus i ko sam ja da nekome sugerisem sta treba gledati. happy
avatar
Pet 20 Feb 2015, 18:47kristinkv86
Ja isto mislim da ce "Dila" pobediti "Kud puklo da puklo",ali nema veze. happy
Lilly
Pet 20 Feb 2015, 20:34Lilly
A ja mislim da ce Dila imati slabiju gledanost od Sulejmana, jer kao prvo ne razumem ove mozgove sto Sulejmanu prebacuju u drugi termin kad je imao dobru gledanost. Meni ne odgovara novi termin za Sulejmana zbog poslepodnevne smene.
KPDP moze dobro proci jer je i Budva trenutno popularna, a sa balkanskih je prostora, ali ko zna  i dont know


Sad odjednom navalili i pink i prva sa ovoliko serija... i to losih serija
Lazar_
Pet 20 Feb 2015, 20:40Lazar_
Za "Budvu" sam čuo da nema baš sjajnu gledanost, a ne verujem da će KPDP dobro proći kod nas jer više nisu toliko popularne hrvatske serije kao pre što su bile, dokaz je serija "Larin izbor".
Lilly
Pet 20 Feb 2015, 20:43Lilly
Ma Larin izbor je smece od serije, kad moram tako da se izrazim happy videcemo, sve je moguce
Otkud to da Budva ima malu gledanost  o.O
Lazar_
Pet 20 Feb 2015, 20:49Lazar_
Ne znam, tako pričaju ovi sa emdt-a, a oni uglavnom imaju tačne informacije.
Ordinary girl
Pet 20 Feb 2015, 20:50Ordinary girl
Nijednu seriju od gore navedenih ne pratim.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu