Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
13022015
Turska serija "Milost" od 23.02. u 18:45
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hrvatska serija "Kud puklo da puklo" od 23.02. u 20:00
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Odbačena" prelazi u 16:30
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Ljubav, vera, nada" prelazi u 15:40
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Divlja mačka" prelazi u 14:00
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Ukradena ljubav" prelazi u 14:50
[You must be registered and logged in to see this image.]

Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Pet 13 Feb 2015, 16:37Gost
Mnogo mi se sviđa ova programska šema, jedino ne razumem kad će ići Exkluziv i Exploziv? Posle Odbačene?
avatar
Pet 13 Feb 2015, 16:47Semky16
Cemu pustanje serije Milost kad se vec prikazivala na nekoliko programa i kud puklo da puklo koja se takodjer prikazuje na nekoliko programa,a i serije nisu nesto. I kad ce se vise ova Divlja macka zavrsit? Zar ona nema samo 122 epizode?  o.O
Anonymous
Pet 13 Feb 2015, 17:16Gost
Puštaju pola epizode Divlje mačke, pa traje duplo duže.
Kud puklo da puklo i Milost se ne emituju kod nas ni na jednom programu.
Lazar_
Pet 13 Feb 2015, 17:38Lazar_
Može se destiti da pustaju sad cele epizode "Divlje mačke". Čuo sam da će Exkluziv ići u 17:20 happy I meni se sviđa nova programska šema, mada od svih serija planiram da gledam samo "Milost" termin mi najviše odgovara happy
Anonymous
Pet 13 Feb 2015, 17:40Gost
Ja ću gledati Kud puklo da puklo i pogledaću prvu epizodu Milost. I Odbačenu do kraja. kez
avatar
Pet 13 Feb 2015, 22:01Semky16
Ja necu nista gledati, ne volim ni hrvatske, ni indijske ni turske serije. Pogotovu hrvatske i indijske. Prepuno epizoda, a radnja nikakva. Hrvati bi se trebali ugledati na srpske serije koje su po meni mnogo kvalitetnije, a i srpski glumci mnogo bolje glume od hrvatskih, bez uvrede kez. Hvala Bogu na netu pa mogu gledati americke i latino serije, da ne ovisim o nasim programima. Vec odavno ne gledam nista na tv-u. happy
avatar
Pet 13 Feb 2015, 22:14kristinkv86
Ja najverovatnije necu nijednu gledati,s tim da se mozda ukljucim u "Kud puklo da puklo" kada se zavrsi "Sulejman Velicanstveni",ali-samo mozda.
avatar
Pet 13 Feb 2015, 22:29Maja
Nova programska sema je onako.Odlican termin za novu tursku seriju,mogla je biti u 20.Nece mi odgovarati neki termini.Kada ce biti repriza Ukradene ljubavi?


Poslednji izmenio Maja33. dana Sub 14 Feb 2015, 00:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Lazar_
Pet 13 Feb 2015, 22:42Lazar_
Pa vervatno isto u jutarnjem terminu happy
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu