Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
26102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumac Henkarlos Kanela proslavio se u ulozi Anhela, glavnog junaka hit sapunice “Pali anđeo” da bi dve godine kasnije svoju popularnost još više učvrstio ulogom Andresa u još jednom megahitu sapunice “Moje srce kuca za Lolu”, posle neuspšnog braka okončao je i saradnju sa američkom  kućom Telemundo.
Henkarlos je odigrao još jednu glavnu ulogu i to u sapunici “Pasion Prohibida” u kojoj mu je partneraka bilaMonika Spir koja je ove godine tragično ubijena. Nakon ovih uloga Kenela se posvetio muzičkoj karijeri i ove godine izdao novi album. Međutim dok mu je na poslovnom planu sve išlo od ruke, u privatnom životu mu nisu cvetale ruže. Pa je tako nedavno okončao bračni život sa glumicom Gabi Espino sa kojom se upoznao na snimanju “Palog anđela” nakon čega je odlučio da osim partnerke promeni i poslodovca i da nakon osam godina provedenih u Telemundu kaže “zbogom”.
Iako zvaniča informacija o Henkarlosovom napuštanju ove američke kompanije još uvijek nije stigla, meksički tabloidi već uveliko pišu o ovome, a celu stvar je još podgrejao sam Henkarlos kada je na svoj Tviter profil postavio sliku sa glumicom Livijom Britom koja je nastala upravo u prostorijama meksičke Televise. Prema nekim informacijama Henkarlos je dobio ponudu od producentkinje Anheli Nesme, da odigra jednu od glavnih uloga u njenoj novoj telenoveli, rimejku nekada jako popularne sapunice “Zagrli me čvrsto”. On bi u novoj verziji trebao da glumi lika kojeg je u originalu igrao Pablo Montero.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu