Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
26082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Popularni Gabi Espino i Đankarlos Kanela danas su objavili saopštenje, kojim su obavestili fanove i medije da su stavili tačku na svoju petogodišnju vezu.


"Zbog velike ljubavi koju osećamo prema svojim fanovima širom sveta, želimo da vas obavestimo da smo pre nekog vremena odlučili da stavimo tačku na svoju vezu, uz međusobno poštovanje. 



Molimo sve medije i fanove za razumevanje, ova epizoda naših života ne zatvara se zbog treće osobe, a ostaćemo ujedinjeni zbog dobrobiti naših najbližih. Ne rastajemo se, jer ta reč ne postoji kada postoji porodica. Prosto smo odlučili da budemo najbolji prijatelji i nastavimo dalje. 


Koristimo ovu priliku da obavestimo medije da putem ovog saopštenja prvi i poslednji put da govorimo o tome", naveli su Gabi i Đankarlos u pisanom obraćanju javnosti.


Njih dvoje su započeli svoju vezu na snimanju serije "Pali anđeo" 2009. godine, dok je Gabi još bila u braku sa Kristobalom Landerom, sa kojim ima kćerkicu Orijanu. Postali su roditelji 2012. godine, kada je Gabi rodila sina Nikolasa.


Da li vas iznenađuje ova vest? Šta je po vašem mišljenju razlog za prekid veze jednog od najskladnijih latino parova?
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Ne volim ih kao par, nisu mi nesto tako da me ne dotice ova vest happy
Ordinary girl
Sre 27 Avg 2014, 10:38Ordinary girl
Meni su njih dvoje lepi, ali ne idu mi jedno uz drugo. Ipak, malo sam se iznenadila kada sam pročitala ovo.
Lazar_
Meni nit je žao nit sam srećan zbog ovoga xD
Anonymous
Lazar ::Meni nit je žao nit sam srećan zbog ovoga xD
Tako je. Ja nemam ništa od toga. kez
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu