Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
07112014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Đankarlos Kanela pristupio je kastingu za novu telenovelu Salvadora Mehije "Lo Imperdonable". 

Kako vam se dopada u paru sa Anom Brendom? Mislite li da bi se ona bolje snašla sa njim ili sa Ivanom Sančezom, koji je takođe bio na kastingu?

Inače, telenovela "Lo Imperdonable" biće utemeljena na noveli "Laž" autorke Karidad Bravo Adams. Najpoznatija ekranizacija ove priče snimljena je 1998. godine, a glavne uloge igrali su Kejt del Kastiljo i Gaj Eker.

Mada naša publika nije videla tu verziju, uživali smo gledajući njene adaptacije - "Tajne i laži" sa Natalijom Strejnard i Osvaldom Riosom, te "Sestre" sa Silvijom Navaro i Huanom Solerom.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Sjecam se Laži a i ove sa Juanom Solerom i Silvijom al mi nije jasno otkud sad to a citala sam da bude rimejk Ezela
Azor Ahai
malaninaja ::Sjecam se Laži a i ove sa Juanom Solerom i Silvijom al mi nije jasno otkud sad to a citala sam da bude rimejk Ezela
kez

Dopadaju mi se Jencarlos i Ana Brenda kao par. kez
avatar
Ja bih volela da Anin glavni partner,a time i protagonista u ovoj telenoveli,bude Ivan Sances.
Lilly
Ja kontam da od ovog nista nece biti. Za Anu govore da je glavna uloga u jos minumum 3 serije. Na kraju ce izabrati nekog 10. Jedino da je ovo potvrdjeno
Lazar_
Ne znam da li je potvrđeno, ali su oni, po meni, lep par happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu