Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Nadie como yo ^^
Nadie como yo ^^
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 997
$ : 1775

Novosti Empty Novosti

Pet 03 Dec 2010, 18:24
Ovde pisite novosti...happy)
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti Empty Re: Novosti

Sre 26 Nov 2014, 14:17
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ludvika Paleta veoma često koristi društvene mreže kako bi ostala u kontaktu sa svojim fanovima, ali ih je ovog puta iskoristila iz nešto ličnijeg razloga. Naime, ona je na Tviteru objavila emotivnu poruku posvećenu svom sinuNikolasu, koji je nedavno napunio 15 godina.
“Danas je poseban dan. Na dan poput ovog, upoznala sam ljubav svog života. Njega, verovatno jedinog kojem sam bez previše razmišljanja, posvetila svoj život. Taj mali miš koji je rođen pre 15 godina i koji me je naučio mnogo čemu, uključujući i onom najvažnijem – da je ljubav beskonačna i neuništiva. On je danas veliki, ili bar tako on milsi. Ali, uprkos godinama koje prolaze, nikada nije prestao da bude moja beba. Srećan rođendan, Nikolas, ostani tako lep i zgodan kao što si sada. Voli te mama!”
Ludvika je ovih dana započela rad na svom novom projektu, filmu “Rumbos Paralelos”. Na konferenciji za medije održanoj povodom početka snimanja , ona je priznala da uživa u tome da svoje misli i osećanja deli sa fanovima putem društvenih mreža.
“Stalno nešto pišem, i volim to da podelim na Tviteru, gde ljudi koji me prate znaju kako razmišljam i šta osećam. Uživam da im pišem i da im govorim koliko ih volim”, objasnila je ona.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti Empty Re: Novosti

Čet 27 Nov 2014, 12:30
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ludvika Paleta već je proslavila svoj rođendan, iako je od tog dana deli još nedelju dana.
Glumica je već oduvala svećice na rođendanskoj torti, kada se sa prijateljima sastala u jednom restoranu u Meksiku.
“Već sam počela da proslavljam svoj rođenda”, napisala je ona na Tviteru.
Ludvika će 29. novembra napuniti 36 godina, a među gostima na njenoj ranoj rođendanskoj žurki bio je i njen muž Emilijano Salinas, kao i nekoliko prijatelja, uključujući i glumicu Barbaru Moti.
“Najbolji prijatelji ostaju uz vas zauvek. Drago mi je što su ovi ljudi iz godine u godinu uz mene. Slaviću cele nedelje”, dodala je ona.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Novosti Empty Re: Novosti

Pon 25 Jul 2016, 11:56
[You must be registered and logged in to see this image.]

Septembra počinje snimanje druge sezone serije La Querida Del Centauro.
Glavne uloge igraće: Ludwika Paleta, Humberto Zurita i Michel Brown
Dok negativca igraće: Sandra Echeverria.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Novosti Empty Re: Novosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu