Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budva na pjenu od mora

+8
lady_madrid
Laza_zmaj
Lazar_
Azor Ahai
teja
saricica
Peja
Miljana
12 posters
Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Ned 04 Jan 2015, 11:15
Ja mislim da od danas počinje happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Ned 04 Jan 2015, 11:18
Znam da je bila najava da počinje u subotu...osim ako nisu nešto u poslednjem trenutku promenili.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Ned 04 Jan 2015, 11:52
Pa verovatno, ne znam :/
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Ned 04 Jan 2015, 15:59
Zbog filma od pre 100 godina, koji prikazuju 100 put. Novogodišnji program -.-
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Čet 08 Jan 2015, 14:55
Budva na pjenu od mora - 28-29. epizoda

Miljana se ne snalazi na Skadru, ni sa Zorovom familijom, niti sa činjenicama koj eje saznala o Zorovoj prošlosti, i želi što pre da odande i ode. Jovo se nalazisa Kristinom da razjasni sa njom situaciju oko trudnoće I deteta, Saznaje da ona želi samo dete, a ne I oca tog deteta. Savo otkriva Bojani da će početi da živi sa Milom, a ona pokušava da ga upozori na Miline prave namere.

Nedelja, 11. januar u 20.10h
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 17 Jan 2015, 19:53
Budva na pjenu od mora - 30-31. epizoda

Mitar se pojavljuje u Agenciji Stars, kao predstavnik njihovog novog klijenta iz Valone, koji je izabrao Dijanu. Boro, posle neuspešne potrage za bratanicom u Agenciji, odlučuje da napusti Budvu. Roman, Bojanin prijatelj, odlazi kod Sava u firmu ne bi li sa Jovanom popričao o tome šta zna o Mili. A Savo I Mila, na poziv grofa Graziana, potencijalnog novog investitora, odlaze na Cetinje na večeru.

Nedelja 18. januar u 20.10h
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 24 Jan 2015, 17:01
Budva na pjenu od mora - nedelja, 25. januar - 32. i 33. epizoda

Branimir odlučuje da za trenutak prekine sadistički odnos sa Enom. Predočava joj šta će se desiti Luki ukoliko nastave da se vidjaju i dobija odgovor kakav je želeo. Posle sastanka sa advokaticom Nikezić, Stana odlučuje da promeni tim za koji igra. Dok Savo nastavlja upoznavanje sa grofom Gracijanom u Ruži vetrova, prevejani zlatar Mitar, nudi Dijani posao koji ona ne može da odbije... Po Bojaninoj direktivi Roman nastavlja istragu kako bi konačno raskrinkao Milu Kovač, ali ono šte će saznati, nikom neće biti po volji... U baru na plaži između Luke i pripitog Jova izbija žestoka svađa. Ena organizuje tajni sastanak sa Lukom, ali njihov strasni susret na plaži biće sve samo ne tajni...​
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 31 Jan 2015, 14:28
Gledam kad stignem.Dobra je serija i zanimljiva mi je 3.sezona.
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 31 Jan 2015, 20:13
Budva na pjenu od mora - nedelja, 1. februar - 34. i 35. epizoda

Luki od Branimira stiže poklon paket. Kada shvati da je fotografisan u lascivnim pozama sa Enom, primoran je da pregovara... Jovo je očajan zbog situacije u kojoj se našao sa Kristinom i ne zna kako da dopre do nje. Dok Bojana nastavlja da istražuje mračne tajne Mile Kovač, Mila se sprema za suočavanje sa bolnom prošlošću...
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 31 Jan 2015, 20:47
Čuo sam da će snimati film "Budva na pjenu od mora". Serija je stvarno dobra, ali mislim da je nepotrebno snimati i film happy
Sponsored content

Budva na pjenu od mora - Page 7 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu