Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budva na pjenu od mora

+8
lady_madrid
Laza_zmaj
Lazar_
Azor Ahai
teja
saricica
Peja
Miljana
12 posters
Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Čet 18 Sep 2014, 21:01
I ja.
Ali su drugu sezonu pred kraj urpopastili.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Čet 18 Sep 2014, 21:18
Ne mogu da se setim sad šta je bilo, podseti me happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Pet 19 Sep 2014, 14:28
Pogledaću, baš mi se gleda neka novija domaća. A i zbog toga što se tada na pinku emituje Sulejman.
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Pet 19 Sep 2014, 15:56
Lazar ::Ne mogu da se setim sad šta je bilo, podseti me happy
Zbrzili su kraj.
Više se ni ja ne sećam xD
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Pet 19 Sep 2014, 15:57
Nema veze, možda poprave sada kez
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Pet 19 Sep 2014, 16:39
Nadam se da hoće. Ako bude smor na početku, odustaću, jer mi ne pada na pamet da gledam 40 smornih epizoda.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Pet 19 Sep 2014, 18:07
Meni su domaće serije uvek nekako dosadne na početku, ali posle postanu zanimljive, zato neću odustati ako bude dosadna sutra, jedino ako nekoliko epizoda bude dosadna happy
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 20 Sep 2014, 18:58
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Gost
Gost

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 20 Sep 2014, 19:03
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zapleti na budvanskoj rivijeri se rasplamsavaju u novoj, trećoj sezoni.

Posle dve uspešne sezone, televizija Prva emituje nove epizode hit serije „Budva na pjenu od mora“ od subote, 20. septembra u 20.00.

Šta ćete gledati u trećoj sezoni:

Na početku nove sezone, junake serije zatičemo u problemima sa kojima smo ih ostavili na kraju prethodne. Jovo pokušava da pomogne Olgi i oslobodi je optužbi za korupciju, Luka i Bojana su u zategnutim odnosima posle događaja od prošlog leta, Savo se trudi da nađe investitore za svoje velike i ambiciozne poslovne projekte. Jedan veliki i lep događaj označiće da za sve njih počinje nov i drugačiji život.
Bojana saznaje da je trudna i to doprinosi pomirenju sa Lukom, te dovodi do odluke da se venčaju. Ipak, ovo neće proći bez trzavica između porodica Bačić i Radmilović. Djed Joko Radmilović i Bojanina majka Nađa, koja zbog ćerke dolazi iz inostranstva, imaju sasvim različite ideja kako treba da izgleda njihova svadba. Nove sukobe između Bačića i Radmilovića prekidaju Luka i Bojana, venčavajući se u tajnosti. Njihovi kumovi biće Zoro i Miljana, još uvek u svađi zbog Zorove letošnje avanture, te Alek i Marija – Alek u međuvremenu pokušava da se izvuče iz šverca, koji je lakomisleno započeo sa moćnim Budvanskim narko-­‐bosom Petrom Serdarom, te da sa Marijom započne novi život...
Autori garantuju uzbudljivu priču u kojoj će gladaoci videti spektakularne vožnje automobilima i jahtama, ljubavne zaplete i prevare, mobing, eskort ubistva. "Pašće" i jedno rođenje.

“ Mislim da je fenomenalno što će “Budva” nastaviti sa emitovanjem tamo gde je započela sa najvećom gledanošću, na Prvoj TV. Ovih 40 epizoda su bolje od svega do sada što smo uradili i mislim da će publika uživati u seriji koja ima jedan izuzetan dramski zaplet, a snimljena je kao najakcioniji film pun trilerskih obrtaja i sa desetinom sjajnih uloga”, rekao je autor I glavni protagonist serije Milutin Mima Karadžić.

U novom ciklusu uz proverene asove, koji su sjajno odradili posao u prethodne 24 epizode, pojavljuju se nova lica. Žestokog negativca igra mladi Budvanin Dejo Ivanić, tu su još Leona Paraminski iz Zagreba, koja tumači čudesnu ženu koja će promeniti Savov život, Ivo Gregurević, Frano Lasić, Viktor Savić, Dejan Lutkić, Katarina Marković, Slovenka Maja Kljun. Od starih likova tu su Andrija Milošević, Ljiljana Blagojević, Marko Nikolić, Dubravka Vukotić, Mladen Nelević, Branimir Popović, Sanja Jovićević, Momčilo Otašević, Andrijana Mugoša, Božo Zuber.

Kako je sve počelo:

Mima Karadžić tumači lik Sava Bačića, kontroverznog biznismena koji po Budvi kupuje sve što mu se svidi i gradi višespratnice. Mladen Nelević igra glavu druge familije - Jova Radmilovića, Budvanina i bivšeg policajca koji ne želi da proda svoje parče zemlje. Zaplet nastaje kad se rodi ljubav između Savove kćerke Bojane (Sanja Jovićević) i Jovovog sina Luke (Momčilo Otašević)... Osim toga za Drakić, Bane Popović, Petar Strugar, Sanja Jovićević i Momčilo Otašević.
Serija oslikava sukob sistema vrednosti i različitih mentalnih sklopova dve crnogorske porodice, jedne starogradske budvanske, i druge tranzicione nikšićke.

Uloge: Milutin Mima Karadžić, Mladen Nelević, Ljiljana Blagojević, Marko Nikolić, Milorad Mandić Manda, Dragan Bjelogrlić, Dubravka Vukotić-Drakić, Bane Popović, Petar Strugar, Sanja Jovićević i Momčilo Otašević.
Direktor fotografije: Mihailo Savić
Scenario: Stevan Koprivica
Režija: Milan Karadžić

Subotom i nedeljom u 20h
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Sub 20 Sep 2014, 19:21
Ne verujem da cu pratiti
Sponsored content

Budva na pjenu od mora - Page 4 Empty Re: Budva na pjenu od mora

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu