Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
30012015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dok svake nedelje (20) na Prvoj gledamo treću sezonu serije „Budva na pjenu od mora“, već se priprema novi ciklus popularnog serijala u kojem glavnu ulogu tumači Mima Karadžić.
- Imamo sve spremno za sledećih 20 epizoda i sa snimanjem krećemo već 1. maja. Milan (reditelj Milan Karadžić, prim. aut.) već planira koji novi glumci će nam se priključiti u nastavku. Zasad ne mogu otkrivati šta će se novo dešavati, ali znam da lik koji igram Savo Bačić ulazi u žestoke probleme, ali sve mnogo jače nego do sada - otkriva za „Blic TV magazin“ Mima Karadžić.
Popularnog glumca zbog ove uloge sve češće oslovljavaju sa Savo Bačić, ali on kaže da će verovatno već za nekoliko dana početi da ga nazivaju i Gorčilom. Naime, tako se zove glavni junak njegovog najnovijeg filma „Gorčilo – Jesi li došao da me vidiš“.
- Ljudi poistovećuju glumca s likom iz serije ili filma i to nije loše, čak mi je simpatično. Ne smeta mi da me zovu i Gorčilo i Savo Bačić i Vojin Čađenović iz „M(j)ešovitog braka“ ili Gazda Rajko iz „Montevidea“ - priča glumac
Otkriva nam da će fanovi „Budve na pjenu od mora“ uskoro uživati i u igranom filmu. – Pravimo i film od „Budve na pjenu od mora“ i počinjemo da snimamo na leto.
Kada se spomene projekat na čijem čelu je tandem Karadžić, braća Milan i Mima, to je već u startu osuđeno na uspeh.
- Ja volim ako je tako jer smo pošteni i dobri radnici. Radimo jako mnogo i to s velikom ekipom dobrih glumaca koji vole da sarađuju s nama. U poslednjih četrdeset epizoda „Budve…“ radili smo sa Enverom Petrovcijem, Markom Nikolićem, Nelom Mihailović, pevačicom Marinom Tadić, Leonom Paraminski, Ivom Gregurevićem, Franom Lasićem… Na primer, Ivo je snimio 70 serija, ali je rekao da ne pamti da je s nekim lakše i lepše sarađivao. Mi to dosta lako radimo. Ako se i desi najmanja svađa na snimanju, onda je ona kreativna između Milana i mene - naglašava Karadžić
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu