Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
18052011
[You must be registered and logged in to see this image.]
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE!!!!
Vise na:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ekpipa dosta gledane tvnovele koju producira Salvador Mejia Alejandre proslavio je dan majki na uzbudljiv nacin.Donja Milagros koja glumi u toj tvnoveli ce dobiti specijalno priznanje:
"Milagros je svima nama majka,pomaze nam cisti sredjuje prava majka"-reko je El Flaco Ibanez.Sa druge strane Vicente Fernández je rekao:
"Za sve majke su sve majke meksika,tako ja to vidim".Carmen Salinas koja glumi Milagros je bila osetvljiva na taj lep cin koji je dobila:
"To je bilo jako emotivno,kada je Hunaho dosao i cestitao mi dan majki ja sam se rasplakala,ali sam prvo mislila da je don Pedro kriv za to,ali ispostavilo se da nije"-kratko je rekla ova glumica i pevacica.Huatemenot Blanko koji glumi Huanha je zeleo biti pored svoje majke na taj dan:
"Da zeleo sam,jako mi nedostaje ali to nije moguce,barem sada,mama poljubac ti saljem"-tako je zavrsio ovaj razgovor poznati meksicki fudbaler i glumac.Tako da esmas cestita svima dan majki,naravno onima koji slave.
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE!!!!
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Sre 18 Maj 2011, 14:07LatinoFan
Bas lep tekst,a i milagros je zasluzila!
Anonymous
Sre 18 Maj 2011, 17:58Gost
Drago mi je =)
ღToseDonkaღ
Čet 19 Maj 2011, 09:37ღToseDonkaღ
super...drago mi jee
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu