Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
26022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Викторија је је једна од најцењенијих модних дизајнерки. Живи са супругом Освалдом и децом Максимилијаном (Освалдов син из првог брака) и Фернандом. Двадесет година раније, она је радила као служавка госпође Бернарде, болесно религиозне жене, чији је син Хуан Пабло био на корак да постане свештеник. Када упозна Викторију, њих двоје се заљубљују једно у друго и она остаје трудна. Међутим, Хуан се враћа у манастир не знајући да ће постати отац, а Бернарда избацује младу служавку из куће. Три године касније, она изазива несрећу, због које Викторија завршава у болници, а њеној ћерки се губи сваки траг.
Након двадесет година, Викторија запошљава младу Марију као манекенку у њеној модној кући. Иако девојка за кратко време постиже успех у модном свету, креаторка је љубоморна јер мисли да кокетира са њеним супругом. Са друге стране, Максимилијано планира да заведе наивну девојку како би се мало забавио, али убрзо схвата да је безнадежно заљубљен у њу. Марија открива да је трудна, али пре него што му то каже, он јој говори да је верен са Хименом, која ће му родити дете. Када Викторија сазна за њену везу са Максом, избацује је из модне куће, не знајући да јој је то ћерка.
Хуан Пабло, који је постао свештеник, среће Викторију и сазнаје да има ћерку са њом. Упознаје Марију и осећа дубоку приврженост према њој, а када је на корак да сазна да му је она ћерка, Бернарда га обавезује на завет ћутања, откривајући му то под светом тајном исповести. За то време, Макс се жени Хименом, која губи бебу у саобраћајној несрећи, а Макс због осећаја кривице остаје са њом. Са друге стране, Освалдо осећа да га Викторија више не воли и утеху тражи у Линди, Маријиној пријатељици, а супруга га, сазнавши за то, избацује из куће. Мало по мало, Викторијин живот и животи људи који је окружују бивају испреплетани и чини се да сви полако пропадају, а спасиће их само вера и нада да ће љубав тријумфовати над свим недаћама...
Ovo je bio kratak sinopis,novela pocinje da se emituje nakon slomljenog srca dakle u 14:00h na novoj tv.Uzivajte!
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Sub 26 Feb 2011, 07:41LatinoFan
Gledam je na pinku neverujem da cu gledati i tu!
marrina
Sub 26 Feb 2011, 10:01marrina
aa nemogu vjerovati....moram ih opet njihovu zajednicku seriju gledat najvise zbog glavnih likova sto sam ih gledala i u ccea ...bas me zanima koja je bolja serija ccea ili tda..
LatinoFan
Sub 26 Feb 2011, 10:15LatinoFan
Aha,mozes je gledati i na pinku ide unapred.ako nemas taj kanal ja pustam pink tv uzivo preko justin tv-a.
[You must be registered and logged in to see this link.]
radnim danima od 17:10 slika,zvuk sve je perfektno za to smo se mi pobrinuli!
avatar
Sub 26 Feb 2011, 10:58Know.Me ♥
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA(vristim zajedno sam Ajnom)
.pobednikk. .pobednikk. .pobednikk. .pobednikk.
Jedva cekam..OMG,OMG...padam u nesvjeeest xD
LatinoFan
Sub 26 Feb 2011, 13:30LatinoFan
Arhiva!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu