Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
08022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:sapunice.net
Iako je već donešena odluka o navodnoj smrti lika Juania, kojeg glumi meksički nogometaš Cuauhtemoc Blanco u sapunici “Triunfo Del Amor” i iako je Carmen Salinas već mislila kao će do kraja serije morati liti suze za svog sina, sada je opet došlo do preobrata u scenariju sapunice. Čini se kako je publika tražila Cuauhtemoca da se vrati u sapunicu, te će nogometaš biti i nadalje na malim ekranima.

Evo vidite kako je to, tren si tu, za drugi tren te više nema. Vidite kakve su žene. No, htjele su me natrag i evo me, šalio se Cuauhtemoc Blanco o svojoj ulozi u telenoveli nakon što je bio tražen da se njegov lik vrati. Iako je nogometaš imao sreće, ista se nije nasmješila i argentinskoj glumici Dorismar koja je na neki način bila prisiljena pozdraviti se od svoje uloge Linde, jer je od samoga početka bila na udaru kritika najviše zbog svoje neuvjerljive glume. Producent Salvador Mejia komentirao je da je Linda morala otići jer jednostavno ih je u tom smjeru povukla reakcija javnosti i publike i morali su odmjeriti kako i što učiniti kako bi gledatelji ostali zadovoljni.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Strasno,mada mi je drago zbog fudbalera.Obozavam ovu seriju!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu