Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift

+8
Boka ^_^
Maja-_-
LatinoFan
saricica
mala maite
milic@
*So Different*
Lilly
12 posters
Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 16:19
Stajling za desetku: Taylor Swift zablistala u Nemačkoj

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift prisustvovala je u četvrtak Deutscher Radiopress događaju u Hamburgu u Nemačkoj, gde je zablistala u pomalo izazovnoj, ali veoma slatkoj kombinaciji.

I dok je za svoj stajling za dodeli MTV VMA nagrada dobila više negativnih nego pozitivnih kritika, pevačica je ovog puta pobrala same pohvale u crno-belom kompletu sa potpisom australijskog brenda Sass & Bide.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I dok je na ulicama Njujorka obično vidimo u nešto konzervativnijim izdanjima, Tay je pokazala da pokaže svoj seksepil, pa niko nije mogao da skine pogled sa njenih dugih nogu i dekoltea. Stilisti se slažu – ovo je look koji joj savršeno pristaje!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 16:22
Teško ga je zameniti: Taylor Swift kaže da posle Harryja Stylesa nije imala dečka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Harry Styles ostavlja neverovatan utisak na devojka a izgleda da je među njima i Taylor Swift koja ističe da nakon raskida s njim više uopšte nije bila u vezi!

“Osećam da čitava nacija vidi moj ljubavni život kao svoju omiljenu zabavu. Više ne želim da pružam takvu zabavu”, priča ona za časopis Rollingstone. “Ne volim kad puste čitav slajdšou momaka s kojima sam navodno bila u vezi. Ne volim kad komičarima pružam priliku da se šale na moj račun na dodelama nagrada. Ne volim kad naslov kaže ‘Čuvaj se čoveče, napisaće pesmu o tebi’ jer to trivijalizuje ono što radim. Najgore od svega to stavlja veliki pritisak na mene kad želim novu vezu. Zbog toga više i ne idem na dejtove.”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tay ističe i da nije usamljena jer uz sebe ima prijatelje kao što su Selena Gomez ili Ed Sheeran. “Stvarno mi se sviđa moj život u ovom trenutku. Imam prijatelje pored sebe sve vreme. Počela sam više da slikam. Mnogo vežbam. Ponosim se što sam postala jaka. Volim i album koji sam stvorila. Volim što sam se preselila u Njujork. Nikad nisam bila toliko blizu sreći”, zaključuje ona.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 16:24
Taylor Swift prozvala neimenovanu koleginicu, Katy Perry se sama javila!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iskrena kakva jeste, Taylor Swift je za novo izdanje časopisa Rolling Stone govorila o jednoj slavnoj devojci za koju je verovala da joj je prijateljica ali se ispostavilo da joj je sve vreme radila iza leđa i pokušavala da je uništi.

Tay je tako u intervjuu poručila: “Godinama nisam bila sigurna ko mi je pravi prijatelj a ko nije. Ona bi mi prilazila na dodeli nagrada, rekla bi mi nešto i zatim otišla. Ja bih tad pomislila, ‘Da li smo mi prijateljice ili me je uvredila kao niko do sad? Prošle godine jedna druga zvezda je prešla svaku granicu i uradila nešto užasno. Tad sam pomislila kao smo nas dve neprijatelji. Nije se čak radilo ni o momku, već o poslu. Ona je pokušala da mi uništi turneju i da angažuje ljude koji rade za mene. Ja ne volim svađe, nemate pojma koliko ih mrzim. Zato je sad izbegavam. To jeste čudno i ne sviđa mi se.”

Čim je ovo objavljeno mediji su zaključili kako Tay najverovatnije govori o Katy Perry a na osnovu izjave plesača Lockhart Brownlie koji je prethodno izjavio kako je nastupao sa Taylor da bi se onda pojavila Katy i njega i njegove kolege i koleginice jednostavno preotela. Da u svemu ima istine govori i današnja reakcija Katy Perry koja je na svom Tviteru napisala: “Čuvajte se Regine George u jagnjećoj odeći”, misleći pritom na legendarnu ulogu Rachel McAdams iz filma “Mean Girls” gde se ona predstavljala kao fina devojka dok je svima radila iza leđa.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 16:30
Taylor Swift: Selena i ja nikad nismo ni bile u svađi!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako su mediji pisali o tome kako Taylor Swift i Selena Gomez svaki put prekinu kontakt kad se Sel vrati Justinu, Tay tvrdi da njih dve zapravo nikad nisu bile u sukobu.

Ona ističe da je najveći problem u tome što javnost ima predrasude i da na osnovu svakog poteza donosi ishitrene zaključke. “Ljudi misle da tačno znaju kakvi su moji međuljudski odnosi. Bilo je tih silnih blogova na kojima se stalno pisalo o tome kako se Selena i ja svađamo. U međuvremenu, Selena i ja pričale bismo o tome na telefonu i umirali bismo od smeha. Pustili smo ih da lupetaju.”

Naravno, Taylor i dalje ne krije kako ne voli Justina Biebera ali to joj očigledno ne smeta da bude bliska sa Sel pa je čak u intervjuu za Rolling Stone rekla kako će dati sve od sebe da je nagovori da pređe da živi u Njujork, kako bi njih dve mogle više da se druže!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 16:31
Taylor Swift otvoreno o svojim vezama: Nikad nisam bila zaljubljena!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako u većini svojih pesama govori o zaljubljenosti i vezama, Taylor Swift kaže da još uvek nije osetila pravu ljubav.

I pored toga što je izlazila sa brojnim slavnim muškarcima, uključujući Harryja Stylesa, Jakea Gyllenhaalla i Johna Mayera, slavna pevačica kaže da sada ima mnogo realniji pogled na ljubav. “Mislim da sam ranije idealizovala veze”, kaže ona za magazin Rolling Stone. “Ranije sam se upuštala u veze misleći: ‘Možda je on onaj pravi – venčaćemo se i imaćemo porodicu, ovo bi moglo da bude zauvek.’ A sada stalno mislim: ‘Koliko vremena imamo pre nego što se nešto pojavi i stavi tačku na ovo, ili pre nego što moj publicista pozove i kaže da to nije dobra ideja.’”
Taylor je istakla i da veza sa poznatom osobom nije nešto što priželjkuje. “Vozite se u kolima sa nekim i odjednom na radiju kažu da je on kupio dijamantski prsten i da će vas zaprositi. Onda ga vi pogledate i pitate ga: ‘To nije istina, zar ne?’ I on kaže da da to nije istina. Možete li da me krivite što više to ne želim?”
Govoreći o svojoj ljubavnoj prošlosti, Tay je čak izjavila da nikada nije bila zaljubljena. “Kada pogledam u prošlost, nikada nisam osetila pravu ljubav, onu koja traje. Mislim da mi to tek predstoji, što je jako uzbudljivo.”
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 16:45
Savršen par: Taylor izvela Oliviu u šetnju Njujorkom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift još jednom dokazala da je jedna od najstilizovanijih zvezda u Holivudu, nakon što se prošetala ulicama Njujorka juče posle podne.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevačica je obukla kariranu suknju i uparila je sa dokolenicama i cipelama na visoku štiklu. Ipak, svi su primetili da joj društvo pravi njena nova mačka, Olivia Benson, koja je ime dobila po liku iz serije “Red i zakon”.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 19 Sep 2014, 17:13
Maja33. ::Savršen par: Taylor izvela Oliviu u šetnju Njujorkom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Swift još jednom dokazala da je jedna od najstilizovanijih zvezda u Holivudu, nakon što se prošetala ulicama Njujorka juče posle podne.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevačica je obukla kariranu suknju i uparila je sa dokolenicama i cipelama na visoku štiklu. Ipak, svi su primetili da joj društvo pravi njena nova mačka, Olivia Benson, koja je ime dobila po liku iz serije “Red i zakon”.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kako je preslatka. Mislim macka. blush blush blush
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Pet 24 Okt 2014, 21:02
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Sre 29 Okt 2014, 14:52
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Sre 12 Nov 2014, 20:08
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Taylor Swift - Page 11 Empty Re: Taylor Swift

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu