Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
23042015
[You must be registered and logged in to see this image.]
Došlo je do promena, serija "Pepeljuga" je odložena.
Kad saznamo novi datum početka emitovanja, objavićemo. 

[You must be registered and logged in to see this link.]
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Čet 23 Apr 2015, 22:11Maja
Doslo je do promene ocekivano,uvek bude tako sa telenovelama na Pinku,bolje kasnije,nego da puste pa odmah ukinu.
Lazar_
Čet 23 Apr 2015, 23:09Lazar_
Ja već imam nekoliko opcija zbog kojih su je možda odložili:
1. da bi je malo više reklamirali, pa će je možda pustiti u ponedeljak
2. imaju nekih problema sa distribucijom (kao što je bilo sa LRDS, ako se ne varam)
3. možda, ali čisto sumnjam, ukinu neku od indijskih pa ovu prebace u tom terminu
4. i poslednja opcija, za koju isto samo sumnjam da je moguća, možda sačekaju da se LI malo više emituje u Meksiku, pa otkupe tu, a ovu ostave na čekanju ili puste neku drugu Televisinu, pošto se za ovu očigledno nisu svi obradovali happy

EDIT: Sad sam video na teletekstu, ima je u ponedeljak u 15h, ali ne znam koliko je to sigurno jer su je skroz sklonili sa sajta.
avatar
Čet 23 Apr 2015, 23:47Maja
Mozda planiraju od ponedeljka da naprave novu programsku semu,ko zna...
avatar
Pet 24 Apr 2015, 09:35Semky16
Ma bolje da je ostave na jesen, jer ide ljeto a tad svijet slabije gleda TV. Hrvati su u ljeto 2010. emitovale najviše telenovela (1 na HRT, 3 na RTL-u, 2 na Novoj) i RTL-u nije baš uspjelo, a već u ljeto sljedeće godine svi su emitovali po jednu latino, a od 2012. Nova ih više ne pušta, jer im očito ima slabu gledanost, a od 2013. ni RTL ih ne pušta. Navodno bi ova serija trebala početi na HRT1 poslije ove brazilske negdje u septembru. A što se tiče LI ne vjerujem da bi imala dobru gledanost kod nas, sjetite se samo što je bilo s LT koja je imala očajnu gledanost i u Meksiku i kod nas, jedino u Hrvatskoj i Sloveniji je osrednje prošla, a ova će izgleda biti još veći neuspjeh od LI. Trenutno sve Televisine serije imaju očajnu gledanost (jedino malo bolju imaju LSDP i ACT) ali ni njihova gledanost nije baš bajna. Ali ne sumnjam da će otkupiti LI u svim zemljama Balkana, jer manje više sve Mejijine otkupe.
avatar
Sub 02 Maj 2015, 23:43kristinkv86
Divna serija. happy
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu