Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
22042015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Televisina telenovela "Pepeljuga" (org. Muchacha Italiana viene a casarse) od 24. aprila na televiziji Pink, radnim danima u 15:00!
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Pepeljuga? o.O i dont know
Lazar_
Da. happy Mnogo mi je drago što će pustiti latino telenovelu, bez obzira što je baš ova u pitanju. Ovo im je šansa da povrate gledao latino telenovela, a samim tim i prestanu da ukidaju telenovele. Čuo sam da je Milica Mitrović pripremila dosta novih serija i za pink soap kez
avatar
Ne vjerujem da će ova serija uspjeti. A i nisu baš ni imali izbora kad su sve Televisine serije u zadnje vrijeme jako loše i većina ih ima slabu gledanost. Baš mi je čudno što nisu otkupili ECDLP ili YNCELH. Takođe mi nije jasno zašto otkupluju samo telenovele? Zašto ne probaju malo s američkim serijama kao prije? A što se tiče latino ja bih radije Demente criminal i La esquina del diablo, ali znam da nema ništa od toga. One bi odmah propale.
Lazar_
Pa pustili su jednom američku seriju u 16h i posle nedelju dana ukinuli zbog mnogo slabe gledanosti.
Ja sam 80% siguran da će imati dobru gledanost:
1. nema konkurenciju (osim Lare, ali ne verujem da će to neko gledati pored latino telenovele)
2. naš narod voli klasične sapunice, a mislim da je ova takva happy
avatar
Lazar ::Pa pustili su jednom američku seriju u 16h i posle nedelju dana ukinuli zbog mnogo slabe gledanosti.
Ja sam 80% siguran da će imati dobru gledanost:
1. nema konkurenciju (osim Lare, ali ne verujem da će to neko gledati pored latino telenovele)
2. naš narod voli klasične sapunice, a mislim da je ova takva happy

Tvoji argumenti su tačni, ali ja sam čuo da je ova serija mnogo dosadna. Da je u pitanju ECDLP siguran bih bio u uspjeh, a u ovu seriju baš nisam.
Lazar_
Videćemo. Mada, ako gledaoci koji kažu da su ljubitelji latino telenovela, između ove i Lare izaberu Laru, onda stvarno treba zauvek ukinuti latino telenovele u Srbiji. Prvo se svi žale kako nema latino telenovela, a kad puste neku smeta im što su baš tu izabrali, pa se ljute zbog toga.
Anonymous
I meni je drago što nastavljaju sa latino, iako je ova u pitanju, ali nadam se da će neka sledeća biti bolja.
Samo ne znam odakle im inspiracija da je prevedu kao Pepeljuga. i dont know
avatar
the.stefy ::I meni je drago što nastavljaju sa latino, iako je ova u pitanju, ali nadam se da će neka sledeća biti bolja.
Samo ne znam odakle im inspiracija da je prevedu kao Pepeljuga. i dont know

Da, prevod je stvarno glup. Bukvalni prevod bi bio "Italijanka dolazi da se uda", zašto je jednostavno nisu preveli "Italijanka", jer serija nema veze s bajkom po kojom su je nazvali. Negdje je neko našalio da bi Mi corazon es tuyo preveli kao Snežana i 7 patuljaka, što bi i moglo biti moguće, jer je remake serije "Ana y los 7"  ..smešno... A još mi je smješnije što je neki biser ovu seriju na stranici na tabanu svrstao u italijanske serije  ..smešno...
Anonymous
Izgleda da ne počinje sutra, nema je u programu.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu