Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Sre 20 Jul 2016, 15:45
Ja još nisam ni 5. sezonu pogledao. Da li je neko od vas možda gledao?
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 26 Jul 2016, 15:24
Upravo sam pogledao poslednju epizodu 5. sezone. Generalno ova sezona nije loša, prve 3-4 epizode su me baš smorile, međutim ostale su bile veoma zanimljive. Vidi se nedostatak Džesike Lang, nadam se da će se vratiti u 6. sezoni. Veoma sam prijatno iznenađen glumom Lady Gage, fenomenalna je! kez Najmanje mi se dopala poslednja epizoda zato što je kraj bezveze, a i bila poprilično dosadna, ali nema veze.

Evo kako bih ja rasporedio sezone po tome kako su mi se dopale:

1. Coven - ova sezona je bila veoma zanimljiva, koliko se sećam nema mnogo odvratnih scena tako da je baš pun pogodak
2. Murder house - za mene najstrašnija sezona, ali mi je jedna od dražih jer ipak je prva kez
3. Hotel - već sam rekao šta mislim o ovoj sezoni
4. Asylum - definitivno najodvratnija sezona, ali je opet veoma zanimljiva radnja xD
5. Freak show - mnogo mučna sezona, najdosadnija od svih i definitivno mi je najmanje "legla" od svih, zato mi je na 5. mestu.

Kao što sam već napisao voleo bih da se u 6. sezoni vrati Džesika, ali i da ostane Lady Gaga. Mislim da bi to bio pun pogodak! kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Sre 03 Avg 2016, 09:45
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Sre 03 Avg 2016, 09:50
Američka horor priča - evo o čemu se radi u šestoj sezoni!

Nakon toliko meseci nagađanja, produkcija je konačno objavila prve slike sa seta šeste sezone "Američke horor priče".
Na fotografijama se vide kućice od drveta u šumi, i na jednom stablu urezana reč "Kroatoan", koja je američkoj štampi bila dovoljna da nasluti da će se naredna sezona serije baviti američkim starosedeocima u 16. veku. Odnosno, najverovatnije, njihovim duhovima.

"Kroatoan" je reč koja je pronađena urezana u kori drveta kod Roanouka, kolonije u Severnoj Karolini koja je 1590. bile poprište neobjašnjive tragedije. Svih 117 stanovnika kolonije nestalo je bez traga, a jedini nagoveštaj o tome ko im je presudio bilo je ime obližnjeg plemena urezano na drvo.
Ovaj slučaj inspirisao je gomilu urbanih legendi, pa je "TMZ" zaključio da ćemo se nakon kuće, ludnice, veštica, cirkusa i hotela, "preseliti" u mračni period američke istorije.
Naravno, nije isključeno da su producenti objavili ovu fotku samo da bi zavarali fanove.
Upoznajte se sa misterijom Roanouka.



Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Čet 04 Avg 2016, 22:44

Nije ostalo još mnogo vremena do premijere šeste sezone serije „Američke horor priče“, a prvi tizeri obećavaju strah i nemir na TV prijemnicima.

Preko društvene mreže Snepčet objavljeno je nekoliko video-klipova koji daju mali uvid u radnju koja nas čeka u šestoj sezoni popularne horor serije

Nažalost, obožavatelji nikako ne uspevaju da predočene tizere povežu sa smislenom radnjom.

U njima se može videti udaljena kuća iz čijeg dimnjaka kulja crni dim, luster sa koga vise kuhinjski noževi i stepenice iz kojih izviru krvave ruke.

Iako je radnja šeste sezone velika misterija, ono što je poznato jeste povratak Lejdi Gage, Lesli Džordan, Čejena Džeksona, Andžele Baset i Fina Vitroka.

Prva epizoda biće prikazana 14. septembra na televiziji Foks.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Sub 20 Avg 2016, 05:02
Šta to ide?! (VIDEO)

Pogledajte video koji najavljuje čudovište u narednoj sezoni horor serije!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija "Američka horor priča" ulazi u septembru u šestu sezonu, a fanovi nestrpljivo očekuju nagoveštaje teme naredne sezone!
Za sada smo "načuli" da ćemo gledati urbanu legendu staru vekovima, a sada je objavljen novi tizer.

Definitivan odgovor na pitanje "šta je stvorenje u videu" dobićemo 14. septembra - kako vam se čini?


Izvor: mondo.rs
Sponsored content

American Horror Story / Američka horor priča - Page 2 Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu