Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

American Horror Story / Američka horor priča Empty American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 19:16
[You must be registered and logged in to see this image.]

Američka horor priča (engl. American Horror Story) je američka horor serija koju su kreirali Rajan Merfi i Bred Felčak za televizijsku mrežu Ef Eks. Serija se snima u antologijskom formatu, što podrzumeva da svaka sezona ima drugačiju radnju i likove.

U prvoj sezoni, koja je naknadno nazvana Američka horor priča: Kuća ubistva, porodica Harmon se useljava u ukletu kuću koja je opsednuta duhovima bivših stanara. Radnja druge sezone Američka horor priča: Ludnica smeštena je u Masačusets 1964. gde surova sestra Džudi vodi instituciju za duševno poremećene kriminalce. Treća sezona Američka horor priča: Veštičje kolo prikazuje borbu između veštica u Nju Orleansu tokom početka 18. veka i u sadašnjosti. Radnja četvrte sezone pod nazivom Američka horor priča: Cirkus nakaza smeštena je u Džupiter tokom 1950ih i prati jedan od poslednjih američkih cirkusa u kome nastupaju ljudi sa neobičnim sposobnostima. Ef Eks je 13. oktobara 2014. najavio snimanje pete sezone koja će imati 13 epizoda.

Sve tri sezone su naišle na dobar prijem kod kritičara, a pohvale su posebno bile upućene glumačkoj ekipi, na čelu sa Džesikom Lang koja je za glumu u ovoj seriji osvojila Emi, Zlatnog globusa i Nagradu udruženja filmskih kritičara.


Poslednji put izmenio the.stefy dana Čet 11 Jun 2015, 15:25, izmenio ukupno 2 puta
Anonymous
Gost
Gost

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 19:20
American Horror Story: Murder House

[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Gost
Gost

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 19:22
American Horror Story: Asylum

[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Gost
Gost

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 19:25
American Horror Story: Coven

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>[You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>[You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>[You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>
Anonymous
Gost
Gost

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 19:32
American Horror Story: Freak Show

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 20:59
Jaooo ovo sam htela da gledam ali us*ala sam se cim sam pogledala trailer i odustala. happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 13 Jan 2015, 21:51
Trudiću se da uskoro počnem da je gledam, deluje mi zanimljivo happy
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Čet 26 Mar 2015, 13:38
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Pet 27 Mar 2015, 12:48
Počeo sam da gledam ovu seriju na net-u. Prvu sezonu sam pogledao u roku od 3-4 dana. Serija po meni ima mnogo bolesnih scena, ali je isto tako i mnogo zanimljiva. Glumci su FENOMENALNI!! Džesiku prvi put gledam u ovoj seriji i mnogo sam je zavoleo, fantastična glumica. idemo idemo Jako mi se svidela prva sezona, likovi su odlični, priča je zanimljiva ima nekoliko scena koje su baš strašne. Drugu sezonu sam počeo pre neki dan, malo mi nedostaju likovi i događaji iz prve sezone, ali mislim da ću se brzo navići na nove likove.
Svima koji vole horor priče i pomalo "bolesne" preporučujem ovu seriju. happy
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Uto 12 Jul 2016, 23:01
Ko će dočekati?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Američka horor priča" ulazi u šestu sezonu!
Rajan Marfi i Bred Falčuk objavili su da će nova sezona njihove hit horor serije biti emitovana od 14. septembra na mreži FX.Serija koja je pomerila granice televizijskog horora do sada nam je donela pet sezona, odnosno priče o ukletoj kući, azilu za duševno obolele, vešticama, zabavnom parku i hotelu, a tvorci ODBIJAJU da otkriju gde će biti smeštena radnja šeste!Za sada su objavili samo logo, šesticu koja izgleda i kao znak pitanja, mada prema nekim fanovima i kao nos iz kog nešto kaplje...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija je poznata i po tome da isti glumci igraju u njoj iz sezone u sezonu, ali različite likove - za sada je poznato samo da će se vratiti Čejen Džekson, Lady Gaga i Anđela Baset.

Ko će dočekati sredinu septembra!

mondo.rs
Sponsored content

American Horror Story / Američka horor priča Empty Re: American Horror Story / Američka horor priča

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu