Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Novosti i zanimljivosti

Pon 25 Avg 2014, 21:57
Ovde postavljajte novosti i zanimljivosti iz serije
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pon 25 Avg 2014, 21:57
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon što ju je na izazov polivanja ledenom vodom, a u svrhu doniranja u humanitarne svrhe za obolele od amiotrofične lateralne skleroze, nominovala koleginica, indijska glumica Tina Duta, zvezda "Odbačene" (Ića/Miti), ipak je odlučila da ne prihvati učešće u akciji. Šta mislite, da li se lepa Tina uplašila hladne vode?
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Uto 26 Avg 2014, 21:49
[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumica Sparš Kančandani, sve nas je očarala ulogom mlade Iće u seriji "Odbačena", posle koje je ostvarila još jednu zapaženu ulogu u sapunici emitovanoj prethodnih godina na tamošnjem Soni kanalu. Ipak, ovaj četrnaestogodišnji devojčurak rešio je da kaže zbogom glumi, jer joj je budućnost zemlje važnija.



- Ova profesija i "Odbačena" omogućili su mi slavu o kojoj većina mojih vršnjaka može samo da sanja, i na tome sam zahvalna. Ali sada je vreme da učinim nešto za Indiju, a to ću najbolje postići ako se posvetim školi i učenju. Želja mi je da postanem deo antiterorističkih jedinica naše zemlje i pomognem u borbi protiv terorizma, koji nam nanosi mnogo bola svakodnevno - poručuje mlada glumica, koja se ovih dana aktivirala i sprečavanju daljeg ekološkog zagađenja svoje zemlje.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sub 06 Sep 2014, 15:55
Ponovo, po hiljaditi put, novine su objavile vest o tome kada će se Odbačena završiti. Navodno se oglasio producent serije, Pinto Guha, koji je prokomentarisao da neće više biti odugovlačenja. Naime, kanal je zatražio od producenata da seriju privode kraju, pa je donešena odluka o tome da se serija završi u januaru sledeće godine. Ne planiraju da smišljaju nove zaplete, već da otpletu klupko koje su nenormalno zapleli. Dobre vesti su te da će se Miti za nekih mesec dana, možda i manje, vratiti u Indiju svojoj porodici. Asgar se pretvara da joj pomaže, a u stvari planira da ona bude novi bombaš samoubica. Ipak, najavili su njegov izlazak iz serije za nekih mesec dana, pa će tada i Miti biti vraćena kući. Producent serije je poručio gledaocima da se polako opraštaju od svojih omiljenih likova, a da se potpuno ne razočaraju u radnju serije. Pored toga, skoro svi glumci Odbačene su počeli da rade nove projekte, Rator napušta seriju, Rašmi trenutno snima kratke horor priče, Mrunal je počeo sa snimanjem novog projekta, Đogi snima nešto novo, a sve zbog trenutne radnje serije koja se odvija u Pakistanu sa novim glumcima. Gledanost serije je opet opala, a i kanal Colors, na kome se emituje Odbačena, nikako ne uspeva da se pomeri sa trećeg mesta po gledanosti.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sre 08 Okt 2014, 22:49
[You must be registered and logged in to see this image.]

Uprkos tome što se glumačka ekipa osipa, serija ”Odbačena” i dalje zauzima prvu poziciju na rejting listama, a producenti zadovoljno trljaju ruke.
Nakon što su glumci Gaurav Čopra i Rašmi Desai najavili da napuštaju set, njihova koleginica Sridžita De, koja igra Muktu, požalila se da joj se ne dopada u kom smeru teče radnja i kako se razvija njen lik, te je od kreativnog tima zatražila da nešto promene.
”Da bi se povećala gledanost, u seriji se pojavilo mnoštvo novih likova, a Mukta je ostavljena po strani. U pregovorima sam da se to što pre reguliše”, izjavila je glumica i dodala da bi u suprotnom i ona mogla da se pridruži kolegama koji su napustili seriju.
Međutim, ultimatum koji je postavila nije naišao na razumevanje i Sridžita je dobila vrlo oštar odgovor…
Ostatak teksta pročitajte u novom broju TV Novela koji je već na kioscima!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Čet 16 Okt 2014, 15:29
Srejita De: Popularna glumica serije Odbačena oteta i silovana?!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Indiju ovih dana potresa afera koja je uzdrmala i sam politčki vrh zemlje. Naime, popularna glumica Srejita De koju imamo prilike gledati u ulozi Mukte u seriji “Odbačena” koja se emituje u programu OBN TV prije desetak dana je navodno bila oteta i silovana.
U potragu za glumicom bila je uključena i vojska i policija. Srejitu su pre dva dana specijalne vojne snage pronašle u jednoj vili nadomak Mumbaja. Zatekli su je zaključanu u sobi i u modricama.
Kako prenose mediji u Indiji glumicu je oteo jedan policijski službenik i silovao. Po pisanju istih, osumnjičenog muškarca u tridesetim godinama glumica nije lično poznavala ali su zahvaljujući video nadzoru studija i mesta gde se glumica kretala otkrili da  je ovaj muškarac pratio poslednjih meseci. Nakon identifikacije počinioca ovog nedela usledila je munjevita akcija u kojoj je pronađena glumica i oslobođena.
Srejita se trenutno nalazi na kućnom oporavku a svi pokušaji da se stupi u kontakt sa bliskim osobama nisu do danas dale rezultate.
Izvori u policiji potvrdili su novinarima u Indiji da je ovaj slučaj digao na noge celu političku elitu ove zemlje tako da je akcija nastavljena i da je do sada u pritvoru završilo desetine muškaraca koji su osumnjičeni za slična nedjela.
Ovaj događaj je uznemirio i veliki broj građana u Indiji koji protestuju tražeći zaštitu, međutim zaštite nema. Građani su na ulicama, ali u posljednjim mjesecima, stvari u Indiji ne idu na bolje. Vesti o silovanjima svakog se dana pojavljuju u lokalnim medijima.
Vesti koje stižu iz ove zemlje svakoga dana sve su stravičnije. Nedavno je žrtva bila petogodišnja devojčica Kako pišu mediji, a prema službenom izvešću, devojčica je bila oteta i tokom tri dana silovana. Pronađena je u polusvesnom stanju, a doktori su iz njenih genitalija morali vaditi razne objekte, poput delova sveće i bočice?!
Da sve bude još gore, pobrinula se lokalna policija. Naime, familija žrtve tvrdi da su ih pokušali podmititi kako bi ćutali o svemu što se dogodilo.

“Ljutnja, frustracija, introspekcija. To je ono što imamo. Tragično je da se ništa nije promenilo u proteklim mesecima”, izjavio je danas za medije Ponam Mutreja, izvršni direktor “Population Foundation of India” , udruženja koje se bori žensko zdravlje i ženska prava.
“Naša kultura smatra da ženski život ne vredi puno. Kada će se to promeniti…”, zaključio je i upitao lokalni pravnik, prenosi CNN.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sub 18 Okt 2014, 17:11
Vest o nestanku popularne indijske glumice Srejite De, nama poznatu kao Mukta iz serije “Odbačena”, potpuno je izmišljena!
Sre­jitu su, kaže internet prevara pre dva dana speci­jalne vojne snage pron­ašle u jed­noj vili nado­mak Mum­baja. Glu­micu su zatekli zaključanu u sobi i u mod­ri­cama. Kako lažno prenose pojedini mediji u Indiji glu­micu je oteo jedan poli­ci­jski službenik i silo­vao.
Iako se veliki broj medija poziva na izvore kao što su Si En En i slično, cela vest je izmišljena i na ovim medijima nema ni govora o tom slučaju.



Izvor: tv novele
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pon 22 Dec 2014, 22:25
Odbačena se završava!

Nakon 6 godina emitovanja “Odbačene”, Kolors je spreman da se oprosti od ove serije. Mediji obaveštavaju da će se serija završiti 16. januara 2015. godine i da će završetak biti srećan.
Kanal je odavno počeo da razmišlja o ukidanju serije, jer je gledanost već nekoliko meseci slaba. Sada su konačno za to odabrali i pomenuti datum.
Producentkinja Rupali Guha je takođe potvrdila ovu vest, dodavši da će se snimanje privesti kraju u prvoj nedelji januara. Tim i glumci su takođe obavešteni.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sre 24 Dec 2014, 22:09
[size=34]Tina Data o završetku “Odbačene”![/size]
“Odbačena” se završava i Tina ne može prestati da uzdiše jer će joj nedostajati njena petogodišnja “beba” i jer oseća nostalgiju.

Zanosna glumica kaže: ““Odbačena” mi je više od pet godina pružala ono najbolje u životu. Sad osećam da će vreme leteti kad snimim poslednju epizodu. Šminkernica, koju sam imala običaj da renoviram i dekorišem svake godine, više neće biti moja. Zamislite, buldožerom će je srušiti! Ovo je teško vreme za mene, ali da, ne smem se slomiti.“Odbačena” mi je dala sve ono što mi je bilo potrebno da se razvijem kao glumica, ostaje mnogo uspomena nakon rada sa fantastičnim glumcima od kojih sam puno naučila. Imam sreće što sam radila sa Ajubom Kanom (Đogi), Vaišali (Damini) iKrutikom (Ekadiš), a najbolji kolega glumac mi je Mrunal Džain. Mrunal mi nije samo najbolji prijatelj, već i vodič. On je fantastičan fotograf i bezbroj puta me je slikao svojim fotoaparatom.”

Upitana šta će raditi nakon “Odbačene”, odgovara: “Opustiću se, sastajati se s prijateljima i naravno, tražiti novu seriju koja će odgovarati mom talentu.”

Tina je pomenula da je sama i spremna za muvanje: “Sama sam. Moj gdin Pravi treba da me razume, da ne osuđuje i da shvata moju profesiju. Idealno bi bilo da ne pripada filmskoj industriji. Svako na kraju treba da se smiri u životu. Ne želim da se zabavljam s glumcem jer su oni poprilično nepouzdani i vidim da se mnogi brakovi poznatih prekidaju. Postoji život i posle glume. Ako su oba partnera glumci onda oni imaju isti šablon u životu i on im je manje-više sličan.” 

Ljudi kažu da sve što je lepo ima kraj. 
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Ned 04 Jan 2015, 10:51
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Odbačena" odlazi u istoriju, snimanje je konačno završeno, a uzbudljiv kraj indijski gledaoci videće 16. januara, dok će srpska publika morati da sačeka do proleća da bi uživala u raspletu maratonske sapunice.


Da li vam je drago što se serija završava, ili ste ipak među onima koji smatraju da je trebalo da potraje još koju godinu? 
Sponsored content

Novosti i zanimljivosti Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu