Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 15:08
[You must be registered and logged in to see this link.]
Gledala sam intervju sa producentima Dejvidom i Denom gde kažu da su još na početku snimanja oni okvirno znali koliko će serija imati epizoda tj. sezona. Slažem se sa tobom, možda bi preterao bilo terati ovo u nedogled jer bi izgubilo svaki smisao kao što većina serija i izgubi kada se rade samo zbog gledanosti. Iz HBO-a su rekli "mi bismo najviše voleli da serija potraje još 10 sezona, ali producenti su tako odlučili i tako će biti".

Da, epizoda The Door je isto bila super. U principu, meni su prvih 4 ove sezone bile odlične, onda 5, 6. i 7. bile dosta slabije pa 8, 9. i 10. opet vrhunske.

Spojler:
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 15:25
lady_madrid ::[You must be registered and logged in to see this link.]
Gledala sam intervju sa producentima Dejvidom i Denom gde kažu da su još na početku snimanja oni okvirno znali koliko će serija imati epizoda tj. sezona. Slažem se sa tobom, možda bi preterao bilo terati ovo u nedogled jer bi izgubilo svaki smisao kao što većina serija i izgubi kada se rade samo zbog gledanosti. Iz HBO-a su rekli "mi bismo najviše voleli da serija potraje još 10 sezona, ali producenti su tako odlučili i tako će biti".

Da, epizoda The Door je isto bila super. U principu, meni su prvih 4 ove sezone bile odlične, onda 5, 6. i 7. bile dosta slabije pa 8, 9. i 10. opet vrhunske.

Spojler:

Ja sam očekivao da će "zima" krenuti negde oko četvrte sezone, a sada se šesta završila a ona tek stiže. kez
Producenti su pametni, bolje manje sezona, ali će ostati upamćena kao vrhunska serija, a ne "serija koja je imala potencijal ali su razvukli i upropastili", ima dosta materijala za nove sezone, to je potpuno novi svet, naročito bi prošlost mogli da prikažu i objasne bolje.

Slažem se da su ove epizode bile mirnije, ali onda sam znao da "štede" i da će finalne epizode biti vrhunske.

Spojler:
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 21:06
[You must be registered and logged in to see this link.]
Spojler:
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 22:15
[You must be registered and logged in to see this link.]
Spojler:
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 22:41
Popularna serija „Igra prestola“ možda će dobiti nastavak u novoj verziji snimljenoj po motivima prethodne, rekao direktor programa HBO Kejsi Blojs, dodajući da bi mogla da izađe 2018. godine.
Blojs je takođe potvrdio informaciju da će [You must be registered and logged in to see this link.], preneo je sajt Intertejnment vikli.
[You must be registered and logged in to see this image.]
„Verujte, da je do mene, ja bih tražio da se snimi još deset sezona“, rekao je Blojs.
Kao što je i ranije rečeno, sedma sezona imaće sedam epizoda, a počeće da se emituje na leto 2017. godine, mesec dana kasnije nego što je planirano.
Blojs je potvrdio da je moguće da će serija imati svoj nastavak u novoj verziji snimljenoj po motivima prethodne, najverovatnije od 2018. godine.
„Razgovarali smo o tome i ja se ne protivim, ali naravno, takav nastavak će morati da ima smisao. Nisam siguran da scenaristi trenutno razmišljaju o tome, jer su sada opterećeni sedmom sezonom, ali mislim da niko nema ništa protiv 'spin-of' nastavka“, rekao je Blojs
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 22:46
Ne znam koliko je to dobra ideja, jedino možda deo pre Robertove bune ne bi bilo loše videti.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 23:15
[You must be registered and logged in to see this link.]
Spojler:

Oni imaju materijala za spin-off jer postoji čitava istorija Vesterosa pre događanja koji su počeli Igrom prestola. GRRM je bukvalno ispisao novu istoriju sveta. To je ustvari [You must be registered and logged in to see this link.]. Ali, čitala sam o tome i za sada je samo ideja, nema nikakvih sigurnih informacija da će toga zaista i biti.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 23:34
[You must be registered and logged in to see this link.]
Spojler:

lady_madrid ::
Oni imaju materijala za spin-off jer postoji čitava istorija Vesterosa pre događanja koji su počeli Igrom prestola. GRRM je bukvalno ispisao novu istoriju sveta.

Slažem se u potpunosti, samo se bojim da ne pokvare generalni utisak, ako imaju dobru ideju, podržavam. kez
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Čet 04 Avg 2016, 23:47
[You must be registered and logged in to see this link.]
Spojler:
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Pet 05 Avg 2016, 00:02
lady_madrid ::[You must be registered and logged in to see this link.]
Spojler:

Spojler:
Sponsored content

Game of Thrones / Igra prestola - Page 3 Empty Re: Game of Thrones / Igra prestola

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu